Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Obory › Mechatronics Engineers › Irvine, CA

Mechatronics Engineers v Irvine, CA: Mzdy H-1B

79 žádostí o pracovní podmínky pro toto povolání s pracovištěm v Irvine, CA. Nabízený mediánový základní plat $115 000; střední hodnota $93 275–$152 700.

Žádosti (LCA)79
Medián nabízené mzdy$115 000
Střední část mezd$93 275–$152 700
10.–90. percentil$76 586–$168 556

Podle úrovně mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začátečník)$76 586
Úroveň II (kvalifikovaný)$101 899
Úroveň III (zkušený)$149 114
Úroveň IV (plně kompetentní)$162 300

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Zaměstnavatelé

ZaměstnavatelLCAMediánová mzda
Field AI, Inc.15$160 000
Rivian Automotive, LLC8$159 986
Covidien LP7$87 714
MSR Technology Group LLC4$114 550
Partners in Control, Inc4$89 242
Medtronic, Inc.3$106 174
Archytas Automation Inc3$70 000
Unicon Pharma Inc3$91 166
Addverb Technologies USA Inc.3$97 000
Planet Innovation, Inc.3$132 150
Thomas Global Systems LLC2$74 454
DNV Energy USA, Inc.2$111 208
Sebesta, Inc.1$100 568
Masimo Corporation1$110 000
Disqo, Inc.1$132 787
BayWa r.e. Solar Projects LLC1$115 000
OHLA USA, Inc.1$175 000
CytoChip Inc1$95 000
I3 Infotek Inc1$95 000
Robotic Process Automation LLC1$67 330
TRC Engineers, LLC1$129 875
General Energy Solutions USA Inc.1$100 714
E & M Electric and Machinery, Inc.1$127 400
Movandi Corporation1$123 600
University of California, Irvine1$93 700
BayWa r.e. Projects LLC1$115 000
Carbon Technology, Inc.1$82 400
Atoco, Inc.1$76 586
Google LLC1$181 400
Telesair Inc.1$147 000
Rivian and Volkswagen Group Technologies, LLC1$235 000
Albertson’s LLC1$118 450
Gamma Green Services Corp1$78 000
Sunpin Solar Development LLC1$153 000

Názvy pozic

Sponzoři H-1B v Irvine, CA →

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).