خانه › کارفرمایان › Infosys Limited › Package Consultant 2
حقوق H-1B برای Package Consultant 2 در Infosys Limited
623 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Package Consultant 2 در Infosys Limited. حقوق پایه پیشنهادی میانه $90,605؛ نیمه میانی $82,285 تا $92,581.
درخواستها (LCAs)623
حقوق پیشنهادی میانی$90,605
نیمه میانی حقوقها$82,285–$92,581
صدک ۱۰ تا ۹۰$76,772–$100,225
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2025 | 258 | $85,634 |
| سال مالی 2026 | 358 | $92,539 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $92,581–$121,827 سطح II | Richardson, TX | 23 ژوئن 2026 | 4 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$142,000 سطح II | Austin, TX | 18 ژوئن 2026 | 29 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $93,496–$98,989 سطح II | East Windsor, NJ | 17 ژوئن 2026 | 1 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $93,496–$98,989 سطح II | East Windsor, NJ | 17 ژوئن 2026 | 1 سپتامبر 2026 | لغو شده |
| $94,682–$116,000 سطح II | New York, NY | 17 ژوئن 2026 | 28 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $92,539–$93,201 سطح II | Atlanta, GA | 16 ژوئن 2026 | 1 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $93,538–$98,280 سطح II | Tempe, AZ | 16 ژوئن 2026 | 27 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$151,961 سطح II | Richardson, TX | 16 ژوئن 2026 | 27 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $131,560–$172,640 سطح II | San Jose, CA | 16 ژوئن 2026 | 27 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $82,846–$108,493 سطح II | Lisle, IL | 16 ژوئن 2026 | 27 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $86,445–$129,147 سطح II | Atlanta, GA | 16 ژوئن 2026 | 27 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $89,773–$98,989 سطح II | Pennington, NJ | 15 ژوئن 2026 | 1 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $111,550–$115,003 سطح II | Bellevue, WA | 15 ژوئن 2026 | 26 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $82,285–$90,782 سطح II | Indianapolis, IN | 12 ژوئن 2026 | 1 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $84,989–$90,159 سطح II | Sidney, OH | 11 ژوئن 2026 | 22 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $90,896–$147,539 سطح II | Milwaukee, WI | 11 ژوئن 2026 | 22 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $86,590–$125,000 سطح II | Indianapolis, IN | 11 ژوئن 2026 | 22 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $84,989–$121,975 سطح II | Sidney, OH | 11 ژوئن 2026 | 22 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $94,682–$116,000 سطح II | New York, NY | 9 ژوئن 2026 | 20 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $86,403–$109,346 سطح II | Irvine, CA | 9 ژوئن 2026 | 30 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $90,605–$107,141 سطح II | Austin, TX | 9 ژوئن 2026 | 20 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $84,469–$165,000 سطح II | Miami, FL | 9 ژوئن 2026 | 20 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$121,827 سطح II | Richardson, TX | 9 ژوئن 2026 | 1 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $97,011–$107,619 سطح II | Research Triangle Park, NC | 8 ژوئن 2026 | 19 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $114,795–$144,477 سطح II | San Ramon, CA | 8 ژوئن 2026 | 19 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $82,285–$121,827 سطح II | Indianapolis, IN | 8 ژوئن 2026 | 19 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $94,952–$95,000 سطح II | Raleigh, NC | 8 ژوئن 2026 | 1 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $139,443–$139,506 سطح II | San Jose, CA | 8 ژوئن 2026 | 19 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$121,827 سطح II | Richardson, TX | 5 ژوئن 2026 | 16 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $94,682–$107,241 سطح II | Nutley, NJ | 4 ژوئن 2026 | 29 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$125,000 سطح II | Richardson, TX | 3 ژوئن 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $99,736–$110,270 سطح II | Denver, CO | 3 ژوئن 2026 | 14 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $99,736–$110,550 سطح II | Denver, CO | 3 ژوئن 2026 | 14 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Richardson, TX | 28 مه 2026 | 8 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $90,605–$166,650 سطح II | Austin, TX | 28 مه 2026 | 8 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $139,443–$139,506 سطح II | San Jose, CA | 27 مه 2026 | 7 ژوئن 2026 | لغو شده |
