Dachaigh › Luchd-obrach › JPMorgan Chase & Co. › Associate, Data Owner Associate Sr
Associate, Data Owner Associate Sr aig JPMorgan Chase & Co.: Tuarastalan H-1B
7 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Associate, Data Owner Associate Sr aig JPMorgan Chase & Co.. Tuarastal bunasach meadhanach $135,800; leth meadhanach $132,055–$145,000.
Iarrtasan (LCAs)7
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$135,800
Leath mheadhanach nan tuarastalan$132,055–$145,000
Ceudail 10mh–90mh$123,286–$148,360
A rèir bliadhna ionmhais
| Bliadhna mhaoine | LCAs | Tuarastal meadhanach |
|---|---|---|
| FY2024 | 2 | $130,000 |
| FY2025 | 2 | $149,200 |
| FY2026 | 3 | $135,300 |
Iarrtasan
| Tuarastal bunasach | Àite | Air a chur a-steach | Ceann-latha tòiseachaidh | Inbhe |
|---|---|---|---|---|
| $135,300 Ìre IV | Columbus, OH | 31 Màrt 2026 | 1 Sult 2026 | Dearbhaichte |
| $128,810 | Plano, TX | 20 Faoi 2026 | 10 Iuch 2026 | Dearbhaichte |
| $135,800 | Chicago, IL | 5 Samh 2025 | 22 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $153,400 | Jersey City, NJ | 27 Ògmh 2025 | 12 Dùbh 2025 | Dearbhaichte |
| $145,000 Ìre IV | Plano, TX | 10 Faoi 2025 | 27 Faoi 2025 | Dearbhaichte |
| $115,000 Ìre I | Plano, TX | 21 Cèit 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $145,000 Ìre IV | Plano, TX | 9 Samh 2023 | 22 Dùbh 2023 | Dearbhaichte |
Obraichean eile aig JPMorgan Chase & Co.
- Vice President, Lead Software Engineer$160,000
- Associate, Software Engineer III$139,000
- Associate, Software Engineer$131,000
- Vice President, Software Engineer$160,000
- Vice President, Sr Lead Software Engineer$177,750
- Vice President, Sr Manager of Software Engineering$181,700
- Vice President, Software Engineering$153,300
- Software Engineer$130,000
- Vice President, Product Manager$159,500
- Vice President, Manager of Software Engineering$164,650
- Vice President, Applied AI ML Lead$182,000
- Associate, Software Engineering$126,000
- Associate$150,000
- Vice President, Quantitative Research$205,000
- Associate, Investment Banking$175,000
- Associate, Software Engineer II$121,500
- Associate, Quant Analytics$115,000
- Associate, Quant Analytics Associate Sr$125,000
- Vice President, Quant Modeling Lead$170,000
- Associate, Strategic Analytics$107,000
- Vice President, Data Scientist Lead$162,000
- Vice President, Lead Infrastructure Engineer$157,050
- Financial Analyst$108,723
- Vice President, Technology Support Lead$141,000
Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).