H1B béradatok

Kezdőlap › Munkáltatók › Intuit Inc. › Senior Staff Software Engineer

Senior Staff Software Engineer a(z) Intuit Inc. cégnél: H-1B fizetések

56 munkavállalási engedély kérelem a(z) Senior Staff Software Engineer pozícióra a(z) Intuit Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $234 021; középső 50%: $224 025–$242 193.

Kérelmek (LCA)56
Medián ajánlott fizetés$234 021
Fizetések középső fele$224 025–$242 193
10–90. percentilis$216 900–$264 514

Pénzügyi év szerint

Pénzügyi évLCA-kMediánbér
2023. év1$217 500
2024. év15$224 025
2025. év19$234 021
2026. év21$242 193

Kérelmek

AlapbérHelyszínBenyújtvaKezdő dátumÁllapot
$227 200–$300 000New York, NY2026. jún. 16.2026. jún. 22.Tanúsított
$241 423–$290 000Mountain View, CA2026. jún. 15.2026. jún. 19.Tanúsított
$226 668–$260 668Oakland, CA2026. jún. 5.2026. aug. 1.Tanúsított
$256 384–$290 000Mountain View, CA2026. ápr. 2.2026. szept. 26.Tanúsított
$256 384–$300 000Mountain View, CA2026. ápr. 1.2026. szept. 27.Tanúsított
$264 514–$290 000
IV. szint
Mountain View, CA2026. márc. 13.2026. aug. 1.Tanúsított
$264 514–$290 000
IV. szint
Mountain View, CA2026. márc. 9.2026. márc. 16.Tanúsított
$264 514–$300 000
IV. szint
Mountain View, CA2026. febr. 24.2026. márc. 2.Tanúsított
$280 000–$300 000
IV. szint
Mountain View, CA2026. febr. 18.2026. febr. 23.Tanúsított
$252 750–$300 000
IV. szint
New York, NY2026. febr. 16.2026. aug. 12.Tanúsított
$219 536–$263 670Mountain View, CA2026. jan. 22.2026. júl. 7.Tanúsított
$227 212–$283 305
IV. szint
San Diego, CA2025. dec. 30.2026. jún. 30.Tanúsított
$219 536–$300 000Mountain View, CA2025. dec. 17.2026. jún. 11.Tanúsított
$219 536–$300 000Mountain View, CA2025. dec. 3.2026. máj. 1.Tanúsított
$264 514–$300 000
IV. szint
Mountain View, CA2025. nov. 14.2025. nov. 24.Tanúsított
$242 193–$300 000Mountain View, CA2025. nov. 6.2026. máj. 7.Tanúsított
$242 193–$300 000Mountain View, CA2025. nov. 5.2026. ápr. 26.Tanúsított
$242 193–$300 000Mountain View, CA2025. nov. 4.2025. nov. 10.Tanúsított
$260 076–$300 000Mountain View, CA2025. nov. 4.2026. jan. 8.Tanúsított
$264 514–$300 000
IV. szint
Mountain View, CA2025. nov. 4.2025. nov. 16.Tanúsított
$242 193–$300 000Mountain View, CA2025. szept. 29.2025. okt. 2.Tanúsított
$177 807–$306 554
IV. szint
Atlanta, GA2025. szept. 5.2025. szept. 8.Tanúsított
$264 514–$300 000
IV. szint
Mountain View, CA2025. aug. 29.2025. szept. 8.Tanúsított
$264 260–$300 000
IV. szint
New York, NY2025. aug. 13.2025. aug. 24.Tanúsított
$200 186–$222 614
IV. szint
Plano, TX2025. júl. 25.2025. júl. 28.Tanúsított
$234 021–$275 000Mountain View, CA2025. júl. 23.2026. jan. 14.Tanúsított
$234 021–$275 000Mountain View, CA2025. júl. 15.2026. jan. 13.Tanúsított
$234 021–$275 000Mountain View, CA2025. júl. 9.2025. dec. 21.Tanúsított
$234 021–$275 000
IV. szint
Mountain View, CA2025. jún. 4.2025. dec. 4.Tanúsított
$234 021–$275 000
IV. szint
Mountain View, CA2025. máj. 16.2025. nov. 9.Tanúsított
$229 560–$280 500
IV. szint
San Diego, CA2025. máj. 12.2025. szept. 30.Tanúsított
$234 021–$286 824Mountain View, CA2025. ápr. 30.2025. aug. 13.Tanúsított
$234 021–$286 824
IV. szint
Mountain View, CA2025. ápr. 25.2025. okt. 15.Tanúsított
$234 021–$286 824
IV. szint
Mountain View, CA2025. márc. 26.2025. szept. 2.Tanúsított
$189 351–$244 250
IV. szint
San Diego, CA2025. márc. 12.2025. jún. 6.Tanúsított
$234 021–$286 824
IV. szint
Mountain View, CA2025. márc. 11.2025. aug. 14.Tanúsított
$236 127–$286 824
IV. szint
Mountain View, CA2025. jan. 3.2025. jún. 29.Tanúsított
$236 127–$286 824
IV. szint
New York, NY2024. dec. 26.2024. dec. 27.Tanúsított
$222 093–$280 500
IV. szint
San Diego, CA2024. dec. 19.2025. jún. 9.Tanúsított
$226 158–$281 200
IV. szint
Mountain View, CA2024. nov. 22.2025. máj. 10.Tanúsított
$226 158–$281 200
IV. szint
Mountain View, CA2024. szept. 10.2025. febr. 20.Tanúsított
$226 158–$281 200
IV. szint
Mountain View, CA2024. aug. 21.2024. szept. 16.Tanúsított
$226 158–$281 200
IV. szint
Mountain View, CA2024. aug. 19.2024. nov. 28.Tanúsított
$226 158–$281 200
IV. szint
Mountain View, CA2024. aug. 16.2025. jan. 26.Tanúsított
$220 667–$275 000
IV. szint
San Diego, CA2024. aug. 1.2024. aug. 10.Tanúsított
$226 158–$281 200
IV. szint
Mountain View, CA2024. júl. 25.2025. jan. 22.Tanúsított
$212 599–$214 002
IV. szint
Plano, TX2024. júl. 25.2025. jan. 22.Tanúsított
$224 205–$281 200Mountain View, CA2024. máj. 2.2024. máj. 8.Tanúsított
$216 300–$249 470
IV. szint
Atlanta, GA2024. ápr. 16.2024. ápr. 23.Tanúsított
$224 025–$281 200Mountain View, CA2024. ápr. 11.2024. okt. 1.Tanúsított
$224 025–$281 200San Pedro, CA2024. ápr. 10.2024. ápr. 15.Tanúsított
$224 025–$281 200Mountain View, CA2024. márc. 21.2024. szept. 12.Tanúsított
$171 080–$239 741
IV. szint
San Diego, CA2024. febr. 27.2024. aug. 17.Tanúsított
$240 269–$281 200Mountain View, CA2024. febr. 21.2024. febr. 21.Tanúsított
$224 025–$281 200Mountain View, CA2024. febr. 19.2024. júl. 17.Tanúsított
$217 500–$281 200
IV. szint
Mountain View, CA2023. márc. 2.2023. aug. 1.Tanúsított

Senior Staff Software Engineer minden munkáltatónál →

Egyéb állások a(z) Intuit Inc. cégnél

A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).