| $82,846–$93,201 سطح II | Bolingbrook, IL | 27 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $94,266–$94,300 سطح II | Pataskala, OH | 26 مه 2026 | 6 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$112,000 سطح II | Richardson, TX | 26 مه 2026 | 6 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $114,795–$163,530 سطح II | San Ramon, CA | 26 مه 2026 | 16 اوت 2026 | تأیید شده |
| $97,386–$118,442 سطح II | Shelton, CT | 26 مه 2026 | 26 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $74,838–$103,535 سطح II | Columbus, IN | 26 مه 2026 | 6 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$129,941 سطح II | Richardson, TX | 25 مه 2026 | 5 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $86,403–$105,435 سطح II | Rosemead, CA | 22 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$125,000 سطح II | Richardson, TX | 22 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $81,765–$126,875 سطح II | Hartford, CT | 22 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | لغو شده |
| $92,581–$161,765 سطح II | Richardson, TX | 22 مه 2026 | 2 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $94,682–$99,987 سطح II | Bridgewater, NJ | 21 مه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $114,795–$163,530 سطح II | San Ramon, CA | 21 مه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $78,874–$90,159 سطح II | Jacksonville, FL | 21 مه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $94,952–$133,045 سطح II | Raleigh, NC | 21 مه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $81,765–$107,343 سطح II | Hartford, CT | 20 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$123,000 سطح II | Irving, TX | 20 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $131,560–$139,006 سطح II | Sunnyvale, CA | 20 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $90,605–$146,078 سطح II | Austin, TX | 20 مه 2026 | 31 مه 2026 | تأیید شده |
| $94,952–$130,000 سطح II | Raleigh, NC | 19 مه 2026 | 30 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$106,941 سطح II | Addison, TX | 19 مه 2026 | 30 مه 2026 | تأیید شده |
| $82,285–$121,827 E-3 · سطح II | Indianapolis, IN | 18 مه 2026 | 29 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Plano, TX | 18 مه 2026 | 29 مه 2026 | تأیید شده |
| $98,925–$121,827 سطح II | Richardson, TX | 15 مه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Irving, TX | 14 مه 2026 | 28 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $93,538–$129,726 سطح II | Tempe, AZ | 14 مه 2026 | 25 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$132,000 سطح II | Austin, TX | 13 مه 2026 | 24 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$146,498 سطح II | Richardson, TX | 13 مه 2026 | 24 مه 2026 | تأیید شده |
| $73,757–$121,827 سطح II | East Peoria, IL | 13 مه 2026 | 24 مه 2026 | تأیید شده |
| $82,285–$121,827 سطح II | Indianapolis, IN | 13 مه 2026 | 24 مه 2026 | تأیید شده |
| $80,974–$158,966 سطح II | Houston, TX | 12 مه 2026 | 23 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$130,936 سطح II | Addison, TX | 12 مه 2026 | 23 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Richardson, TX | 11 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Richardson, TX | 11 مه 2026 | 27 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Richardson, TX | 11 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $79,810–$93,201 سطح II | Provo, UT | 11 مه 2026 | 29 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$121,827 سطح II | Richardson, TX | 11 مه 2026 | 22 مه 2026 | تأیید شده |
