Etusivu › Työnantajat › Cummins Inc. › CE Product Specialist
CE Product Specialist yrityksessä Cummins Inc.: H-1B-palkat
34 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle CE Product Specialist yrityksessä Cummins Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $95 924; keskimmäinen puolikas $89 120–$96 304.
Hakemukset (LCA)34
Tarjotun palkan mediaani$95 924
Palkkojen keskiosa$89 120–$96 304
10.–90. persentiili$84 000–$115 309
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 9 | $89 120 |
| Tilikausi 2024 | 11 | $96 000 |
| Tilikausi 2025 | 8 | $92 354 |
| Tilikausi 2026 | 6 | $115 458 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $121 430–$146 400 Taso III | Fridley, MN | 11.6.2026 | 3.12.2026 | Vahvistettu |
| $95 847–$128 400 | Columbus, IN | 6.6.2026 | 1.10.2026 | Vahvistettu |
| $109 734–$146 400 | Columbus, IN | 22.4.2026 | 1.10.2026 | Vahvistettu |
| $123 594–$146 400 Taso III | Washington, WA | 17.2.2026 | 1.7.2026 | Vahvistettu |
| $121 181–$146 400 Taso III | Columbus, IN | 23.11.2025 | 22.5.2026 | Vahvistettu |
| $91 566–$128 400 | Shoreview, MN | 16.11.2025 | 15.5.2026 | Vahvistettu |
| $92 230–$128 400 | Columbus, IN | 8.9.2025 | 25.2.2026 | Vahvistettu |
| $88 156–$128 400 | Shoreview, MN | 4.6.2025 | 11.8.2025 | Vahvistettu |
| $111 509–$128 400 Taso III | Shoreview, MN | 2.6.2025 | 26.8.2025 | Vahvistettu |
| $92 230–$128 400 | Columbus, IN | 20.5.2025 | 15.11.2025 | Vahvistettu |
| $116 938–$146 400 Taso III | Columbus, IN | 16.5.2025 | 1.7.2025 | Vahvistettu |
| $96 000–$144 000 | Columbus, IN | 24.4.2025 | 7.5.2025 | Vahvistettu |
| $92 230–$114 000 | Columbus, IN | 23.1.2025 | 12.7.2025 | Vahvistettu |
| $92 477–$127 200 | Columbus, IN | 23.1.2025 | 16.7.2025 | Vahvistettu |
| $96 000–$144 000 Taso II | Fridley, MN | 21.8.2024 | 16.9.2024 | Vahvistettu |
| $96 000–$144 000 Taso II | Troy, MI | 20.6.2024 | 10.12.2024 | Vahvistettu |
| $96 304–$144 000 Taso II | Portland, OR | 10.6.2024 | 18.10.2024 | Vahvistettu |
| $96 000–$144 000 Taso II | Troy, MI | 3.5.2024 | 24.5.2024 | Vahvistettu |
| $96 000–$144 000 Taso II | Portland, OR | 22.4.2024 | 18.10.2024 | Vahvistettu |
| $96 000–$144 000 Taso II | Portland, OR | 2.4.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $84 000–$126 000 Taso II | Columbus, IN | 7.2.2024 | 5.7.2024 | Vahvistettu |
| $84 000–$126 000 Taso II | Columbus, IN | 26.1.2024 | 24.7.2024 | Vahvistettu |
| $96 304–$126 000 Taso II | Columbus, IN | 16.11.2023 | 8.5.2024 | Vahvistettu |
| $96 304–$144 000 Taso II | Seymour, IN | 5.10.2023 | 4.4.2024 | Vahvistettu |
| $84 000–$126 000 Taso II | Galesburg, MI | 31.8.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| $100 797–$126 000 Taso II | West Sacramento, CA | 17.8.2023 | 28.8.2023 | Vahvistettu |
| $98 114–$120 000 Taso II | Columbus, IN | 3.5.2023 | 12.6.2023 | Vahvistettu |
| $80 000–$120 000 Taso II | Columbus, IN | 11.4.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| $89 120–$133 680 Taso II | Columbus, IN | 22.2.2023 | 3.8.2023 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $89 120–$133 680 Taso II | Columbus, IN | 15.2.2023 | 15.8.2023 | Vahvistettu |
| $87 152–$120 000 Taso II | Shoreview, MN | 3.2.2023 | 4.8.2023 | Vahvistettu |
| $89 120–$133 680 Taso II | Mount Vernon, WA | 12.1.2023 | 13.7.2023 | Vahvistettu |
| $87 152–$120 000 Taso II | Shoreview, MN | 4.1.2023 | 25.6.2023 | Vahvistettu |
| $78 915–$109 200 Taso II | Hodgkins, IL | 7.1.2022 | 10.1.2022 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
CE Product Specialist kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Cummins Inc.
- Electronic Systems Technical Specialist$99 286
- ES Product Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Specialist$96 000
- Thermal and Fluid Systems Technical Specialist$96 304
- Product Engineering Specialist$92 230
- IT Analyst - Senior$95 680
- Manufacturing Engineer$80 654
- Combustion and Emissions Systems Technical Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Engineer$83 658
- Software Engineer II$98 904
- Product Engineer$81 493
- Electronic Systems Engineer - Software$79 976
- Software Engineer III$112 000
- Thermal and Fluid Systems Engineer$83 450
- Software Engineer I$86 050
- Electronic Systems Engineer$81 493
- Corporate Strategy Manager$115 253
- Product Systems Validation Technical Specialist$96 304
- ES Technical Specialist$97 365
- Combustion and Emissions Systems Engineer$83 408
- Manufacturing Engineer - Senior$96 000
- Financial Analyst - Senior$84 000
- Sourcing Specialist - Senior$92 019
- IT Technical Analyst Principal$108 459
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).