Domů › Zaměstnavatelé › Yahoo Holdings Inc. › Sr Mgr, Software Dev Engineering
Sr Mgr, Software Dev Engineering v Yahoo Holdings Inc.: Mzdy H-1B
7 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Sr Mgr, Software Dev Engineering v Yahoo Holdings Inc.. Nabízený mediánový základní plat $220 573; střední hodnota $188 518–$243 335.
Žádosti (LCA)7
Medián nabízené mzdy$220 573
Střední část mezd$188 518–$243 335
10.–90. percentil$172 920–$250 610
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 2 | $202 640 |
| FY2025 | 4 | $219 222 |
| FY2026 | 1 | $220 573 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $220 573 | San Jose, CA | 30. 9. 2025 | 29. 3. 2026 | Certifikováno |
| $180 913 | Milpitas, CA | 11. 9. 2025 | 13. 3. 2026 | Certifikováno |
| $260 000 Úroveň IV | Tracy, CA | 15. 7. 2025 | 25. 7. 2025 | Certifikováno |
| $242 320 Úroveň III | Everett, WA | 1. 7. 2025 | 18. 7. 2025 | Certifikováno |
| $196 123 Úroveň IV | Schaumburg, IL | 31. 1. 2025 | 10. 3. 2025 | Certifikováno |
| $160 930 | Mountain View, CA | 21. 12. 2023 | 21. 1. 2024 | Certifikováno |
| $244 350–$299 375 | Mountain View, CA | 6. 12. 2023 | 22. 12. 2023 | Certifikováno |
Další pozice v Yahoo Holdings Inc.
- Sr Software Dev Engineer$172 931
- Software Dev Engineer II$143 185
- Princ Software Dev Engineer$199 534
- Software Dev Engineer I$123 656
- Software Apps Engineer II$153 358
- Sr Software Apps Engineer$173 763
- Sr Princ Software Dev Engineer$226 138
- Princ Software Apps Engineer$186 732
- Software Apps Engineer I$127 338
- Production Engineer II$118 851
- Sr Production Engineer$160 044
- Service Reliability Engineer I$86 736
- Sr. Data Engineer$150 040
- Dir, Software Dev Engineering$247 671
- Research Scientist$188 249
- Princ Production Engineer$181 813
- Sr Technical Security Engineer$155 356
- Sr Product Mgr$147 566
- Machine Learning Engineer I$126 662
- Technical Security Engineer II$132 000
- Data Scientist II$130 466
- Network Engineer II$114 000
- Sr Mgr, Production Engineering$216 590
- Systems Engineer II$99 798
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).