Etusivu › Työnantajat › Intercontinental Exchange Holdings, Inc. › Lead QA Analyst
Lead QA Analyst yrityksessä Intercontinental Exchange Holdings, Inc.: H-1B-palkat
10 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Lead QA Analyst yrityksessä Intercontinental Exchange Holdings, Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $111 450; keskimmäinen puolikas $107 500–$117 000.
Hakemukset (LCA)10
Tarjotun palkan mediaani$111 450
Palkkojen keskiosa$107 500–$117 000
10.–90. persentiili$104 200–$118 500
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 3 | $110 500 |
| Tilikausi 2024 | 2 | $104 200 |
| Tilikausi 2025 | 4 | $118 500 |
| Tilikausi 2026 | 1 | $112 500 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $112 500–$127 071 Taso IV | Atlanta, GA | 30.9.2025 | 6.1.2026 | Vahvistettu |
| $112 400–$125 008 Taso IV | Atlanta, GA | 6.8.2025 | 15.10.2025 | Vahvistettu |
| $118 500–$123 226 Taso IV | Atlanta, GA | 12.6.2025 | 30.9.2025 | Vahvistettu |
| $118 500–$128 000 Taso IV | Smyrna, GA | 4.4.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $118 500–$128 000 Taso IV | Atlanta, GA | 4.4.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $104 200–$126 000 | Cumming, GA | 1.12.2023 | 13.4.2024 | Vahvistettu |
| $104 200–$126 000 | Atlanta, GA | 1.12.2023 | 13.4.2024 | Vahvistettu |
| $110 500–$113 300 Taso IV | Alpharetta, GA | 31.10.2022 | 16.4.2023 | Vahvistettu |
| $110 500–$113 300 Taso IV | Atlanta, GA | 31.10.2022 | 16.4.2023 | Vahvistettu |
| $106 500–$116 400 Taso III | Atlanta, GA | 25.3.2020 | 6.4.2020 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
Lead QA Analyst kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Intercontinental Exchange Holdings, Inc.
- Senior Developer$142 100
- Lead Developer$142 100
- Senior QA Analyst$99 100
- Senior Engineer, Network Engineering$118 200
- Senior Java Developer$142 100
- Quantitative Engineer$105 300
- Engineer, Release Engineering$109 100
- Software Development Engineer in Test$83 600
- Senior Business Analyst$104 900
- Senior Software Development Engineer in Test$117 200
- Senior Full Stack Developer$130 800
- Senior Engineer, Systems Engineering$113 400
- Engineer, Systems Engineering$102 200
- Engineer, Storage Engineering$109 300
- Senior Engineer, SRE$136 900
- Senior Database Administrator$127 900
- Senior IT Auditor$105 750
- Developer$105 300
- Lead QA Engineer$107 100
- Analyst, Global Quantitative Research$67 600
- Senior Quantitative Engineer$107 100
- Developer II, SDLC$102 900
- Lead Engineer, Storage Engineering$119 900
- Senior Data Engineer$110 100
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).