| $94,952–$95,000 سطح II | Raleigh, NC | 11 مه 2026 | 28 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $98,925–$98,926 سطح II | Richardson, TX | 8 مه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$121,827 سطح II | Richardson, TX | 8 مه 2026 | 19 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$135,000 سطح II | Richardson, TX | 7 مه 2026 | 18 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$142,000 سطح II | Richardson, TX | 7 مه 2026 | 18 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$169,711 سطح II | Fort Worth, TX | 7 مه 2026 | 18 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$109,886 سطح II | Richardson, TX | 7 مه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $80,974–$96,321 سطح II | Houston, TX | 6 مه 2026 | 17 مه 2026 | تأیید شده |
| $91,874–$135,000 سطح II | San Antonio, TX | 6 مه 2026 | 17 مه 2026 | تأیید شده |
| $114,795–$115,066 سطح II | Pleasanton, CA | 6 مه 2026 | 17 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$135,000 سطح II | Richardson, TX | 6 مه 2026 | 17 مه 2026 | تأیید شده |
| $96,054–$110,448 سطح II | Watsonville, CA | 6 مه 2026 | 17 مه 2026 | تأیید شده |
| $98,925–$121,827 سطح II | Richardson, TX | 5 مه 2026 | 16 مه 2026 | تأیید شده |
| $86,445–$93,201 سطح II | Alpharetta, GA | 5 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$121,827 سطح II | Richardson, TX | 5 مه 2026 | 16 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$133,000 سطح II | Richardson, TX | 5 مه 2026 | 16 مه 2026 | تأیید شده |
| $94,952–$94,953 سطح II | Raleigh, NC | 4 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $81,765–$128,726 سطح II | Hartford, CT | 4 مه 2026 | 15 مه 2026 | تأیید شده |
| $93,538–$137,025 سطح II | Phoenix, AZ | 30 آوریل 2026 | 11 مه 2026 | تأیید شده |
| $139,443–$139,464 سطح II | Sunnyvale, CA | 29 آوریل 2026 | 10 مه 2026 | تأیید شده |
| $84,989–$121,827 سطح II | Sidney, OH | 29 آوریل 2026 | 10 مه 2026 | تأیید شده |
| $81,765–$97,834 سطح II | Hartford, CT | 29 آوریل 2026 | 10 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$145,000 سطح II | Plano, TX | 28 آوریل 2026 | 9 مه 2026 | تأیید شده |
| $139,443–$139,464 سطح II | Sunnyvale, CA | 28 آوریل 2026 | 9 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Addison, TX | 28 آوریل 2026 | 9 مه 2026 | تأیید شده |
| $88,317–$92,452 سطح II | Mason, OH | 27 آوریل 2026 | 8 مه 2026 | تأیید شده |
| $80,974–$96,321 سطح II | Houston, TX | 27 آوریل 2026 | 29 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $86,798–$130,000 سطح II | Charlotte, NC | 27 آوریل 2026 | 8 مه 2026 | تأیید شده |
| $78,874–$124,613 سطح II | Jacksonville, FL | 24 آوریل 2026 | 5 مه 2026 | تأیید شده |
| $94,952–$95,000 سطح II | Raleigh, NC | 23 آوریل 2026 | 4 مه 2026 | تأیید شده |
| $98,925–$99,000 سطح II | Plano, TX | 23 آوریل 2026 | 4 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$121,827 سطح II | Richardson, TX | 23 آوریل 2026 | 4 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$146,000 سطح II | Austin, TX | 23 آوریل 2026 | 4 مه 2026 | تأیید شده |
| $86,445–$121,827 سطح II | Atlanta, GA | 23 آوریل 2026 | 4 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$130,000 سطح II | Richardson, TX | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$121,827 سطح II | Richardson, TX | 22 آوریل 2026 | 3 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$121,827 سطح II | Austin, TX | 21 آوریل 2026 | 20 مه 2026 | تأیید شده |
| $86,798–$98,879 سطح II | Charlotte, NC | 21 آوریل 2026 | 2 مه 2026 | تأیید شده |
| $97,718–$97,800 سطح II | Hillsboro, OR | 21 آوریل 2026 | 2 مه 2026 | تأیید شده |
| $93,538–$137,025 سطح II | Phoenix, AZ | 20 آوریل 2026 | 1 مه 2026 | تأیید شده |
| $91,395–$106,654 سطح II | Hartford, CT | 20 آوریل 2026 | 1 مه 2026 | تأیید شده |
