Etusivu › Työnantajat › Brillio, LLC › Senior BI Specialist
Senior BI Specialist yrityksessä Brillio, LLC: H-1B-palkat
15 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Senior BI Specialist yrityksessä Brillio, LLC. Tarjotun peruspalkan mediaani $118 893; keskimmäinen puolikas $102 866–$130 199.
Hakemukset (LCA)15
Tarjotun palkan mediaani$118 893
Palkkojen keskiosa$102 866–$130 199
10.–90. persentiili$86 660–$133 898
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 1 | $87 651 |
| Tilikausi 2024 | 5 | $99 174 |
| Tilikausi 2025 | 6 | $118 893 |
| Tilikausi 2026 | 3 | $134 971 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $139 506–$146 453 Taso III | Plainsboro, NJ | 23.4.2026 | 1.5.2026 | Vahvistettu |
| $132 000 | Bothell, WA | 5.2.2026 | 14.2.2026 | Vahvistettu |
| $134 971–$158 272 Taso III | Columbus, OH | 12.11.2025 | 21.11.2025 | Vahvistettu |
| $118 893–$120 000 Taso III | Temple Terrace, FL | 9.9.2025 | 9.9.2025 | Vahvistettu |
| $118 893–$120 000 Taso III | Temple Terrace, FL | 24.7.2025 | 31.7.2025 | Vahvistettu |
| $123 656–$135 000 Taso II | Plainsboro Township, NJ | 7.5.2025 | 14.5.2025 | Vahvistettu |
| $132 288 Taso II | San Francisco, CA | 22.1.2025 | 29.1.2025 | Vahvistettu |
| $106 558–$150 800 Taso II | Schaumburg, IL | 11.11.2024 | 18.11.2024 | Vahvistettu |
| $112 965–$148 096 Taso III | Rosemont, IL | 22.10.2024 | 29.10.2024 | Vahvistettu |
| $128 398–$130 048 Taso II | Richmond, CA | 2.7.2024 | 9.7.2024 | Vahvistettu |
| $116 646–$130 048 Taso II | Richmond, CA | 19.6.2024 | 26.6.2024 | Vahvistettu |
| $86 000 Taso II | Coppell, TX | 20.5.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $99 174–$123 600 Taso III | Temple Terrace, FL | 3.4.2024 | 9.4.2024 | Vahvistettu |
| $80 000 Taso II | Novi, MI | 29.9.2023 | 1.11.2023 | Vahvistettu |
| $87 651–$145 000 Taso II | Newport Beach, CA | 4.4.2023 | 11.4.2023 | Vahvistettu |
Muut tehtävät yrityksessä Brillio, LLC
- Software Development Lead$105 997
- Senior Software Development Engineer$102 000
- Architect$115 000
- Lead Engineer$106 974
- Senior Lead Engineer$108 347
- Senior Software Development Lead$112 923
- Senior Architect$133 619
- Senior Engineer$98 000
- Project Manager$103 241
- Lead Quality Engineer$105 997
- Senior Lead Quality Engineer$104 000
- BI Specialist$104 498
- Lead Data Engineer$110 635
- Senior Project Manager$104 865
- Software Development Manager$128 612
- Data Architect$110 000
- Senior Lead Data Engineer$108 264
- Software Development Engineer$80 000
- BI Architect$117 749
- Lead Engineer, XT$105 000
- Business Analyst$98 000
- Associate Project Manager$83 658
- Senior Business Consultant$120 000
- QA Architect$123 822
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).