خانه › کارفرمایان › Charter Communications, Inc. › Network Engineer III
حقوق H-1B برای Network Engineer III در Charter Communications, Inc.
60 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Network Engineer III در Charter Communications, Inc.. حقوق پایه پیشنهادی میانه $107,702؛ نیمه میانی $90,428 تا $112,468.
درخواستها (LCAs)60
حقوق پیشنهادی میانی$107,702
نیمه میانی حقوقها$90,428–$112,468
صدک ۱۰ تا ۹۰$87,194–$115,779
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 17 | $99,902 |
| سال مالی 2024 | 10 | $112,137 |
| سال مالی 2025 | 23 | $111,142 |
| سال مالی 2026 | 9 | $115,586 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $119,607–$139,500 | Greenwood Village, CO | 6 آوریل 2026 | 30 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $115,586–$139,500 سطح II | Greenwood Village, CO | 23 فوریه 2026 | 21 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $119,607–$140,470 | Greenwood Village, CO | 3 فوریه 2026 | 19 آوریل 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $120,536–$140,470 سطح II | Englewood, CO | 2 دسامبر 2025 | 3 ژانویه 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $111,142–$140,470 | Greenwood Village, CO | 27 ژوئن 2025 | 11 اوت 2025 | تأیید شده |
| $114,691–$140,470 سطح II | Greenwood Village, CO | 18 ژوئن 2025 | 12 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $91,458–$140,470 سطح I | Greenwood Village, CO | 18 ژوئن 2025 | 17 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $111,267–$127,700 | Town and Country, MO | 23 مه 2025 | 14 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $1,333,704–$1,685,640 | Greenwood Village, CO | 16 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $88,394–$140,470 | Englewood, CO | 9 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $88,394–$140,470 | Greenwood Village, CO | 5 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $113,922–$140,470 سطح III | Englewood, CO | 6 مارس 2025 | 22 اوت 2025 | تأیید شده |
| $114,691–$140,470 سطح II | Greenwood Village, CO | 6 مارس 2025 | 5 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $91,458–$140,470 سطح I | Greenwood Village, CO | 6 مارس 2025 | 7 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $91,458–$140,470 سطح I | Greenwood Village, CO | 6 مارس 2025 | 12 اوت 2025 | تأیید شده |
| $111,142–$140,470 | Greenwood Village, CO | 6 مارس 2025 | 17 مه 2025 | تأیید شده |
| $116,550–$127,700 | Charlotte, NC | 5 مارس 2025 | 5 ژوئیه 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $111,142–$140,470 | Greenwood Village, CO | 5 مارس 2025 | 11 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $88,394–$140,470 | Greenwood Village, CO | 26 فوریه 2025 | 3 مه 2025 | تأیید شده |
| $111,142–$196,400 | Greenwood Village, CO | 8 ژانویه 2025 | 21 مارس 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $116,550–$127,700 | Charlotte, NC | 6 ژانویه 2025 | 1 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $111,142–$140,470 | Greenwood Village, CO | 17 دسامبر 2024 | 24 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $111,142–$139,500 | Englewood, CO | 21 اکتبر 2024 | 12 مارس 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $114,691–$139,500 سطح II | Greenwood Village, CO | 14 اکتبر 2024 | 7 مارس 2025 | تأیید شده |
| $114,691–$139,500 سطح II | Greenwood Village, CO | 14 اکتبر 2024 | 7 مارس 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $112,137–$139,500 | Greenwood Village, CO | 2 اوت 2024 | 20 اوت 2024 | تأیید شده |
| $112,137–$139,500 | Greenwood Village, CO | 2 اوت 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $112,137–$139,500 | Greenwood Village, CO | 11 ژوئیه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $112,798–$139,500 سطح II | Greenwood Village, CO | 9 مه 2024 | 14 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $112,137–$139,500 | Greenwood Village, CO | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $112,798–$139,500 سطح II | Greenwood Village, CO | 11 آوریل 2024 | 4 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $112,798–$139,500 سطح II | Greenwood Village, CO | 20 دسامبر 2023 | 9 ژانویه 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $89,398–$139,500 