| $111,550–$134,451 سطح II | Bellevue, WA | 16 آوریل 2026 | 27 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$161,765 سطح II | Austin, TX | 15 آوریل 2026 | 26 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $131,560–$166,962 سطح II | San Jose, CA | 15 آوریل 2026 | 26 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $90,605–$160,784 سطح II | Austin, TX | 15 آوریل 2026 | 26 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $74,464–$125,000 سطح II | Columbus, IN | 15 آوریل 2026 | 26 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$162,000 سطح II | Richardson, TX | 15 آوریل 2026 | 26 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $60,403–$121,827 سطح II | Tampa, FL | 15 آوریل 2026 | 27 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$124,103 سطح II | Richardson, TX | 15 آوریل 2026 | 26 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$109,886 سطح II | Richardson, TX | 15 آوریل 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$163,727 سطح II | Richardson, TX | 13 آوریل 2026 | 24 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $94,682–$107,241 سطح II | Jersey City, NJ | 13 آوریل 2026 | 24 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Richardson, TX | 13 آوریل 2026 | 24 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $139,443–$167,211 سطح II | San Jose, CA | 13 آوریل 2026 | 24 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,331–$105,611 سطح II | Raleigh, NC | 13 آوریل 2026 | 24 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$122,326 سطح II | Irving, TX | 10 آوریل 2026 | 21 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $82,285–$121,827 سطح II | Indianapolis, IN | 10 آوریل 2026 | 21 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $81,765–$97,834 سطح II | Hartford, CT | 10 آوریل 2026 | 29 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $60,000–$90,159 سطح II | Rogers, AR | 9 آوریل 2026 | 20 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $96,200–$170,000 E-3 · سطح II | Houston, TX | 7 آوریل 2026 | 1 مه 2026 | تأیید شده |
| $84,989–$121,827 سطح II | Sidney, OH | 7 آوریل 2026 | 18 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $86,403–$105,435 سطح II | Rosemead, CA | 7 آوریل 2026 | 18 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$121,827 سطح II | Plano, TX | 6 آوریل 2026 | 17 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $114,795–$132,163 سطح II | Oakland, CA | 6 آوریل 2026 | 16 اوت 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Irving, TX | 3 آوریل 2026 | 20 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $86,445–$121,827 سطح II | Atlanta, GA | 3 آوریل 2026 | 14 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$109,886 سطح II | Richardson, TX | 2 آوریل 2026 | 13 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $62,837–$120,000 سطح II | Brentwood, TN | 2 آوریل 2026 | 13 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $80,829–$90,159 سطح II | Omaha, NE | 1 آوریل 2026 | 28 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $90,896–$90,900 سطح II | Milwaukee, WI | 1 آوریل 2026 | 21 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $81,765–$112,513 سطح II | Hartford, CT | 1 آوریل 2026 | 27 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$131,300 سطح II | Richardson, TX | 1 آوریل 2026 | 25 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $81,702–$93,201 سطح II | Northfield, IL | 1 آوریل 2026 | 27 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$93,513 سطح II | Austin, TX | 1 آوریل 2026 | 12 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $84,989–$121,827 سطح II | Sidney, OH | 31 مارس 2026 | 11 آوریل 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $86,403–$146,744 سطح II | Irvine, CA | 31 مارس 2026 | 11 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $98,925–$120,000 سطح II | Richardson, TX | 31 مارس 2026 | 11 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $82,846–$126,755 سطح II | Bolingbrook, IL | 31 مارس 2026 | 11 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $62,941–$115,000 سطح II | Memphis, TN | 31 مارس 2026 | 11 