Kezdőlap › Munkáltatók › VMware, Inc. › R&D Engineer Software 6
R&D Engineer Software 6 a(z) VMware, Inc. cégnél: H-1B fizetések
6 munkavállalási engedély kérelem a(z) R&D Engineer Software 6 pozícióra a(z) VMware, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $204 500; középső 50%: $183 375–$229 000.
Kérelmek (LCA)6
Medián ajánlott fizetés$204 500
Fizetések középső fele$183 375–$229 000
10–90. percentilis$176 250–$243 000
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2024. év | 6 | $204 500 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $236 000 | Palo Alto, CA | 2024. ápr. 18. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $201 000 IV. szint | Bellevue, WA | 2024. márc. 20. | 2024. szept. 7. | Tanúsított |
| $250 000 | Palo Alto, CA | 2024. márc. 15. | 2024. szept. 12. | Tanúsított |
| $177 500 | Bellevue, WA | 2023. dec. 27. | 2024. jún. 20. | Tanúsított |
| $175 000 E-3 · IV. szint | Austin, TX | 2023. dec. 21. | 2024. jan. 1. | Tanúsított |
| $208 000 IV. szint | Austin, TX | 2023. dec. 8. | 2024. máj. 1. | Tanúsított |
Egyéb állások a(z) VMware, Inc. cégnél
- R&D Engineer Software$187 902
- Member of Technical Staff$150 000
- Senior Member of Technical Staff$188 002
- R&D Engineer Software 4$193 002
- Staff Engineer$224 563
- R&D Engineer Software 5$223 752
- Member of Technical Staff 3$164 388
- R&D Engineer Software 3$162 946
- Sr. Member of Technical Staff$182 350
- Staff Engineer 1$224 000
- Member of Technical Staff III$155 742
- Staff Engineer 2$259 975
- Product Manager$159 000
- Client Services Consultant$150 914
- Engineering Manager$220 020
- Senior Software Engineer$193 034
- Senior Product Manager$190 800
- Technology Product Management$201 323
- Staff Engineer I$204 428
- Staff Engineer II$259 031
- Product Line Manager$218 053
- R&D Engineer Software 2$145 505
- Member of Technical Staff - Professional 3$169 740
- Member of Technical Staff 2$138 200
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).