خانه › کارفرمایان › Infosys Limited › Consultant - US
حقوق H-1B برای Consultant - US در Infosys Limited
1,365 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Consultant - US در Infosys Limited. حقوق پایه پیشنهادی میانه $74,630؛ نیمه میانی $70,075 تا $78,478.
درخواستها (LCAs)1,365
حقوق پیشنهادی میانی$74,630
نیمه میانی حقوقها$70,075–$78,478
صدک ۱۰ تا ۹۰$66,354–$100,984
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 806 | $73,923 |
| سال مالی 2024 | 552 | $75,816 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 27 ژوئن 2024 | 8 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$95,000 سطح II | Richardson, TX | 27 ژوئن 2024 | 8 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Fort Worth, TX | 27 ژوئن 2024 | 8 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$101,400 سطح II | Jersey City, NJ | 26 ژوئن 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$110,270 سطح II | Denver, CO | 25 ژوئن 2024 | 6 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$92,506 سطح II | Hartford, CT | 24 ژوئن 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $63,336–$93,557 سطح II | Johnston, RI | 24 ژوئن 2024 | 5 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$120,000 سطح II | Richardson, TX | 24 ژوئن 2024 | 5 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$120,000 سطح II | Irvine, CA | 24 ژوئن 2024 | 5 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $75,130–$88,125 سطح II | Atlanta, GA | 20 ژوئن 2024 | 1 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$93,598 سطح II | Bridgewater, NJ | 20 ژوئن 2024 | 1 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $73,923–$115,000 سطح II | Phoenix, AZ | 19 ژوئن 2024 | 30 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$100,000 سطح II | Richardson, TX | 17 ژوئن 2024 | 28 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $131,144–$131,145 سطح II | Sunnyvale, CA | 17 ژوئن 2024 | 28 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$110,000 سطح II | Hartford, CT | 14 ژوئن 2024 | 1 اوت 2024 | تأیید شده |
| $73,923–$90,618 سطح II | Tempe, AZ | 13 ژوئن 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$116,000 سطح II | New York, NY | 13 ژوئن 2024 | 24 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $78,354–$88,125 سطح II | Downers Grove, IL | 12 ژوئن 2024 | 23 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $64,813–$93,598 سطح II | Pennington, NJ | 12 ژوئن 2024 | 23 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $81,266–$93,494 سطح II | Charlotte, NC | 11 ژوئن 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$112,508 سطح II | Houston, TX | 11 ژوئن 2024 | 22 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $73,632–$89,099 سطح II | San Antonio, TX | 10 ژوئن 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $131,144–$131,145 سطح II | Sunnyvale, CA | 10 ژوئن 2024 | 21 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$88,420 سطح II | Austin, TX | 10 ژوئن 2024 | 21 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $78,250–$85,249 سطح II | Pittsburgh, PA | 10 ژوئن 2024 | 21 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $78,250–$85,249 سطح II | Pittsburgh, PA | 7 ژوئن 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $115,066–$116,132 سطح II | Oakland, CA | 6 ژوئن 2024 | 17 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $73,923–$90,618 سطح II | Tempe, AZ | 5 ژوئن 2024 | 24 اوت 2024 | تأیید شده |
| $81,266–$93,494 سطح II | Charlotte, NC | 5 ژوئن 2024 | 16 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $66,706–$85,249 سطح II | Milwaukee, WI | 5 ژوئن 2024 | 16 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 4 ژوئن 2024 | 15 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$88,420 سطح II | Austin, TX | 3 ژوئن 2024 | 14 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$149,000 سطح II | Austin, TX | 3 ژوئن 2024 | 14 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $131,144–$131,145 سطح II | Sunnyvale, CA | 31 مه 2024 | 11 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$109,353 سطح II | Irvine, CA | 31 مه 2024 | 11 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $115,066–$116,132 سطح II | Oakland, CA | 31 مه 2024 | 11 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $66,643–$85,249 سطح II | Sidney, OH | 31 مه 2024 | 11 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $131,144–$131,145 سطح II | Santa Clara, CA | 30 مه 2024 | 10 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $67,122–$85,249 سطح II | Columbus, IN | 30 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $76,960–$89,468 سطح II | Detroit, MI | 30 مه 2024 | 10 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Westlake, TX | 30 مه 2024 | 10 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $69,306–$85,249 سطح II | Peoria, IL | 30 مه 2024 | 10 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $81,266–$93,494 سطح II | Charlotte, NC | 30 مه 2024 | 10 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$130,000 سطح II | Richardson, TX | 29 مه 2024 | 9 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $131,144–$131,145 سطح II | San Jose, CA | 28 مه 2024 | 8 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$91,075 سطح II | Houston, TX | 28 مه 2024 | 8 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$138,000 سطح II | Austin, TX | 27 مه 2024 | 7 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 27 مه 2024 | 7 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $75,130–$88,125 سطح II | Alpharetta, GA | 27 مه 2024 | 7 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$110,270 سطح II | Denver, CO | 27 مه 2024 | 7 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $115,066–$116,132 