Etusivu › Työnantajat › Cummins Inc. › Sourcing Specialist - Senior
Sourcing Specialist - Senior yrityksessä Cummins Inc.: H-1B-palkat
29 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Sourcing Specialist - Senior yrityksessä Cummins Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $92 019; keskimmäinen puolikas $82 514–$94 640.
Hakemukset (LCA)29
Tarjotun palkan mediaani$92 019
Palkkojen keskiosa$82 514–$94 640
10.–90. persentiili$79 949–$109 233
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 3 | $82 514 |
| Tilikausi 2024 | 11 | $86 400 |
| Tilikausi 2025 | 8 | $83 583 |
| Tilikausi 2026 | 7 | $96 523 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $92 976–$133 200 Taso III | Columbus, IN | 6.6.2026 | 1.10.2026 | Vahvistettu |
| $111 738–$133 200 Taso III | Columbus, IN | 30.4.2026 | 28.10.2026 | Vahvistettu |
| $96 523–$115 200 | Columbus, IN | 10.4.2026 | 24.4.2026 | Vahvistettu |
| $83 408–$115 200 | Columbus, IN | 6.3.2026 | 16.3.2026 | Vahvistettu |
| $94 260–$115 200 | Columbus, IN | 3.3.2026 | 28.8.2026 | Vahvistettu |
| $96 523–$115 200 | Columbus, IN | 16.11.2025 | 15.1.2026 | Vahvistettu |
| $111 738–$133 200 Taso III | Columbus, IN | 1.10.2025 | 31.3.2026 | Vahvistettu |
| $111 446–$133 200 Taso III | Ladson, SC | 31.7.2025 | 24.10.2025 | Vahvistettu |
| $108 680–$133 200 Taso III | Columbus, IN | 26.6.2025 | 15.11.2025 | Vahvistettu |
| $80 766–$112 200 Taso II | Columbus, IN | 2.5.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $63 731–$84 000 Taso II | Ladson, SC | 16.4.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $80 766–$112 200 Taso II | Columbus, IN | 15.4.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $92 230–$129 600 | Columbus, IN | 27.1.2025 | 6.2.2025 | Vahvistettu |
| $86 400–$129 600 Taso II | Columbus, IN | 22.10.2024 | 15.11.2024 | Vahvistettu |
| $94 640–$129 600 Taso III | Columbus, IN | 23.8.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $82 971–$112 200 Taso II | Columbus, IN | 14.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $82 971–$112 200 Taso II | Columbus, IN | 14.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $86 400–$129 600 Taso II | Columbus, IN | 14.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $96 138–$129 600 Taso III | Columbus, IN | 14.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $82 971–$112 200 Taso II | Columbus, IN | 14.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $92 019–$110 400 Taso II | Columbus, IN | 4.3.2024 | 1.4.2024 | Vahvistettu |
| $92 019–$110 400 Taso II | Columbus, IN | 30.1.2024 | 26.7.2024 | Vahvistettu |
| $92 019–$110 400 Taso II | Columbus, IN | 6.10.2023 | 24.10.2023 | Vahvistettu |
| $92 019–$126 000 Taso II | Columbus, IN | 8.9.2023 | 30.9.2023 | Vahvistettu |
| $80 000–$120 000 Taso III | Columbus, IN | 14.6.2023 | 8.12.2023 | Vahvistettu |
| $82 514–$120 000 Taso II | Columbus, IN | 25.5.2023 | 24.11.2023 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $82 514–$104 160 Taso II | Columbus, IN | 25.1.2023 | 27.7.2023 | Vahvistettu |
| $79 747–$104 160 Taso II | Rocky Mount, NC | 10.1.2023 | 18.1.2023 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $76 107–$93 840 Taso II | Columbus, IN | 23.2.2021 | 9.7.2021 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
Muut tehtävät yrityksessä Cummins Inc.
- Electronic Systems Technical Specialist$99 286
- ES Product Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Specialist$96 000
- Thermal and Fluid Systems Technical Specialist$96 304
- Product Engineering Specialist$92 230
- IT Analyst - Senior$95 680
- Manufacturing Engineer$80 654
- Combustion and Emissions Systems Technical Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Engineer$83 658
- Software Engineer II$98 904
- Product Engineer$81 493
- Electronic Systems Engineer - Software$79 976
- Software Engineer III$112 000
- Thermal and Fluid Systems Engineer$83 450
- Software Engineer I$86 050
- Electronic Systems Engineer$81 493
- Corporate Strategy Manager$115 253
- CE Product Specialist$95 924
- Product Systems Validation Technical Specialist$96 304
- ES Technical Specialist$97 365
- Combustion and Emissions Systems Engineer$83 408
- Manufacturing Engineer - Senior$96 000
- Financial Analyst - Senior$84 000
- IT Technical Analyst Principal$108 459
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).