Dachaigh › Luchd-obrach › TE Connectivity Corporation › Senior R&D/Product Development Engineer
Senior R&D/Product Development Engineer aig TE Connectivity Corporation: Tuarastalan H-1B
24 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Senior R&D/Product Development Engineer aig TE Connectivity Corporation. Tuarastal bunasach meadhanach $120,000; leth meadhanach $103,000–$130,000.
Iarrtasan (LCAs)24
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$120,000
Leath mheadhanach nan tuarastalan$103,000–$130,000
Ceudail 10mh–90mh$96,500–$130,000
A rèir bliadhna ionmhais
| Bliadhna mhaoine | LCAs | Tuarastal meadhanach |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $105,000 |
| FY2024 | 3 | $100,000 |
| FY2025 | 6 | $122,500 |
| FY2026 | 9 | $130,000 |
Iarrtasan
| Tuarastal bunasach | Àite | Air a chur a-steach | Ceann-latha tòiseachaidh | Inbhe |
|---|---|---|---|---|
| $130,000–$150,000 Ìre IV | Troy, MI | 26 Gibl 2026 | 26 Gibl 2026 | Dearbhaichte |
| $100,000–$130,000 Ìre IV | Middletown, PA | 3 Gibl 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $130,000–$140,000 Ìre IV | Middletown, PA | 3 Gibl 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $130,000–$155,000 Ìre IV | Rochester, MI | 3 Gibl 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $130,000–$135,000 Ìre III | Middletown, PA | 3 Gibl 2026 | 1 Dàmh 2026 | Dearbhaichte |
| $130,000–$150,000 Ìre III | Middeltown, PA | 17 Màrt 2026 | 16 Sult 2026 | Dearbhaichte |
| $125,000–$135,000 Ìre IV | Ypsilanti, MI | 12 Samh 2025 | 13 Samh 2025 | Dearbhaichte |
| $120,000–$135,000 Ìre IV | Middeltown, PA | 6 Samh 2025 | 17 Samh 2025 | Dearbhaichte |
| $125,000–$135,000 Ìre IV | Ypsilanti, MI | 6 Samh 2025 | 13 Samh 2025 | Dearbhaichte |
| $140,000–$160,000 Ìre IV | Ypsilanti, MI | 28 Lùna 2025 | 15 Sult 2025 | Dearbhaichte |
| $125,000–$135,000 Ìre III | Middletown, PA | 12 Lùna 2025 | 22 Lùna 2025 | Dearbhaichte |
| $130,000–$150,000 Ìre IV | McKinney, TX | 23 Ògmh 2025 | 3 Iuch 2025 | Dearbhaichte |
| $110,000–$120,000 Ìre IV | Middletown, PA | 23 Gibl 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $110,000–$125,000 Ìre III | Middletown, PA | 18 Gibl 2025 | 1 Dàmh 2025 | Dearbhaichte |
| $120,000–$150,000 Ìre IV | Auburn Hills, MI | 13 Gearr 2025 | 3 Màrt 2025 | Dearbhaichte |
| $104,000–$120,000 Ìre IV | Winston-Salem, NC | 26 Gibl 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte |
| $90,000–$120,000 Ìre III | Winston-Salem, NC | 17 Gibl 2024 | 1 Dàmh 2024 | Dearbhaichte, an uair sin air a tharraing air ais |
| $100,000–$120,000 Ìre III | Middeltown, PA | 14 Màrt 2024 | 31 Iuch 2024 | Dearbhaichte |
| $95,000–$120,000 Ìre II | Middletown, PA | 21 Ògmh 2023 | 28 Sult 2023 | Dearbhaichte |
| $93,000–$100,000 Ìre III | Winston-Salem, NC | 24 Cèit 2023 | 1 Sult 2023 | Dearbhaichte |
| $125,000–$140,000 Ìre II | Fremont, CA | 2 Cèit 2023 | 1 Dàmh 2023 | Dearbhaichte |
| $110,000–$120,000 Ìre III | Middletown, PA | 28 Gearr 2023 | 28 Lùna 2023 | Dearbhaichte |
| $120,000–$135,000 Ìre II | Femont, CA | 28 Gearr 2023 | 28 Lùna 2023 | Dearbhaichte |
| $100,000–$115,000 Ìre IV | Middletown, PA | 28 Gearr 2023 | 28 Lùna 2023 | Dearbhaichte |
Obraichean eile aig TE Connectivity Corporation
- Product Manager$120,000
- R&D/Product Development Engineer$90,000
- Staff R&D/Product Development Engineer$145,000
- Quality Reliability Engineer$86,000
- Senior Manufacturing Engineer$95,000
- Lead Data Engineer$145,000
- Lead Enterprise Systems Analyst$130,000
- Senior Manager, Product Management$200,000
- Senior Quality & Reliability Engineer$110,000
- Senior Field Application Engineer$140,000
- Senior Analyst Enterprise Systems$122,500
- ERP Systems Analyst$128,000
- Staff Manufacturing & Process Development Engineer$120,000
- Staff Field Application Engineer$130,000
- Supply Chain Manager$129,258
Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).