Etusivu › Työnantajat › Atlassian US, Inc. › Senior Manager, Software Engineering
Senior Manager, Software Engineering yrityksessä Atlassian US, Inc.: H-1B-palkat
15 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Senior Manager, Software Engineering yrityksessä Atlassian US, Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $228 040; keskimmäinen puolikas $204 081–$247 500.
Hakemukset (LCA)15
Tarjotun palkan mediaani$228 040
Palkkojen keskiosa$204 081–$247 500
10.–90. persentiili$185 639–$255 445
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2024 | 2 | $238 560 |
| Tilikausi 2025 | 9 | $216 590 |
| Tilikausi 2026 | 3 | $240 000 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $200 000–$240 000 Taso III | Liberty Hill, TX | 19.3.2026 | 23.3.2026 | Vahvistettu |
| $250 000–$290 000 Taso II | San Jose, CA | 15.12.2025 | 5.4.2026 | Vahvistettu |
| $240 000–$280 000 Taso III | Mountain View, CA | 29.9.2025 | 4.2.2026 | Vahvistettu |
| $190 000–$230 000 Taso III | Austin, TX | 16.9.2025 | 16.1.2026 | Vahvistettu |
| $183 770–$248 630 Taso III | Frisco, TX | 30.6.2025 | 16.7.2025 | Vahvistettu |
| $255 445–$298 655 Taso III | Mountain View, CA | 24.3.2025 | 19.9.2025 | Vahvistettu |
| $255 445–$297 045 Taso III | Mountain View, CA | 4.2.2025 | 20.7.2025 | Vahvistettu |
| $181 815–$245 985 Taso III | Oklahoma City, OK | 19.12.2024 | 1.1.2025 | Vahvistettu |
| $218 960–$296 240 Taso III | Oklahoma City, OK | 10.12.2024 | 1.1.2025 | Vahvistettu |
| $216 590–$316 550 Taso II | San Jose, CA | 4.12.2024 | 22.5.2025 | Vahvistettu |
| $255 445–$300 380 Taso III | Mountain View, CA | 28.11.2024 | 7.3.2025 | Vahvistettu |
| $216 325–$292 675 Taso IV | Mountain View, CA | 12.11.2024 | 14.3.2025 | Vahvistettu |
| $240 000–$270 000 Taso III | San Francisco, CA | 9.9.2024 | 16.9.2024 | Vahvistettu |
| $237 120–$284 625 Taso III | San Francisco, CA | 1.8.2024 | 15.1.2025 | Vahvistettu |
| $237 120–$284 625 Taso III | San Francisco, CA | 1.8.2024 | 15.1.2025 | Peruutettu |
Senior Manager, Software Engineering kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Atlassian US, Inc.
- Senior Software Engineer$199 534
- Software Engineer$150 832
- Senior Data Engineer$187 741
- Senior Machine Learning Engineer$211 536
- Principal Engineer$221 591
- Principal Software Engineer$230 000
- Senior Engineer$183 354
- Backend Software Engineer$167 297
- Machine Learning Engineer$187 425
- Senior Data Scientist$178 500
- Data Engineer$148 678
- Senior Backend Software Engineer$191 050
- Principal Data Scientist$203 550
- Full Stack Software Engineer$143 000
- Senior Support Engineer 2$103 210
- Senior Engineering Manager$245 445
- Principal Technical Program Manager$225 250
- Principal Data Engineer$259 250
- Senior Technical Program Manager$200 000
- Engineering Manager$192 278
- Senior Support Engineer 3$130 000
- Senior Site Reliability Engineer$170 000
- Senior Support Engineer 1$105 997
- Principal Backend Software Engineer$234 062
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).