Etusivu › Työnantajat › Brillio, LLC › Senior Architect
Senior Architect yrityksessä Brillio, LLC: H-1B-palkat
35 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Senior Architect yrityksessä Brillio, LLC. Tarjotun peruspalkan mediaani $133 619; keskimmäinen puolikas $107 156–$154 604.
Hakemukset (LCA)35
Tarjotun palkan mediaani$133 619
Palkkojen keskiosa$107 156–$154 604
10.–90. persentiili$84 182–$160 805
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 3 | $75 691 |
| Tilikausi 2024 | 9 | $103 938 |
| Tilikausi 2025 | 10 | $135 710 |
| Tilikausi 2026 | 12 | $154 448 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $160 805 Taso III | Chesterfield, MO | 18.6.2026 | 27.6.2026 | Vahvistettu |
| $194 328 | Palo Alto, CA | 25.5.2026 | 4.6.2026 | Vahvistettu |
| $156 998–$166 559 Taso IV | Coppell, TX | 11.5.2026 | 17.5.2026 | Vahvistettu |
| $157 560–$158 421 Taso IV | Raleigh, NC | 4.5.2026 | 1.10.2026 | Vahvistettu |
| $134 971–$159 008 Taso III | Clayton, MO | 9.2.2026 | 19.2.2026 | Vahvistettu |
| $142 958–$148 950 Taso III | Monmouth Junction, NJ | 16.12.2025 | 26.12.2025 | Vahvistettu |
| $142 958–$165 600 Taso III | Plainsboro, NJ | 9.12.2025 | 19.12.2025 | Vahvistettu |
| $154 761 | Irving, TX | 19.11.2025 | 26.11.2025 | Vahvistettu |
| $134 971–$166 559 Taso III | Coppell, TX | 10.11.2025 | 17.11.2025 | Vahvistettu |
| $134 971–$180 000 Taso III | Arlington, TX | 10.11.2025 | 17.11.2025 | Vahvistettu |
| $154 135 | Monterey Park, CA | 6.11.2025 | 17.11.2025 | Vahvistettu |
| $181 124 | Foster City, CA | 24.9.2025 | 24.9.2025 | Vahvistettu |
| $139 152–$180 467 Taso III | Fort Worth, TX | 10.9.2025 | 17.9.2025 | Vahvistettu |
| $126 256–$201 134 Taso III | Charlotte, NC | 5.9.2025 | 5.9.2025 | Vahvistettu |
| $167 792 | Palo Alto, CA | 1.9.2025 | 8.9.2025 | Vahvistettu |
| $146 692 | Los Angeles, CA | 20.8.2025 | 27.8.2025 | Vahvistettu |
| $126 256–$201 134 Taso III | Charlotte, NC | 17.7.2025 | 24.7.2025 | Vahvistettu |
| $160 805–$188 000 Taso III | Monmouth Junction, NJ | 14.7.2025 | 21.7.2025 | Vahvistettu |
| $127 878–$149 606 Taso III | Irving, TX | 18.6.2025 | 25.6.2025 | Vahvistettu |
| $132 267–$170 735 Taso III | Fort Worth, TX | 28.1.2025 | 4.2.2025 | Vahvistettu |
| $155 605–$174 662 Taso II | Foster City, CA | 22.1.2025 | 29.1.2025 | Vahvistettu |
| $127 878–$157 500 Taso III | Irving, TX | 19.12.2024 | 26.12.2024 | Peruutettu |
| $127 878–$150 079 Taso III | Irving, TX | 19.11.2024 | 26.11.2024 | Vahvistettu |
| $105 560–$167 009 Taso II | Tracy, CA | 18.9.2024 | 24.9.2024 | Vahvistettu |
| $83 658–$175 500 Taso II | Irving, TX | 9.9.2024 | 13.9.2024 | Vahvistettu |
| $111 946–$129 677 Taso II | Aldie, VA | 23.8.2024 | 29.8.2024 | Vahvistettu |
| $93 517–$143 000 Taso III | Irving, TX | 10.5.2024 | 16.5.2024 | Vahvistettu |
| $103 938–$155 700 Taso II | Fairfax, VA | 30.4.2024 | 7.5.2024 | Vahvistettu |
| $70 075–$144 837 Taso II | Coppell, TX | 15.4.2024 | 19.4.2024 | Vahvistettu |
| $104 000 Taso III | St. Louis, MO | 19.1.2024 | 26.1.2024 | Vahvistettu |
| $85 405–$140 400 Taso III | Temple Terrace, FL | 8.12.2023 | 15.12.2023 | Vahvistettu |
| $131 144–$161 000 Taso II | Tracy, CA | 18.10.2023 | 25.10.2023 | Vahvistettu |
| $122 262–$175 000 Taso III | Ashburn, VA | 7.2.2023 | 14.2.2023 | Vahvistettu |
| $75 691–$155 500 Taso II | Volente, TX | 13.1.2023 | 20.1.2023 | Vahvistettu |
| $74 880–$180 958 Taso II | Edison, NJ | 23.12.2022 | 30.12.2022 | Vahvistettu |
Senior Architect kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Brillio, LLC
- Software Development Lead$105 997
- Senior Software Development Engineer$102 000
- Architect$115 000
- Lead Engineer$106 974
- Senior Lead Engineer$108 347
- Senior Software Development Lead$112 923
- Senior Engineer$98 000
- Project Manager$103 241
- Lead Quality Engineer$105 997
- Senior Lead Quality Engineer$104 000
- BI Specialist$104 498
- Lead Data Engineer$110 635
- Senior Project Manager$104 865
- Software Development Manager$128 612
- Data Architect$110 000
- Senior Lead Data Engineer$108 264
- Senior BI Specialist$118 893
- Software Development Engineer$80 000
- BI Architect$117 749
- Lead Engineer, XT$105 000
- Business Analyst$98 000
- Associate Project Manager$83 658
- Senior Business Consultant$120 000
- QA Architect$123 822
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).