داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › Charter Communications, Inc. › BI Application Developer II

حقوق H-1B برای ⁨BI Application Developer II⁩ در ⁨Charter Communications, Inc.⁩

⁨31⁩ درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی ⁨BI Application Developer II⁩ در ⁨Charter Communications, Inc.⁩. حقوق پایه پیشنهادی میانه ⁨$101,109⁩؛ نیمه میانی ⁨$90,397⁩ تا ⁨$104,057⁩.

درخواست‌ها (LCAs)31
حقوق پیشنهادی میانی$101,109
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$90,397⁩–⁨$104,057⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$84,802⁩–⁨$112,986⁩

بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2023⁩15$101,109
سال مالی ⁨2024⁩3$94,723
سال مالی ⁨2025⁩9$107,016
سال مالی ⁨2026⁩3$97,386

درخواست‌ها

حقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
$78,083–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO22 ژوئن 202618 ژوئیه 2026تأیید شده
$97,386–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO8 دسامبر 20259 مه 2026تأیید شده
$112,424–$127,700
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC8 دسامبر 20258 مه 2026تأیید شده
$90,397–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO26 ژوئن 202516 دسامبر 2025تأیید شده
$117,333–$153,240
سطح ⁨II⁩
Stamford, CT20 ژوئن 202520 دسامبر 2025تأیید شده
$112,986–$127,700
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC12 ژوئن 202523 نوامبر 2025تأیید شده
$112,986–$127,700
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC2 ژوئن 20252 نوامبر 2025تأیید شده
$90,397–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO6 مارس 20255 سپتامبر 2025تأیید شده
$107,016–$127,700
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC18 دسامبر 202412 مه 2025تأیید شده
$112,986–$127,700
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC12 دسامبر 20241 ژوئن 2025تأیید شده
$90,397–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO16 اکتبر 202418 مارس 2025تأیید شده
$90,397–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO6 اوت 202420 دسامبر 2024تأیید شده
$94,723–$152,400
سطح ⁨II⁩
Stamford, CT14 فوریه 20246 مارس 2024تأیید شده
$115,024–$152,400
سطح ⁨III⁩
Stamford, CT25 ژانویه 202414 فوریه 2024تأیید شده
$104,312–$127,700
سطح ⁨IV⁩
Maryland Heights, MO19 سپتامبر 202322 فوریه 2024تأیید شده
$95,576–$127,700
سطح ⁨III⁩
Maryland Heights, MO2 ژوئن 202315 اکتبر 2023تأیید شده
$84,802–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO2 مه 20239 مه 2023تأیید شده
$84,802–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO1 مه 20239 مه 2023لغو شده
$101,109–$127,700
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC14 آوریل 20238 مه 2023تأیید شده
$84,802–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO13 آوریل 20239 مه 2023تأیید شده
$84,802–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO10 آوریل 202328 آوریل 2023تأیید شده، سپس لغو شده
$101,109–$127,700
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC27 مارس 202321 آوریل 2023تأیید شده
$101,109–$127,700
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC24 فوریه 20238 مارس 2023تأیید شده، سپس لغو شده
$84,802–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO6 ژانویه 202323 ژانویه 2023تأیید شده
$84,802–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO7 دسامبر 202216 دسامبر 2022تأیید شده
$103,293–$152,400
سطح ⁨II⁩
Stamford, CT7 دسامبر 202220 دسامبر 2022تأیید شده
$101,109–$127,700
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC16 نوامبر 20225 دسامبر 2022تأیید شده
$101,109–$127,700
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC3 نوامبر 202223 نوامبر 2022تأیید شده
$84,802–$127,700
سطح ⁨II⁩
Maryland Heights, MO28 اکتبر 202218 نوامبر 2022تأیید شده
$101,109–$127,700
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC17 اکتبر 20228 نوامبر 2022تأیید شده
$101,109–$127,700
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC12 اکتبر 20222 نوامبر 2022تأیید شده

سایر مشاغل در ⁨Charter Communications, Inc.⁩

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).