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $86,798–$118,000 سطح II | Charlotte, NC | 31 مارس 2026 | 11 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $94,682–$100,190 سطح II | Berkeley Heights, NJ | 31 مارس 2026 | 26 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Richardson, TX | 31 مارس 2026 | 11 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $86,590–$100,298 سطح II | Indianapolis, IN | 31 مارس 2026 | 11 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$118,000 سطح II | Richardson, TX | 31 مارس 2026 | 11 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $94,682–$121,827 سطح II | Bridgewater, NJ | 27 مارس 2026 | 7 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$108,000 سطح II | Addison, TX | 27 مارس 2026 | 7 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $86,590–$125,000 سطح II | Indianapolis, IN | 27 مارس 2026 | 7 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$125,000 سطح II | Richardson, TX | 27 مارس 2026 | 7 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Irving, TX | 27 مارس 2026 | 7 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $81,702–$100,375 سطح II | Bolingbrook, IL | 27 مارس 2026 | 7 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$150,000 سطح II | Addison, TX | 27 مارس 2026 | 7 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Plano, TX | 26 مارس 2026 | 6 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $86,445–$121,827 سطح II | Atlanta, GA | 26 مارس 2026 | 25 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Richardson, TX | 26 مارس 2026 | 6 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$130,000 سطح II | Austin, TX | 26 مارس 2026 | 6 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $81,765–$97,834 سطح II | Hartford, CT | 26 مارس 2026 | 6 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$125,000 سطح II | Richardson, TX | 25 مارس 2026 | 5 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $81,765–$97,834 سطح II | Hartford, CT | 25 مارس 2026 | 5 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$103,392 سطح II | Richardson, TX | 25 مارس 2026 | 5 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $84,219–$105,000 سطح II | Pittsburgh, PA | 24 مارس 2026 | 4 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $82,285–$121,827 سطح II | Indianapolis, IN | 24 مارس 2026 | 9 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Richardson, TX | 23 مارس 2026 | 3 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$107,141 سطح II | Austin, TX | 23 مارس 2026 | 3 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $111,550–$115,003 سطح II | Bellevue, WA | 23 مارس 2026 | 3 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $90,210–$94,589 سطح II | Mounds View, MN | 23 مارس 2026 | 3 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $90,605–$93,513 سطح II | Austin, TX | 23 مارس 2026 | 3 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $98,925–$146,450 سطح II | Richardson, TX | 20 مارس 2026 | 31 مارس 2026 | تأیید شده |
| $76,939–$90,372 سطح II | Clayton, MO | 20 مارس 2026 | 31 مارس 2026 | تأیید شده |
| $89,814–$109,520 سطح II | Plymouth, MI | 20 مارس 2026 | 31 مارس 2026 | تأیید شده |
| $62,837–$115,790 سطح II | Brentwood, TN | 20 مارس 2026 | 31 مارس 2026 | تأیید شده |
| $114,795–$118,082 سطح II | San Francisco, CA | 20 مارس 2026 | 31 مارس 2026 | تأیید شده |
| $61,090–$90,159 سطح II | Greencastle, IN | 20 مارس 2026 | 31 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$93,513 سطح II | Austin, TX | 19 مارس 2026 | 30 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Plano, TX | 19 مارس 2026 | 25 مه 2026 | تأیید شده |
| $90,605–$121,827 سطح II | Austin, TX | 18 مارس 2026 | 29 مارس 2026 | تأیید شده |
| $115,170–$134,451 سطح II | Seattle, WA | 18 مارس 2026 | 29 مارس 2026 | تأیید شده |
| $90,605–$93,513 سطح II | Austin, TX | 17 مارس 2026 | 28 مارس 2026 | تأیید شده |
| $82,846–$93,201 سطح II | Bolingbrook, IL | 17 مارس 2026 | 28 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$124,670 سطح II | Austin, TX | 17 مارس 2026 | 28 مارس 2026 | تأیید شده |
