Dachaigh › Luchd-obrach › JPMorgan Chase & Co. › Associate, Research Analyst
Associate, Research Analyst aig JPMorgan Chase & Co.: Tuarastalan H-1B
10 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Associate, Research Analyst aig JPMorgan Chase & Co.. Tuarastal bunasach meadhanach $157,500; leth meadhanach $150,000–$160,000.
Iarrtasan (LCAs)10
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$157,500
Leath mheadhanach nan tuarastalan$150,000–$160,000
Ceudail 10mh–90mh$147,450–$177,500
A rèir bliadhna ionmhais
| Bliadhna mhaoine | LCAs | Tuarastal meadhanach |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $152,500 |
| FY2024 | 1 | $148,000 |
| FY2025 | 3 | $160,000 |
| FY2026 | 2 | $155,000 |
Iarrtasan
| Tuarastal bunasach | Àite | Air a chur a-steach | Ceann-latha tòiseachaidh | Inbhe |
|---|---|---|---|---|
| $150,000 Ìre II | New York, NY | 3 Gibl 2026 | 29 Lùna 2026 | Dearbhaichte |
| $160,000 Ìre II | Boston, MA | 30 Màrt 2026 | 30 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $160,000 Ìre IV | Boston, MA | 1 Gibl 2025 | 30 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $175,000 Ìre IV | New York, NY | 25 Màrt 2025 | 12 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $160,000 Ìre III | New York, NY | 20 Dùbh 2024 | 3 Gearr 2025 | Dearbhaichte |
| $142,500 Ìre III | New York, NY | 27 Iuch 2023 | 12 Faoi 2024 | Dearbhaichte |
| $200,000 Ìre III | New York, NY | 11 Gibl 2023 | 15 Cèit 2023 | Dearbhaichte |
| $155,000 Ìre IV | New York, NY | 7 Màrt 2023 | 21 Lùna 2023 | Dearbhaichte |
| $150,000 Ìre III | Boston, MA | 1 Gearr 2023 | 3 Màrt 2023 | Dearbhaichte |
| $148,000 Ìre III | New York, NY | 15 Màrt 2022 | 7 Sult 2022 | Dearbhaichte, an uair sin air a tharraing air ais |
Obraichean eile aig JPMorgan Chase & Co.
- Vice President, Lead Software Engineer$160,000
- Associate, Software Engineer III$139,000
- Associate, Software Engineer$131,000
- Vice President, Software Engineer$160,000
- Vice President, Sr Lead Software Engineer$177,750
- Vice President, Sr Manager of Software Engineering$181,700
- Vice President, Software Engineering$153,300
- Software Engineer$130,000
- Vice President, Product Manager$159,500
- Vice President, Manager of Software Engineering$164,650
- Vice President, Applied AI ML Lead$182,000
- Associate, Software Engineering$126,000
- Associate$150,000
- Vice President, Quantitative Research$205,000
- Associate, Investment Banking$175,000
- Associate, Software Engineer II$121,500
- Associate, Quant Analytics$115,000
- Associate, Quant Analytics Associate Sr$125,000
- Vice President, Quant Modeling Lead$170,000
- Associate, Strategic Analytics$107,000
- Vice President, Data Scientist Lead$162,000
- Vice President, Lead Infrastructure Engineer$157,050
- Financial Analyst$108,723
- Vice President, Technology Support Lead$141,000
Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).