Dàta Tuarastail H-1B

Dachaigh › Luchd-obrach › Ust Healthproof Inc. › Lead II - Software Engineering

Lead II - Software Engineering aig Ust Healthproof Inc.: Tuarastalan H-1B

16 iarrtasan cumhaichean-obrach airson an dreuchd Lead II - Software Engineering aig Ust Healthproof Inc.. Tuarastal bunasach meadhanach $99,508; leth meadhanach $93,560–$100,714.

Iarrtasan (LCAs)16
Tuarastal meadhanach a chaidh a thabhann$99,508
Leath mheadhanach nan tuarastalan$93,560–$100,714
Ceudail 10mh–90mh$90,000–$104,694

A rèir bliadhna ionmhais

Bliadhna mhaoineLCAsTuarastal meadhanach
FY20232$93,560
FY20242$90,000
FY20256$100,714
FY20266$99,508

Iarrtasan

Tuarastal bunasachÀiteAir a chur a-steachCeann-latha tòiseachaidhInbhe
$116,640
Ìre II
Frisco, TX3 Ògmh 202615 Ògmh 2026Dearbhaichte
$108,675
Ìre II
Frisco, TX19 Cèit 20261 Ògmh 2026Dearbhaichte
$99,015
Ìre II
Farmers Branch, TX23 Gibl 20261 Dàmh 2026Dearbhaichte
$99,000
Ìre II
Farmers Bramch, TX8 Gibl 202620 Gibl 2026Dearbhaichte
$99,000
Ìre II
Farmers Branch, TX26 Màrt 202620 Gibl 2026Dearbhaichte
$100,000
Ìre II
Pittsburgh, PA30 Sult 202510 Dàmh 2025Dearbhaichte
$100,714
Ìre II
Frisco, TX13 Lùna 202531 Lùna 2025Dearbhaichte
$100,714
Ìre II
Frisco, TX11 Iuch 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$100,714
Ìre II
Farmers Branch, TX22 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$100,714
Ìre II
Farmers Branch, TX21 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$100,714
Ìre II
Farmers Branch, TX21 Cèit 20251 Dàmh 2025Dearbhaichte
$90,000
Ìre II
Farmers Branch, TX27 Samh 20249 Dùbh 2024Dearbhaichte
$90,000
Ìre II
Philadelphia, PA24 Cèit 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$90,000
Ìre II
Farmers Branch, TX23 Cèit 20241 Dàmh 2024Dearbhaichte
$93,560
Ìre II
Aurora, CO7 Ògmh 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte
$93,560
Ìre II
Aurora, CO18 Cèit 20231 Dàmh 2023Dearbhaichte

Lead II - Software Engineering aig gach neach-fastaidh →

Obraichean eile aig Ust Healthproof Inc.

Is e na tuarastalan an ìre as ìsle den tuarastal a chaidh a thabhann air gach iarrtas, air an tionndadh gu suim bhliadhnail; cleachdaidh na staitistigean iarrtasan làn-aimsire le teisteanas a-mhàin. Chan eil LCA na aontachadh bhìosa agus faodaidh aon LCA còmhdach a dhèanamh air iomadh dreuchd. Stòr: Roinn an Obrach na SA, Dàta Foillseachaidh OFLC LCA, bliadhnaichean ionmhais 2023–2026 (co-dhùnadh as ùire 30 Ògmh 2026).