| $86,403–$132,662 سطح II | Rosemead, CA | 16 مارس 2026 | 27 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$100,056 سطح II | Austin, TX | 16 مارس 2026 | 27 مارس 2026 | تأیید شده |
| $90,605–$93,513 سطح II | Austin, TX | 16 مارس 2026 | 1 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $118,310–$118,400 سطح II | Washington, DC | 16 مارس 2026 | 18 اوت 2026 | تأیید شده |
| $74,838–$121,827 سطح II | Columbus, IN | 16 مارس 2026 | 4 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$167,343 سطح II | Austin, TX | 16 مارس 2026 | 27 مارس 2026 | تأیید شده |
| $69,451–$90,159 سطح II | Milwaukee, WI | 16 مارس 2026 | 27 مارس 2026 | تأیید شده |
| $60,000–$121,827 سطح II | Rogers, AR | 16 مارس 2026 | 27 مارس 2026 | تأیید شده |
| $73,757–$121,827 سطح II | East Peoria, IL | 16 مارس 2026 | 27 مارس 2026 | تأیید شده |
| $124,051–$130,000 سطح II | San Ramon, CA | 16 مارس 2026 | 27 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,539–$93,201 سطح II | Atlanta, GA | 16 مارس 2026 | 27 مارس 2026 | تأیید شده |
| $84,198–$94,621 سطح II | Plymouth, MI | 13 مارس 2026 | 24 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Richardson, TX | 13 مارس 2026 | 24 مارس 2026 | تأیید شده |
| $90,896–$101,500 سطح II | Milwaukee, WI | 13 مارس 2026 | 24 مارس 2026 | تأیید شده |
| $86,445–$121,827 سطح II | Atlanta, GA | 13 مارس 2026 | 1 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,331–$94,203 سطح II | Raleigh, NC | 13 مارس 2026 | 24 مارس 2026 | تأیید شده |
| $98,925–$99,000 سطح II | Irving, TX | 13 مارس 2026 | 24 مارس 2026 | تأیید شده |
| $82,285–$121,827 سطح II | Indianapolis, IN | 13 مارس 2026 | 24 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$93,513 سطح II | Austin, TX | 13 مارس 2026 | 24 مارس 2026 | تأیید شده |
| $90,605–$121,827 سطح II | Austin, TX | 13 مارس 2026 | 24 مارس 2026 | تأیید شده |
| $94,682–$100,190 سطح II | Whippany, NJ | 12 مارس 2026 | 23 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$98,991 سطح II | Richardson, TX | 12 مارس 2026 | 23 مارس 2026 | تأیید شده |
| $80,974–$121,827 سطح II | Spring, TX | 12 مارس 2026 | 1 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $86,798–$109,886 سطح II | Charlotte, NC | 12 مارس 2026 | 23 مارس 2026 | تأیید شده |
| $76,606–$92,452 سطح II | Mason, OH | 11 مارس 2026 | 22 مارس 2026 | تأیید شده |
| $90,605–$93,513 سطح II | Austin, TX | 11 مارس 2026 | 22 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Addison, TX | 11 مارس 2026 | 22 مارس 2026 | تأیید شده |
| $90,605–$93,513 سطح II | Austin, TX | 11 مارس 2026 | 22 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$121,827 سطح II | Austin, TX | 11 مارس 2026 | 22 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Richardson, TX | 10 مارس 2026 | 21 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Plano, TX | 10 مارس 2026 | 23 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Plano, TX | 9 مارس 2026 | 20 مارس 2026 | تأیید شده |
| $81,765–$97,834 سطح II | Hartford, CT | 9 مارس 2026 | 20 مارس 2026 | تأیید شده |
| $80,974–$96,321 سطح II | Spring, TX | 9 مارس 2026 | 1 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $88,483–$116,725 سطح II | Tempe, AZ | 9 مارس 2026 | 23 مارس 2026 | تأیید شده |
| $73,590–$94,499 سطح II | Brentwood, TN | 9 مارس 2026 | 23 مارس 2026 | تأیید شده |
| $106,912–$134,077 سطح II | Washington, DC | 9 مارس 2026 | 20 مارس 2026 | تأیید شده |
| $88,483–$103,875 سطح II | Phoenix, AZ | 6 مارس 2026 | 17 مارس 2026 | تأیید شده |
| $66,622–$90,159 سطح II | Sidney, OH | 6 مارس 2026 | 25 مارس 2026 | تأیید شده |
| $80,974–$129,699 سطح II | Houston, TX | 6 مارس 2026 | 17 مارس 2026 | تأیید شده |
| $139,443–$139,506 سطح II | San Jose, CA | 6 مارس 2026 | 17 مارس 2026 | تأیید شده |
| $69,451–$121,827 سطح II | Milwaukee, WI | 5 مارس 2026 | 16 مارس 2026 | تأیید شده |
