Domů › Pozice › Product Owner
Product Owner: Mzdy H-1B
819 žádostí o pracovní podmínky využilo název pozice Product Owner. Nabízený mediánový základní plat $110 000; střední hodnota $91 062–$123 000.
Žádosti (LCA)819
Medián nabízené mzdy$110 000
Střední část mezd$91 062–$123 000
10.–90. percentil$80 027–$141 154
Advokát pro imigraci, personalista nebo zaměstnavatel? Představte své služby na vrchu této stránky – $99 na 30 dní →
Zaměstnavatelé
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| Photon Infotech, Inc. | 22 | $111 425 |
| Inrika Inc | 12 | $95 784 |
| Renee Systems Inc | 8 | $85 000 |
| Randstad Digital, LLC | 8 | $122 500 |
| HM Health Solutions, Inc. | 7 | $117 656 |
| Sicl America Inc | 7 | $112 320 |
| Infoshare Systems, Inc. | 7 | $105 997 |
| Sudhi Infomatics Inc | 7 | $83 200 |
| Capital One, National Association | 7 | $102 500 |
| SEI Investments Company | 6 | $142 275 |
| Discover Products Inc | 6 | $113 000 |
| Excel IT Corp | 6 | $116 000 |
| Intellectt, Inc. | 6 | $110 240 |
| Digital Masters Inc | 6 | $113 000 |
| Asana, Inc. | 5 | $173 360 |
| Knight Capital LLC | 5 | $145 000 |
| Arrow Electronics, Inc. | 5 | $132 704 |
| RiVi Consulting Group, LLC | 5 | $130 000 |
| T-Mobile USA, Inc. | 5 | $121 000 |
| Miracles Tek LLC | 5 | $104 863 |
| Brillio, LLC | 5 | $109 491 |
| Adroit Associates Inc | 5 | $98 000 |
| Intelliswift Software, Inc. | 5 | $114 400 |
| Odoo, Inc. | 5 | $140 000 |
| Long Finch Technologies LLC | 4 | $81 500 |
| Wi-Tronix, LLC | 4 | $115 000 |
| Amdocs, Inc. | 4 | $134 753 |
| Discover Bank | 4 | $94 500 |
| Mobicloud, LLC. | 4 | $113 776 |
| CHEQ Lifestyle Technology, Inc. | 4 | $83 824 |
| Isite Technologies Inc. | 4 | $82 971 |
| Centraprise Corp | 4 | $74 000 |
| Elucid Bioimaging Inc. | 4 | $120 000 |
| CGI Technologies and Solutions Inc. | 4 | $107 500 |
| NSF International | 4 | $145 686 |
| Technumen, Inc | 4 | $100 000 |
| SSTech LLC | 4 | $114 972 |
| Amplify Ventures Group LLC | 4 | $119 500 |
| Tanisha Systems Inc | 3 | $74 900 |
| Savi Technologies, Inc. | 3 | $76 000 |
| Factory Mutual Insurance Company | 3 | $121 555 |
| International Business Machines Corporation | 3 | $138 590 |
| Winsupply Inc | 3 | $98 800 |
| Marketing Associates, LLC dba OneMagnify | 3 | $107 848 |
| Experian Health, Inc. | 3 | $121 294 |
| Selectiva Systems Inc. | 3 | $112 000 |
| Optym, Inc. | 3 | $115 000 |
| Altimetrik Corp. | 3 | $109 283 |
| IQVIA Inc. | 3 | $117 696 |
| Camp Systems International Inc. | 3 | $75 338 |
| SLK America Inc | 3 | $78 874 |
| Niteosoft Inc | 3 | $115 066 |
| Precision Technologies Corp. | 3 | $97 760 |
| Perficient, Inc. | 3 | $153 830 |
| Kunosoltech LLC | 3 | $102 274 |
| Astek Solutions, Inc. | 3 | $95 000 |
| UWorld, LLC | 3 | $122 500 |
| Sain Technologies LLC | 3 | $109 886 |
| Trimble Inc. | 3 | $115 600 |
| Luxoft USA, Inc. | 3 | $131 500 |
Podle úrovně mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|
| Úroveň I (začátečník) | $86 632 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $100 000 |
| Úroveň III (zkušený) | $115 536 |
| Úroveň IV (plně kompetentní) | $135 000 |
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| FY2023 | 186 | $105 119 |
| FY2024 | 182 | $108 938 |
| FY2025 | 239 | $111 550 |
| FY2026 | 181 | $111 550 |
Města
- Atlanta, GA26
- Plano, TX24
- Irving, TX23
- Frisco, TX23
- New York, NY22
- Dallas, TX19
- Austin, TX19
- Riverwoods, IL18
- Phoenix, AZ17
- Pittsburgh, PA14
- Charlotte, NC12
- San Francisco, CA10
- Chicago, IL9
- Bothell, WA9
- Dublin, CA9
- Philadelphia, PA8
- Edison, NJ8
- Lewisville, TX8
- Boston, MA7
- Tampa, FL7
- Irvine, CA6
- Bolingbrook, IL6
- Alpharetta, GA6
- Minneapolis, MN6
- Cumming, GA6
- Issaquah, WA6
- Jersey City, NJ6
- Cambridge, MA6
- Nashville, TN6
- Eden Prairie, MN5
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).