Etusivu › Työnantajat › Medline Industries, LP. › Developer Analyst IT
Developer Analyst IT yrityksessä Medline Industries, LP.: H-1B-palkat
50 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Developer Analyst IT yrityksessä Medline Industries, LP.. Tarjotun peruspalkan mediaani $124 812; keskimmäinen puolikas $115 709–$131 969.
Hakemukset (LCA)50
Tarjotun palkan mediaani$124 812
Palkkojen keskiosa$115 709–$131 969
10.–90. persentiili$110 000–$135 319
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2025 | 32 | $124 623 |
| Tilikausi 2026 | 18 | $130 624 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $121 200 Taso II | Prospect Heights, IL | 19.5.2026 | 1.10.2026 | Vahvistettu |
| $121 200 Taso II | Northbrook, IL | 19.5.2026 | 1.10.2026 | Vahvistettu |
| $130 624 | Wheeling, IL | 19.5.2026 | 1.10.2026 | Vahvistettu |
| $130 624 | Northbrook, IL | 19.5.2026 | 1.10.2026 | Vahvistettu |
| $122 400 Taso II | Glenview, IL | 12.5.2026 | 1.10.2026 | Vahvistettu |
| $122 400 Taso II | Northbrook, IL | 12.5.2026 | 1.10.2026 | Vahvistettu |
| $139 224 | Wheeling, IL | 13.4.2026 | 27.4.2026 | Vahvistettu |
| $139 224 | Northbrook, IL | 13.4.2026 | 27.4.2026 | Vahvistettu |
| $124 200 | Mundelein, IL | 17.2.2026 | 2.3.2026 | Vahvistettu |
| $124 200 | Northbrook, IL | 17.2.2026 | 2.3.2026 | Vahvistettu |
| $137 349 | Buffalo Grove, IL | 23.12.2025 | 5.1.2026 | Vahvistettu |
| $137 349 | Northbrook, IL | 23.12.2025 | 5.1.2026 | Vahvistettu |
| $130 752 | Huntley, IL | 16.12.2025 | 7.4.2026 | Vahvistettu |
| $130 752 | Northbrook, IL | 16.12.2025 | 7.4.2026 | Vahvistettu |
| $135 253 | Mundelein, IL | 3.12.2025 | 15.12.2025 | Vahvistettu |
| $135 253 | Northbrook, IL | 3.12.2025 | 15.12.2025 | Vahvistettu |
| $130 000 E-3 | Pingree Grove, IL | 12.9.2025 | 29.9.2025 | Vahvistettu |
| $130 000 E-3 | Northbrook, IL | 12.9.2025 | 29.9.2025 | Vahvistettu |
| $124 623 Taso II | Wheeling, IL | 21.7.2025 | 9.1.2026 | Vahvistettu |
| $124 623 Taso II | Northbrook, IL | 21.7.2025 | 9.1.2026 | Vahvistettu |
| $110 000 | Northfield, IL | 9.7.2025 | 23.7.2025 | Vahvistettu |
| $110 000 | Mundelein, IL | 9.7.2025 | 23.7.2025 | Vahvistettu |
| $134 982 Taso III | Libertyville, IL | 30.6.2025 | 7.11.2025 | Vahvistettu |
| $110 000 | Northfield, IL | 27.6.2025 | 30.6.2025 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $130 752 Taso II | Northbrook, IL | 25.6.2025 | 14.7.2025 | Vahvistettu |
| $130 752 Taso II | Huntley, IL | 25.6.2025 | 14.7.2025 | Vahvistettu |
| $110 000 | Mundelein, IL | 13.6.2025 | 30.6.2025 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $110 000 | Northfield, IL | 13.6.2025 | 30.6.2025 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $132 933 Taso III | Deerfield, IL | 20.5.2025 | 7.11.2025 | Vahvistettu |
| $132 933 Taso III | Northfield, IL | 20.5.2025 | 7.11.2025 | Vahvistettu |
| $134 982 Taso III | Wheeling, IL | 20.5.2025 | 7.11.2025 | Vahvistettu |
| $134 982 Taso III | Libertyville, IL | 20.5.2025 | 7.11.2025 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $130 707 Taso III | Aubrey, TX | 20.5.2025 | 7.11.2025 | Vahvistettu |
| $119 000 | Wheeling, IL | 20.5.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $119 000 | Northfield, IL | 20.5.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $115 000 | Northfield, IL | 14.3.2025 | 7.4.2025 | Vahvistettu |
| $125 000 | Northfield, IL | 14.3.2025 | 1.4.2025 | Vahvistettu |
| $103 740 | Schaumburg, IL | 12.3.2025 | 29.8.2025 | Vahvistettu |
| $103 740 | Northfield, IL | 12.3.2025 | 29.8.2025 | Vahvistettu |
| $107 220 | Mundelein, IL | 4.3.2025 | 3.8.2025 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $107 220 | Libertyville, IL | 4.3.2025 | 3.8.2025 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $115 000 | Schaumburg, IL | 27.2.2025 | 7.4.2025 | Vahvistettu |
| $115 000 | Northfield, IL | 27.2.2025 | 7.4.2025 | Vahvistettu |
| $131 969 Taso III | Buffalo Grove, IL | 14.2.2025 | 6.6.2025 | Vahvistettu |
| $131 969 Taso III | Libertyville, IL | 14.2.2025 | 6.6.2025 | Vahvistettu |
| $117 835 | Vernon Hills, IL | 23.1.2025 | 4.4.2025 | Vahvistettu |
| $117 835 | Mundelein, IL | 23.1.2025 | 4.4.2025 | Vahvistettu |
| $129 618 Taso III | Mundelein, IL | 31.12.2024 | 4.4.2025 | Vahvistettu |
| $135 915 Taso III | Northfield, IL | 24.10.2024 | 3.2.2025 | Vahvistettu |
| $110 000 | Mundelein, IL | 1.10.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
Developer Analyst IT kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Medline Industries, LP.
- Analyst Business Systems IT$123 600
- Sr Developer Analyst IT$139 416
- Sr Analyst Business Systems IT$138 973
- Data Architect & Modeler$140 000
- IS Developer Analyst Sr.$135 000
- IS Developer Analyst$115 464
- IS Business Systems Analyst$112 338
- Sr. Software Tester$122 750
- Sr. Analyst Systems IT$135 492
- Analyst Systems IT$118 862
- IS Business Systems Analyst Sr.$125 158
- Mgr Applications$162 718
- Domain Architect$166 402
- Demand Planner$90 396
- Architect IT$175 000
- Ld Analyst Systems IT$142 065
- Manager, Applications$152 828
- Software Engineer$145 000
- Sr. Software Engineer$162 000
- Ld Developer Analyst IT$153 938
- Manager IS Applications$148 625
- IS Systems Analyst$112 038
- Business Systems Analyst$121 500
- Storage Administrator$107 666
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).