Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Yahoo Holdings Inc. › Sr Software Apps Engineer

Sr Software Apps Engineer v Yahoo Holdings Inc.: Mzdy H-1B

29 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Sr Software Apps Engineer v Yahoo Holdings Inc.. Nabízený mediánový základní plat $173 763; střední hodnota $156 998–$189 592.

Žádosti (LCA)29
Medián nabízené mzdy$173 763
Střední část mezd$156 998–$189 592
10.–90. percentil$150 912–$219 148

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20234$177 208
FY20247$166 549
FY202511$176 134
FY20267$171 388

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$189 592
Úroveň IV
New York, NY3. 6. 202610. 6. 2026Certifikováno
$112 362
Úroveň IV
Johns Creek, GA23. 4. 202629. 9. 2026Certifikováno
$171 388Sunnyvale, CA8. 4. 20268. 4. 2026Certifikováno
$204 524Sunnyvale, CA25. 3. 20268. 4. 2026Certifikováno
$204 524Sunnyvale, CA23. 3. 20266. 4. 2026Certifikováno
$155 750
Úroveň IV
Mountain House, CA2. 12. 202528. 4. 2026Certifikováno
$156 998
Úroveň IV
Allen, TX2. 12. 202525. 5. 2026Certifikováno
$189 592
Úroveň IV
Edison, NJ18. 7. 202516. 1. 2026Certifikováno
$173 763
Úroveň IV
Reston, VA30. 6. 202515. 7. 2025Certifikováno
$152 131
Úroveň III
San Jose, CA30. 6. 202525. 12. 2025Certifikováno
$226 158
Úroveň IV
San Jose, CA17. 6. 20258. 8. 2025Certifikováno
$176 134
Úroveň IV
Rancho Santa Margarita, CA17. 6. 20257. 7. 2025Certifikováno
$177 570
Úroveň IV
San Jose, CA16. 6. 20255. 12. 2025Certifikováno
$226 158
Úroveň IV
Mountain View, CA5. 6. 202519. 6. 2025Certifikováno
$151 195
Úroveň IV
Lincoln, RI29. 5. 202528. 11. 2025Certifikováno
$226 158
Úroveň IV
San Jose, CA30. 4. 20258. 8. 2025Certifikováno, poté staženo
$149 781
Úroveň IV
Richardson, TX18. 3. 202528. 3. 2025Certifikováno
$172 931
Úroveň II
Mountain View, CA3. 10. 202428. 3. 2025Certifikováno
$155 688
Úroveň IV
Indian Land, SC15. 8. 202431. 1. 2025Certifikováno
$199 534
Úroveň III
Mountain View, CA2. 7. 202425. 10. 2024Certifikováno
$162 037Mountain View, CA16. 5. 20241. 11. 2024Certifikováno
$217 395Mountain View, CA13. 5. 20244. 10. 2024Certifikováno
$166 549–$266 875Mountain View, CA4. 12. 20237. 3. 2024Certifikováno
$166 549–$266 875San Jose, CA8. 11. 202313. 11. 2023Certifikováno
$160 125–$266 875
Úroveň IV
Allen, TX13. 10. 202327. 10. 2023Certifikováno
$177 029–$266 875
Úroveň IV
Costa Mesa, CA22. 9. 20231. 10. 2023Certifikováno
$177 387–$266 875Mountain View, CA18. 9. 202313. 10. 2023Certifikováno
$128 250–$213 750
Úroveň IV
Johns Creek, GA29. 8. 202329. 9. 2023Certifikováno
$177 387–$266 875Mountain View, CA22. 8. 20231. 10. 2023Certifikováno

Další pozice v Yahoo Holdings Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).