| $94,952–$94,953 سطح II | Raleigh, NC | 4 مارس 2026 | 23 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $86,403–$109,346 سطح II | Irvine, CA | 4 مارس 2026 | 15 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,394–$94,917 سطح II | Malvern, PA | 27 فوریه 2026 | 10 مارس 2026 | تأیید شده |
| $76,606–$92,452 سطح II | Mason, OH | 26 فوریه 2026 | 9 مارس 2026 | تأیید شده |
| $81,765–$97,834 سطح II | Hartford, CT | 26 فوریه 2026 | 9 مارس 2026 | تأیید شده |
| $99,736–$126,694 سطح II | Broomfield, CO | 25 فوریه 2026 | 8 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$149,000 سطح II | Richardson, TX | 23 فوریه 2026 | 6 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$100,224 سطح II | Irving, TX | 23 فوریه 2026 | 6 مارس 2026 | تأیید شده |
| $114,795–$130,000 سطح II | San Ramon, CA | 23 فوریه 2026 | 6 مارس 2026 | تأیید شده |
| $89,773–$120,000 سطح II | East Windsor, NJ | 23 فوریه 2026 | 6 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$123,378 سطح II | Richardson, TX | 20 فوریه 2026 | 3 مارس 2026 | تأیید شده |
| $80,974–$132,396 سطح II | Houston, TX | 19 فوریه 2026 | 4 اوت 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$110,700 سطح II | Addison, TX | 19 فوریه 2026 | 2 مارس 2026 | تأیید شده |
| $86,403–$109,346 سطح II | Irvine, CA | 18 فوریه 2026 | 1 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$121,827 سطح II | Richardson, TX | 18 فوریه 2026 | 1 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$106,575 سطح II | Plano, TX | 17 فوریه 2026 | 28 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $84,968–$90,159 سطح II | Buffalo, NY | 17 فوریه 2026 | 28 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$121,827 سطح II | Plano, TX | 17 فوریه 2026 | 28 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$106,575 سطح II | Richardson, TX | 13 فوریه 2026 | 24 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Plano, TX | 13 فوریه 2026 | 24 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $84,115–$93,201 سطح II | Urbandale, IA | 13 فوریه 2026 | 24 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $99,736–$110,270 سطح II | Broomfield, CO | 12 فوریه 2026 | 23 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$93,513 سطح II | Austin, TX | 12 فوریه 2026 | 23 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $94,952–$95,000 سطح II | Raleigh, NC | 9 فوریه 2026 | 20 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $79,810–$93,201 سطح II | Lehi, UT | 6 فوریه 2026 | 17 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$106,575 سطح II | Richardson, TX | 6 فوریه 2026 | 17 فوریه 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $90,605–$129,126 سطح II | Austin, TX | 5 فوریه 2026 | 16 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $86,798–$137,025 سطح II | Charlotte, NC | 5 فوریه 2026 | 16 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$131,008 سطح II | Irving, TX | 4 فوریه 2026 | 15 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $80,974–$106,196 سطح II | Houston, TX | 4 فوریه 2026 | 24 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $73,590–$90,159 سطح II | Nashville, TN | 2 فوریه 2026 | 13 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $94,682–$107,241 سطح II | Nutley, NJ | 2 فوریه 2026 | 13 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $82,846–$98,880 سطح II | Chicago, IL | 2 فوریه 2026 | 13 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $89,773–$98,989 سطح II | Pennington, NJ | 2 فوریه 2026 | 13 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $89,773–$98,989 سطح II | East Windsor, NJ | 30 ژانویه 2026 | 10 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $139,443–$139,506 سطح II | Sunnyvale, CA | 30 ژانویه 2026 | 4 مه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$121,827 سطح II | Plano, TX | 30 ژانویه 2026 | 10 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $139,443–$162,240 سطح II | San Jose, CA | 28 ژانویه 2026 | 8 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$142,588 سطح II | Addison, TX | 28 ژانویه 2026 | 8 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $60,403–$121,827 سطح II | Tampa, FL | 28 ژانویه 2026 | 8 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$121,827 سطح II | Austin, TX | 27 ژانویه 2026 | 7 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$152,125 سطح II | Richardson, TX | 23 ژانویه 2026 | 3 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $89,773–$98,989 سطح II | East Windsor, NJ | 23 ژانویه 2026 | 3 فوریه 2026 | لغو شده |