سطح I | Greenwood Village, CO | 14 دسامبر 2023 | 28 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $89,398–$139,500 سطح I | Greenwood Village, CO | 21 سپتامبر 2023 | 19 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $89,398–$120,000 سطح I | Greenwood Village, CO | 19 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $78,900–$139,500 سطح I | Greenwood Village, CO | 14 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $107,702–$139,500 سطح II | Englewood, CO | 20 ژوئن 2023 | 21 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $87,194–$139,500 سطح I | Greenwood Village, CO | 6 ژوئن 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $102,482–$139,500 سطح II | Englewood, CO | 2 ژوئن 2023 | 5 ژوئن 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $107,702–$120,000 سطح II | Englewood, CO | 2 ژوئن 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $87,194–$135,800 سطح I | Greenwood Village, CO | 4 مه 2023 | 27 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $78,900–$139,500 سطح I | Greenwood Village, CO | 14 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $107,331–$135,800 | Greenwood Village, CO | 23 مارس 2023 | 28 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $83,720–$139,500 سطح I | Englewood, CO | 15 مارس 2023 | 31 مارس 2023 | تأیید شده |
| $107,702–$135,800 سطح II | Greenwood Village, CO | 2 مارس 2023 | 30 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $107,702–$135,800 سطح II | Greenwood Village, CO | 15 فوریه 2023 | 28 ژوئیه 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $87,194–$135,800 سطح I | Greenwood Village, CO | 1 فوریه 2023 | 29 ژوئیه 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $107,702–$135,800 سطح II | Englewood, CO | 19 ژانویه 2023 | 4 مه 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $87,194–$135,800 سطح I | Greenwood Village, CO | 23 نوامبر 2022 | 3 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $99,902–$139,500 سطح II | Austin, TX | 15 نوامبر 2022 | 28 نوامبر 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $107,702–$135,800 سطح II | Greenwood Village, CO | 9 نوامبر 2022 | 24 نوامبر 2022 | لغو شده |
| $107,203–$135,800 سطح II | Englewood, CO | 24 ژوئن 2022 | 5 اوت 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $101,294–$135,800 | Englewood, CO | 10 ژوئن 2022 | 27 ژوئن 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $93,870–$135,800 سطح II | Greenwood Village, CO | 1 ژوئن 2022 | 1 اکتبر 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $107,203–$135,800 سطح II | Greenwood Village, CO | 22 فوریه 2022 | 23 فوریه 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $101,294–$135,000 | Greenwood Village, CO | 26 ژانویه 2022 | 15 فوریه 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $80,420–$135,800 | Greenwood Village, CO | 6 آوریل 2021 | 6 اوت 2021 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $100,892–$135,800 | Englewood, CO | 31 مارس 2021 | 19 آوریل 2021 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $104,874–$110,000 سطح II | Englewood, CO | 4 فوریه 2021 | 24 فوریه 2021 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $84,968–$116,700 سطح I | Greenwood Village, CO | 21 سپتامبر 2020 | 1 اکتبر 2020 | تأیید شده، سپس لغو شده |
Network Engineer III در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Charter Communications, Inc.
- Software Engineer IV$98,062
- Principal Engineer I$137,925
- BI ETL Developer II$103,896
- Software Engineer V$117,021
- Systems Engineer IV$122,206
- Software Engineer VI$133,973
- Network Engineer IV$112,137
- Principal Engineer II$159,598
- Systems Engineer III$102,482
- Principal Software Engineer I$140,046
- BI Application Developer II$101,109
- Principal Architect I$134,482
- BI ETL Developer III$115,651
- Software Engineer III$90,979
- Senior Software Developer$103,896
- Principal Architect II$133,973
- Network Engineer II$89,398
- Software Developer$85,114
- Systems Engineer II$95,462
- Lead Software Developer$122,970
- DevOps Engineer$102,773
- BI Architect II$117,582
- Sr. Test Engineer$112,481
- Lead Test Engineer$130,686
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).