Kezdőlap › Munkakörök › Sr. IT Business Analyst
Sr. IT Business Analyst: H-1B fizetések
58 munkavállalási engedély kérelem használta a(z) Sr. IT Business Analyst pozíciót. Medián ajánlott alapfizetés $89 648; középső 50%: $86 403–$113 381.
Munkáltatók
| Munkáltató | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| S2 IT Group LLC | 35 | $88 317 |
| Coolsoft LLC | 3 | $96 720 |
| Becton, Dickinson and Company | 3 | $164 000 |
| BJ's Wholesale Club, Inc. | 2 | $120 957 |
| Big Apple Infotech, LLC | 1 | $104 000 |
| Synapse Tech Services Inc. | 1 | $81 182 |
| Dynamic Technology Inc. | 1 | $78 000 |
| Herc Rentals Employee Services LLC | 1 | $80 988 |
| MacroGenics, Inc. | 1 | $135 283 |
| Implesys Corporation | 1 | $104 416 |
| Sealed Air Corporation (US) | 1 | $128 224 |
| S2Integrators LLC | 1 | $120 000 |
| Genius Business Solutions Inc. | 1 | $106 000 |
| Group Health Plan, Inc. | 1 | $94 619 |
| Dairy Farmers of America, Inc. | 1 | $158 153 |
| National General Management Corp | 1 | $120 107 |
| Rust-Oleum Corporation | 1 | $138 715 |
| Abbott Laboratories | 1 | $135 000 |
| Commission on Medical Care | 1 | $130 541 |
Bérszint szerint
| Bérszint | Mediánbér |
|---|---|
| I. szint (belépő) | $164 000 |
| II. szint (képzett) | $86 403 |
| III. szint (tapasztalt) | $113 381 |
| IV. szint (teljesen kompetens) | $130 541 |
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 18 | $80 888 |
| 2024. év | 21 | $104 416 |
| 2025. év | 18 | $108 690 |
| 2026. év | 1 | $130 541 |
Városok
- Alpharetta, GA35
- Franklin Lakes, NJ3
- Irving, TX2
- Georgetown, KY1
- Columbus, OH1
- Philadelphia, PA1
- Bonita Springs, FL1
- West Chester, OH1
- Rockville, MD1
- Sandy Springs, GA1
- Charlotte, NC1
- Atlanta, GA1
- Moline, IL1
- Richfield, MN1
- Kansas City, KS1
- Lewis Center, OH1
- Vernon Hills, IL1
- Albany, NY1
- Waukegan, IL1
- Frankfort, KY1
- Fairfield, CA1
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).