| $94,952–$95,000 سطح II | Raleigh, NC | 22 ژانویه 2026 | 2 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$121,827 سطح II | Richardson, TX | 21 ژانویه 2026 | 1 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $82,285–$121,827 سطح II | Indianapolis, IN | 21 ژانویه 2026 | 1 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Irving, TX | 21 ژانویه 2026 | 1 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $82,285–$121,827 سطح II | Indianapolis, IN | 20 ژانویه 2026 | 18 مه 2026 | تأیید شده |
| $86,403–$105,435 سطح II | Rosemead, CA | 19 ژانویه 2026 | 30 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$100,927 سطح II | Richardson, TX | 16 ژانویه 2026 | 27 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $60,403–$90,565 سطح II | Tampa, FL | 12 ژانویه 2026 | 23 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$103,691 سطح II | Fort Worth, TX | 9 ژانویه 2026 | 1 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$172,550 سطح II | Austin, TX | 9 ژانویه 2026 | 20 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $73,757–$121,827 سطح II | East Peoria, IL | 8 ژانویه 2026 | 19 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $82,285–$92,256 سطح II | Indianapolis, IN | 7 ژانویه 2026 | 18 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $90,210–$90,300 سطح II | Minneapolis, MN | 7 ژانویه 2026 | 18 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Richardson, TX | 6 ژانویه 2026 | 17 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $94,952–$107,625 سطح II | Raleigh, NC | 5 ژانویه 2026 | 23 مارس 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$154,902 سطح II | Richardson, TX | 29 دسامبر 2025 | 9 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $94,952–$121,827 سطح II | Raleigh, NC | 26 دسامبر 2025 | 6 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $92,581–$145,380 سطح II | Richardson, TX | 24 دسامبر 2025 | 4 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $98,925–$99,000 سطح II | Southlake, TX | 23 دسامبر 2025 | 3 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $69,805–$90,424 سطح II | Louisville, KY | 23 دسامبر 2025 | 1 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $92,248–$159,900 سطح II | Austin, TX | 23 دسامبر 2025 | 3 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $73,611–$90,159 سطح II | Hanover Township, PA | 18 دسامبر 2025 | 29 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $92,581–$95,837 سطح II | Richardson, TX | 18 دسامبر 2025 | 29 دسامبر 2025 | تأیید شده |
نمایش 300 درخواست جدید از مجموع 623 درخواست.
Package Consultant 2 در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Infosys Limited
- Technology Lead - US$73,923
- Technology Consultant 2$90,002
- Consultant - US$74,630
- Project Manager - US$106,621
- Technology Architect - US$101,962
- Lead Consultant - US$106,621
- Senior Project Manager - US$119,829
- Technical Test Lead - US$82,181
- Technology Analyst - US$75,816
- Principal Consultant - US$125,798
- Technology Project Lead 1$90,501
- Technology Consultant 1$83,658
- Senior Technology Architect - US$98,758
- Associate Consultant - US$75,130
- Technology Lead - 2 - US$109,782
- Technology Project Lead 2$117,582
- Infrastructure Consultant 2$85,800
- Specialist Programmer$85,530
- Domain Consultant 2$90,230
- Consultant - Infrastructure Management - US$79,123
- Architecture Consultant 2$92,581
- Package Project Lead 2$115,835
- Package Consultant 1$83,658
- Production Support Lead - US$87,027
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).