سطح II | Oakland, CA | 27 مه 2024 | 7 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $81,266–$110,000 سطح II | Charlotte, NC | 23 مه 2024 | 3 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 23 مه 2024 | 3 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $63,336–$93,557 سطح II | Cranston, RI | 22 مه 2024 | 2 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$92,506 سطح II | Hartford, CT | 21 مه 2024 | 1 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $84,469–$85,249 سطح II | Mount Laurel, NJ | 21 مه 2024 | 1 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $73,965–$85,249 سطح II | Richmond, VA | 21 مه 2024 | 1 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Irving, TX | 21 مه 2024 | 1 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $115,066–$118,073 سطح II | San Francisco, CA | 20 مه 2024 | 31 مه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 17 مه 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $74,630–$85,249 سطح II | Indianapolis, IN | 17 مه 2024 | 28 مه 2024 | تأیید شده |
| $75,130–$122,000 سطح II | Kennesaw, GA | 16 مه 2024 | 27 مه 2024 | تأیید شده |
| $60,000–$85,249 سطح II | Greensboro, NC | 16 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $81,266–$125,000 سطح II | Charlotte, NC | 16 مه 2024 | 4 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$109,353 سطح II | Irvine, CA | 16 مه 2024 | 27 مه 2024 | تأیید شده |
| $75,816–$88,125 سطح II | Raleigh, NC | 16 مه 2024 | 27 مه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Plano, TX | 16 مه 2024 | 27 مه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Coppell, TX | 15 مه 2024 | 26 مه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$105,000 سطح II | Richardson, TX | 14 مه 2024 | 25 مه 2024 | تأیید شده |
| $78,354–$93,496 سطح II | Chicago, IL | 14 مه 2024 | 31 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Plano, TX | 14 مه 2024 | 25 مه 2024 | تأیید شده |
| $81,266–$93,494 سطح II | Charlotte, NC | 14 مه 2024 | 25 مه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Westlake, TX | 13 مه 2024 | 24 مه 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$105,020 سطح II | Denver, CO | 10 مه 2024 | 1 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $60,000–$81,399 سطح II | Brentwood, TN | 10 مه 2024 | 21 مه 2024 | تأیید شده |
| $90,854–$90,855 سطح II | Boxborough, MA | 10 مه 2024 | 1 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $115,066–$115,067 سطح II | Livermore, CA | 10 مه 2024 | 20 مه 2024 | تأیید شده |
| $81,266–$93,494 سطح II | Charlotte, NC | 9 مه 2024 | 20 مه 2024 | تأیید شده |
| $73,923–$90,618 سطح II | Phoenix, AZ | 9 مه 2024 | 20 مه 2024 | تأیید شده |
| $73,923–$90,618 سطح II | Phoenix, AZ | 9 مه 2024 | 20 مه 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$130,000 سطح II | Austin, TX | 8 مه 2024 | 19 مه 2024 | تأیید شده |
| $74,630–$85,249 سطح II | Indianapolis, IN | 7 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 7 مه 2024 | 18 مه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Irving, TX | 6 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 6 مه 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $60,000–$95,000 سطح II | Rogers, AR | 6 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,816–$88,125 سطح II | Raleigh, NC | 6 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,354–$93,496 سطح II | Chicago, IL | 6 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$109,353 سطح II | Irvine, CA | 6 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$91,075 سطح II | Houston, TX | 6 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $115,066–$130,000 سطح II | San Ramon, CA | 6 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $66,706–$85,249 سطح II | Milwaukee, WI | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $66,706–$85,249 سطح II | Milwaukee, WI | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $86,653–$115,000 سطح II | Bellevue, WA | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | لغو شده |
| $66,706–$85,249 سطح II | Milwaukee, WI | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | لغو شده |
| $86,653–$115,000 سطح II | Bellevue, WA | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $66,706–$85,249 سطح II | Milwaukee, WI | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $60,000–$85,249 سطح II | Kalamazoo, MI | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$88,420 سطح II | Austin, TX | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $60,000–$85,249 سطح II | Greensboro, NC | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$116,000 سطح II | New York, NY | 3 مه 2024 | 14 مه 2024 | تأیید شده |
| $78,354–$93,496 سطح II | Chicago, IL | 3 مه 2024 | 14 مه 2024 | تأیید شده |
| $60,154–$90,565 سطح II | St. Petersburg, FL | 3 مه 2024 | 14 مه 2024 | تأیید شده |
| $76,960–$85,912 سطح II | Farmington Hills, MI | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$88,420 سطح II | Austin, TX | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$92,506 سطح II | Hartford, CT | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,816–$88,125 سطح II | Raleigh, NC | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $81,266–$125,000 سطح II | Charlotte, NC | 2 مه 2024 | 13 مه 2024 | تأیید شده |
| $115,066–$115,067 سطح II | South San Francisco, CA | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$105,020 سطح II | Denver, CO | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$105,432 سطح II | Rosemead, CA | 2 مه 2024 | 13 مه 2024 | تأیید شده |
