Kezdőlap › Munkáltatók › Intuit Inc. › Principal Software Engineer
Principal Software Engineer a(z) Intuit Inc. cégnél: H-1B fizetések
43 munkavállalási engedély kérelem a(z) Principal Software Engineer pozícióra a(z) Intuit Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $253 362; középső 50%: $238 653–$255 193.
Kérelmek (LCA)43
Medián ajánlott fizetés$253 362
Fizetések középső fele$238 653–$255 193
10–90. percentilis$214 931–$265 401
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 8 | $214 931 |
| 2024. év | 7 | $238 653 |
| 2025. év | 15 | $255 193 |
| 2026. év | 12 | $265 401 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $265 401–$339 200 | Mountain View, CA | 2026. jún. 19. | 2026. jún. 22. | Tanúsított |
| $253 362–$330 000 | San Diego, CA | 2026. jún. 10. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $258 653–$297 451 | Mountain View, CA | 2026. máj. 19. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $316 160–$339 200 IV. szint | San Diego, CA | 2026. febr. 4. | 2026. júl. 15. | Tanúsított |
| $265 514–$339 200 IV. szint | Mountain View, CA | 2026. jan. 28. | 2026. júl. 29. | Tanúsított |
| $253 362–$325 301 IV. szint | San Diego, CA | 2026. jan. 22. | 2026. júl. 21. | Tanúsított |
| $265 401–$339 200 IV. szint | Mountain View, CA | 2026. jan. 16. | 2026. júl. 13. | Tanúsított |
| $265 401–$339 200 IV. szint | Mountain View, CA | 2025. dec. 30. | 2026. jún. 6. | Tanúsított |
| $254 900–$339 200 | Mountain View, CA | 2025. dec. 17. | 2026. jún. 11. | Tanúsított |
| $265 401–$339 200 IV. szint | Mountain View, CA | 2025. nov. 20. | 2025. nov. 20. | Tanúsított |
| $265 401–$339 200 IV. szint | Mountain View, CA | 2025. nov. 6. | 2025. nov. 13. | Tanúsított |
| $265 401–$339 200 IV. szint | Mountain View, CA | 2025. szept. 30. | 2025. okt. 10. | Tanúsított |
| $253 362–$325 301 IV. szint | San Diego, CA | 2025. aug. 18. | 2025. aug. 29. | Tanúsított |
| $255 193–$325 000 | Mountain View, CA | 2025. júl. 7. | 2025. júl. 8. | Tanúsított |
| $255 193–$325 000 | Mountain View, CA | 2025. jún. 10. | 2025. jún. 11. | Tanúsított |
| $249 541–$315 000 IV. szint | San Diego, CA | 2025. máj. 2. | 2025. máj. 13. | Tanúsított |
| $255 193–$325 000 IV. szint | Mountain View, CA | 2025. ápr. 30. | 2025. okt. 3. | Tanúsított |
| $255 193–$325 000 IV. szint | Mountain View, CA | 2025. ápr. 4. | 2025. szept. 26. | Tanúsított |
| $255 193–$325 000 IV. szint | Mountain View, CA | 2025. márc. 20. | 2025. aug. 2. | Tanúsított |
| $249 541–$312 791 IV. szint | San Diego, CA | 2025. márc. 14. | 2025. aug. 2. | Tanúsított |
| $255 193–$325 000 IV. szint | Mountain View, CA | 2025. febr. 21. | 2025. aug. 2. | Tanúsított |
| $255 193–$325 000 IV. szint | Mountain View, CA | 2025. febr. 4. | 2025. júl. 28. | Tanúsított |
| $244 400–$325 000 IV. szint | Mountain View, CA | 2025. jan. 29. | 2025. máj. 7. | Tanúsított |
| $262 650–$288 285 IV. szint | Portland, OR | 2024. dec. 19. | 2025. jún. 20. | Tanúsított |
| $244 400–$325 000 IV. szint | Mountain View, CA | 2024. nov. 25. | 2025. máj. 20. | Tanúsított |
| $255 193–$325 000 IV. szint | Mountain View, CA | 2024. nov. 21. | 2025. máj. 14. | Tanúsított |
| $244 400–$325 000 IV. szint | Kent, WA | 2024. okt. 15. | 2024. okt. 16. | Tanúsított |
| $238 653–$310 000 IV. szint | San Diego, CA | 2024. aug. 13. | 2024. dec. 10. | Tanúsított |
| $244 400–$325 000 | Mountain View, CA | 2024. júl. 9. | 2024. júl. 15. | Tanúsított |
| $238 653–$297 791 IV. szint | San Diego, CA | 2024. márc. 1. | 2024. aug. 28. | Tanúsított |
| $221 379–$300 242 | Mountain View, CA | 2024. febr. 21. | 2024. aug. 19. | Tanúsított |
| $209 758–$234 950 IV. szint | Plano, TX | 2024. febr. 20. | 2024. júl. 5. | Tanúsított |
| $238 653–$297 791 IV. szint | San Diego, CA | 2024. jan. 12. | 2024. júl. 10. | Tanúsított |
| $207 392–$300 242 | Mountain View, CA | 2024. jan. 4. | 2024. júl. 1. | Tanúsított |
| $221 379–$300 242 | Mountain View, CA | 2023. szept. 20. | 2024. márc. 20. | Tanúsított |
| $221 379–$300 242 | Mountain View, CA | 2023. szept. 19. | 2024. márc. 20. | Elutasítva |
| $238 653–$297 791 IV. szint | San Diego, CA | 2023. szept. 15. | 2024. márc. 16. | Tanúsított |
| $214 931–$278 663 | Mountain View, CA | 2023. júl. 10. | 2024. jan. 4. | Tanúsított |
| $223 653–$280 935 IV. szint | San Diego, CA | 2023. ápr. 6. | 2023. júl. 26. | Tanúsított |
| $214 931–$278 663 IV. szint | Mountain View, CA | 2023. febr. 17. | 2023. aug. 19. | Tanúsított |
| $192 941–$253 481 IV. szint | Mountain View, CA | 2023. jan. 26. | 2023. júl. 27. | Tanúsított |
| $214 931–$278 562 IV. szint | Mountain View, CA | 2022. dec. 29. | 2023. jún. 6. | Tanúsított |
| $205 675–$267 708 IV. szint | Mountain View, CA | 2022. szept. 27. | 2023. márc. 22. | Tanúsított |
Principal Software Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Intuit Inc. cégnél
- Senior Software Engineer$156 000
- Software Engineer$130 223
- Staff Software Engineer$192 941
- Senior Data Scientist$159 695
- Manager, Software Engineering$226 120
- Senior Business Data Analyst$135 239
- Senior Product Manager$172 221
- Staff Business Data Analyst$163 860
- Staff Data Scientist$184 170
- Staff Product Manager$185 400
- Senior Staff Software Engineer$234 021
- Senior Product Designer$149 200
- Principal Product Manager$229 258
- Senior Fraud and Risk Analyst$148 380
- Product Manager$137 635
- Manager, Development$217 289
- Staff Technical Program Manager$191 617
- Staff Fraud and Risk Analyst$172 827
- Product Designer$120 330
- Senior AI Scientist$174 881
- Data Scientist$131 051
- Manager, Data and Analytics$194 811
- Senior Staff Product Manager$225 000
- Senior Technical Program Manager$160 000
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).