| $74,630–$85,249 سطح II | Indianapolis, IN | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $74,630–$85,249 سطح II | Indianapolis, IN | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $84,469–$91,543 سطح II | Philadelphia, PA | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Fort Worth, TX | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $74,090–$85,249 سطح II | Jacksonville, FL | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$92,506 سطح II | Hartford, CT | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $92,539–$92,540 سطح II | Research Triangle Park, NC | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$105,020 سطح II | Greenwood Village, CO | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$105,020 سطح II | Denver, CO | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$91,075 سطح II | Houston, TX | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,354–$93,496 سطح II | Chicago, IL | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$91,075 سطح II | Houston, TX | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $66,706–$85,249 سطح II | Milwaukee, WI | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$92,506 سطح II | Hartford, CT | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$101,400 سطح II | Jersey City, NJ | 30 آوریل 2024 | 11 مه 2024 | تأیید شده |
| $115,066–$116,132 سطح II | Oakland, CA | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$91,075 سطح II | The Woodlands, TX | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,254–$87,418 سطح II | Mason, OH | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,130–$88,125 سطح II | Alpharetta, GA | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $63,440–$90,839 سطح II | Beaverton, OR | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $86,653–$115,000 سطح II | Bellevue, WA | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $131,144–$131,145 سطح II | Sunnyvale, CA | 29 آوریل 2024 | 10 مه 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$88,420 سطح II | Austin, TX | 29 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 29 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Plano, TX | 29 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $115,066–$116,132 سطح II | Oakland, CA | 29 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,816–$88,125 سطح II | Raleigh, NC | 29 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$105,020 سطح II | Greenwood Village, CO | 29 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $60,000–$85,249 سطح II | Greensboro, NC | 26 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 26 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,816–$88,125 سطح II | Raleigh, NC | 26 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$92,506 سطح II | Hartford, CT | 26 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$146,000 سطح II | Austin, TX | 26 آوریل 2024 | 7 مه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 26 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $84,406–$85,249 سطح II | Overland Park, KS | 26 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$91,075 سطح II | Houston, TX | 26 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 26 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,816–$88,125 سطح II | Raleigh, NC | 26 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $74,630–$85,249 سطح II | Indianapolis, IN | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$118,800 سطح II | Long Beach, CA | 25 آوریل 2024 | 6 مه 2024 | تأیید شده |
| $73,923–$130,000 سطح II | Scottsdale, AZ | 25 آوریل 2024 | 6 مه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$92,506 سطح II | Hartford, CT | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $90,854–$97,079 سطح II | Quincy, MA | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $83,678–$85,249 سطح II | Maryland Heights, MO | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$91,075 سطح II | Spring, TX | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$108,029 سطح II | Nutley, NJ | 25 آوریل 2024 | 1 اوت 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $60,000–$85,249 سطح II | Franklin, TN | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $131,144–$131,145 سطح II | San Jose, CA | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $131,144–$131,145 سطح II | San Jose, CA | 25 آوریل 2024 | 6 مه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Irving, TX | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $131,144–$131,145 سطح II | Santa Clara, CA | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $60,000–$81,399 سطح II | Brentwood, TN | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$91,075 سطح II | Spring, TX | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $76,960–$89,468 سطح II | Detroit, MI | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $73,632–$89,099 سطح II | San Antonio, TX | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$92,506 سطح II | Hartford, CT | 25 آوریل 2024 | 6 مه 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$88,420 سطح II | Austin, TX | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,130–$88,125 سطح II | Kennesaw, GA | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $100,984–$100,985 سطح II | Owings Mills, MD | 24 آوریل 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $74,090–$85,249 سطح II | Jacksonville, FL | 24 آوریل 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$98,795 سطح II | Pomona, CA | 24 آوریل 2024 | 5 مه 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$105,020 سطح II | Denver, CO | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $103,938–$103,939 سطح II | Ashburn, VA | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Frisco, TX | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,354–$88,125 سطح II | Downers Grove, IL | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $84,406–$85,249 سطح II | Kansas City, MO | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$101,400 سطح II | Bethpage, NY | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,816–$88,125 سطح II | Raleigh, NC | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $92,539–$92,540 سطح II | Research Triangle Park, NC | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $66,706–$125,000 سطح II | Milwaukee, WI | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $74,630–$85,249 سطح II | Indianapolis, IN | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $63,440–$90,839 سطح II | Portland, OR | 24 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$105,020 سطح II | Littleton, CO | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $74,630–$85,249 سطح II | Indianapolis, IN | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$105,020 سطح II | Greenwood Village, CO | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$101,400 سطح II | Nutley, NJ | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$121,000 سطح II | Richardson, TX | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$101,400 سطح II | Jersey City, NJ | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $90,854–$97,079 سطح II | Boston, MA | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$93,598 سطح II | Warren, NJ | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $103,938–$103,939 سطح II | Washington, DC | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,816–$88,125 سطح II | Raleigh, NC | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$115,000 سطح II | Richardson, TX | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$109,353 سطح II | Irvine, CA | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$118,800 سطح II | Long Beach, CA | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,354–$88,125 سطح II | Lisle, IL | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $81,266–$93,494 سطح II | Charlotte, NC | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $84,469–$91,543 سطح II | Philadelphia, PA | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$92,506 سطح II | Hartford, CT | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$91,075 سطح II | Houston, TX | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $71,760–$85,249 سطح II | Omaha, NE | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $73,923–$90,618 سطح II | Phoenix, AZ | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $86,653–$127,000 سطح II | Seattle, WA | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$91,075 سطح II | Houston, TX | 23 آوریل 2024 | 4 مه 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$105,020 سطح II | Denver, CO | 22 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$105,020 سطح II | Denver, CO | 22 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $100,984–$100,985 سطح II | Owings Mills, MD | 22 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $103,938–$103,939 سطح II | Ashburn, VA | 22 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $84,469–$89,747 سطح II | Chesterbrook, PA | 22 آوریل 2024 | 3 مه 2024 | تأیید شده |
| $131,144–$132,219 سطح II | Sunnyvale, CA | 22 آوریل 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $105,019–$105,020 سطح II | Littleton, CO | 22 آوریل 2024 | 3 مه 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 22 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $63,960–$85,249 سطح II | Boca Raton, FL | 22 آوریل 2024 | 3 مه 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$152,000 سطح II | Austin, TX | 19 آوریل 2024 | 30 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 19 آوریل 2024 | 24 اوت 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$116,000 سطح II | New York, NY | 19 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 19 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 19 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $131,144–$131,145 سطح II | Sunnyvale, CA | 19 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $89,419–$89,420 سطح II | Westerville, OH | 19 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$88,420 سطح II | Austin, TX | 19 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$94,734 سطح II | Berkeley Heights, NJ | 19 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Westlake, TX | 19 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$101,400 سطح II | Weehawken, NJ | 19 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 19 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,354–$93,496 سطح II | Chicago, IL | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $86,653–$127,000 سطح II | Seattle, WA | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$105,432 سطح II | Rosemead, CA | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $60,154–$85,633 سطح II | Temple Terrace, FL | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Addison, TX | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Irving, TX | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $63,336–$87,078 سطح II | Johnston, RI | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $74,630–$85,249 سطح II | Indianapolis, IN | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,354–$93,496 سطح II | Chicago, IL | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $81,266–$93,494 سطح II | Charlotte, NC | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $81,266–$93,494 سطح II | Charlotte, NC | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,130–$100,000 سطح II | Alpharetta, GA | 18 آوریل 2024 | 29 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$132,000 سطح II | Addison, TX | 18 آوریل 2024 | 29 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$109,353 سطح II | Irvine, CA | 18 آوریل 2024 | 29 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $75,816–$88,125 سطح II | Raleigh, NC | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $63,960–$85,249 سطح II | Juno Beach, FL | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $74,630–$85,249 سطح II | Indianapolis, IN | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $66,706–$85,249 سطح II | Franklin, WI | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $63,960–$85,249 سطح II | Sunrise, FL | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$92,506 سطح II | Hartford, CT | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $63,440–$90,839 سطح II | Hillsboro, OR | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$121,800 سطح II | Los Angeles, CA | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $60,154–$85,633 سطح II | Tampa, FL | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Plano, TX | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $84,469–$89,747 سطح II | Chesterbrook, PA | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 18 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,354–$104,533 سطح II | Chicago, IL | 17 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 17 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$93,598 سطح II | Bridgewater, NJ | 17 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $100,984–$100,985 سطح II | Baltimore, MD | 17 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,816–$88,125 سطح II | Raleigh, NC | 17 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $115,066–$118,073 سطح II | San Francisco, CA | 17 آوریل 2024 | 28 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $82,014–$91,360 سطح II | El Dorado Hills, CA | 17 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,354–$93,496 سطح II | Chicago, IL | 17 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$116,000 سطح II | New York, NY | 17 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $63,960–$85,249 سطح II | Boca Raton, FL | 17 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $60,445–$88,125 سطح II | Provo, UT | 17 آوریل 2024 | 28 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $75,130–$88,125 سطح II | Atlanta, GA | 17 آوریل 2024 | 28 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $84,469–$89,747 سطح II | West Chester, PA | 17 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$112,000 سطح II | Hartford, CT | 16 آوریل 2024 | 27 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$91,075 سطح II | Houston, TX | 16 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,816–$88,125 سطح II | Raleigh, NC | 16 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,130–$88,125 سطح II | Duluth, GA | 16 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $74,630–$85,249 سطح II | Indianapolis, IN | 16 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $73,923–$90,618 سطح II | Phoenix, AZ | 16 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$94,734 سطح II | Parsippany, NJ | 16 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 12 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $75,816–$88,125 سطح II | Raleigh, NC | 12 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $76,357–$85,249 سطح II | Minneapolis, MN | 12 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$88,420 سطح II | Austin, TX | 12 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $77,896–$121,800 سطح II | Los Angeles, CA | 12 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $71,531–$91,075 سطح II | Houston, TX | 12 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $86,653–$115,000 سطح II | Bellevue, WA | 12 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $73,923–$90,618 سطح II | Chandler, AZ | 11 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $81,266–$93,494 سطح II | Charlotte, NC | 11 آوریل 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $66,373–$88,420 سطح II | Austin, TX | 11 آوریل 2024 | 22 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $70,075–$90,618 سطح II | Richardson, TX | 11 آوریل 2024 | 22 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $78,478–$101,400 سطح II | Hauppage, NY | 11 آوریل 2024 | 22 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $78,187–$92,506 سطح II | Hartford, CT | 11 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $66,706–$85,249 سطح II | Milwaukee, WI | 11 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
نمایش 300 درخواست جدید از مجموع 1,365 درخواست.
Consultant - US در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Infosys Limited
- Technology Lead - US$73,923
- Technology Consultant 2$90,002
- Project Manager - US$106,621
- Technology Architect - US$101,962
- Lead Consultant - US$106,621
- Senior Project Manager - US$119,829
- Technical Test Lead - US$82,181
- Technology Analyst - US$75,816
- Principal Consultant - US$125,798
- Technology Project Lead 1$90,501
- Technology Consultant 1$83,658
- Package Consultant 2$90,605
- Senior Technology Architect - US$98,758
- Associate Consultant - US$75,130
- Technology Lead - 2 - US$109,782
- Technology Project Lead 2$117,582
- Infrastructure Consultant 2$85,800
- Specialist Programmer$85,530
- Domain Consultant 2$90,230
- Consultant - Infrastructure Management - US$79,123
- Architecture Consultant 2$92,581
- Package Project Lead 2$115,835
- Package Consultant 1$83,658
- Production Support Lead - US$87,027
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).