ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › EdTheory LLC › Speech Language Pathologist
Speech Language Pathologist នៅ EdTheory LLC: ប្រាក់ខែ H-1B
168 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Speech Language Pathologist នៅ EdTheory LLC។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $104.874; កន្លះកណ្តាល $93.600–$118.000។
ពាក្យសុំ (LCA)168
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$104.874
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$93.600–$118.000
ភាគរយទី 10–90$85.235–$132.787
តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 22 | $99.840 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 42 | $94.494 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 51 | $106.891 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 38 | $119.680 |
ពាក្យសុំ
| ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|
| $132.787–$135.200 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | Fairfield, CA | 18 មិថុនា 2026 | 18 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $121.360 កម្រិត II | Millbrae, CA | 11 មិថុនា 2026 | 19 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $107.349 កម្រិត II | Richmond, CA | 11 មិថុនា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.000 កម្រិត II | Oakland, CA | 10 មិថុនា 2026 | 21 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.000 កម្រិត II | Oakland, CA | 9 មិថុនា 2026 | 21 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $117.541–$126.880 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | Fillmore, CA | 8 មិថុនា 2026 | 8 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $154.398–$174.720 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | San Jose, CA | 4 មិថុនា 2026 | 4 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $134.992–$135.200 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | Mountain View, CA | 2 មិថុនា 2026 | 2 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $124.301–$156.000 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | San Ysidro, CA | 2 មិថុនា 2026 | 2 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $143.250–$176.800 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | Oakland, CA | 2 មិថុនា 2026 | 2 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $109.520 កម្រិត II | Oakland, CA | 1 មិថុនា 2026 | 21 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $115.606–$127.920 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 28 ឧសភា 2026 | 28 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $133.827–$145.600 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | McClellan, CA | 27 ឧសភា 2026 | 27 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $143.250–$168.480 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | Concord, CA | 27 ឧសភា 2026 | 27 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $124.301–$156.000 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | El Cajon, CA | 26 ឧសភា 2026 | 26 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.299–$141.648 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | Oakland, CA | 21 ឧសភា 2026 | 21 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.299–$128.960 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | Oakland, CA | 20 ឧសភា 2026 | 20 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $134.992–$140.546 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | San Jose, CA | 7 ឧសភា 2026 | 7 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $143.250–$185.120 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | Oakland, CA | 7 ឧសភា 2026 | 7 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $133.827–$143.520 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | Elk Grove, CA | 7 ឧសភា 2026 | 7 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $103.040 កម្រិត II | Fairfield, CA | 6 ឧសភា 2026 | 1 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $103.600 កម្រិត I | Oakland, CA | 4 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $96.200 កម្រិត I | Oakland, CA | 8 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $107.349–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Oakland, CA | 6 មីនា 2026 | 6 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $90.720 កម្រិត I | Fairfield, CA | 25 កុម្ភៈ 2026 | 1 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $107.349–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Fremont, CA | 13 មករា 2026 | 13 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $107.349–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Fremont, CA | 13 មករា 2026 | 13 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $113.568–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | Fairfield, CA | 12 ធ្នូ 2025 | 12 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $96.200 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត I | San Jose, CA | 4 ធ្នូ 2025 | 13 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $90.720 កម្រិត I | Fairfield, CA | 27 វិច្ឆិកា 2025 | 8 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $132.787–$135.200 កម្រិត IV | Fairfield, CA | 26 វិច្ឆិកា 2025 | 26 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $113.568–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | Fairfield, CA | 24 វិច្ឆិកា 2025 | 24 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.299–$141.440 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | Redwood City, CA | 3 វិច្ឆិកា 2025 | 3 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $125.299–$140.525 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | Oakland, CA | 3 វិច្ឆិកា 2025 | 3 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $115.606–$124.800 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 2 វិច្ឆិកា 2025 | 2 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $135.262–$156.000 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | Oxnard, CA | 2 វិច្ឆិកា 2025 | 2 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $133.827–$141.440 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | McClellan Park, CA | 24 កញ្ញា 2025 | 24 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $96.200–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត I | San Jose, CA | 24 កញ្ញា 2025 | 24 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $107.349 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Concord, CA | 22 កញ្ញា 2025 | 24 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $109.520 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Concord, CA | 22 កញ្ញា 2025 | 24 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $109.434 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Redwood City, CA | 18 កញ្ញា 2025 | 24 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $107.349 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Concord, CA | 18 កញ្ញា 2025 | 24 កញ្ញា 2025 | បានដកហូត |
| $109.520 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Concord, CA | 18 កញ្ញា 2025 | 24 កញ្ញា 2025 | បានដកហូត |
| $107.349 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Redwood City, CA | 18 កញ្ញា 2025 | 24 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $112.480 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Millbrae, CA | 3 កញ្ញា 2025 | 10 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.624 កម្រិត I | San Jose, CA | 3 កញ្ញា 2025 | 10 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.640 កម្រិត I | San Jose, CA | 11 សីហា 2025 | 12 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.891 កម្រិត II | San Jose, CA | 27 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានដកហូត |
| $139.693–$156.000 E-3 · កម្រិត IV | Foster City, CA | 18 មិថុនា 2025 | 18 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $147.098–$164.320 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | Pleasanton, CA | 18 មិថុនា 2025 | 18 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.517–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | McClellan, CA | 10 មិថុនា 2025 | 10 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.891–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 10 មិថុនា 2025 | 10 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $123.427–$137.280 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | San Ysidro, CA | 10 មិថុនា 2025 | 10 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.693–$166.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | Oakland, CA | 9 មិថុនា 2025 | 9 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $113.152–$120.640 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | Modesto, CA | 3 មិថុនា 2025 | 3 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $77.938 កម្រិត I | San Ysidro, CA | 3 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.800 កម្រិត II | San Diego, CA | 3 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $80.891 កម្រិត I | Granite Falls, WA | 2 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $79.310 កម្រិត I | Fairfield, CA | 2 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $79.310 កម្រិត I | Fairfield, CA | 2 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $79.310 កម្រិត I | Fairfield, CA | 2 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $77.938 កម្រិត I | Chula Vista, CA | 2 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.000 កម្រិត I | San Jose, CA | 2 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $91.666 កម្រិត I | Concord, CA | 2 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $79.310 កម្រិត I | Fairfield, CA | 2 មិថុនា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $123.427–$133.120 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | San Ysidro, CA | 30 ឧសភា 2025 | 30 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $94.536 កម្រិត II | Los Angeles, CA | 28 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.891 កម្រិត II | San Jose, CA | 28 ឧសភា 2025 | 28 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $126.984–$138.320 H-1B1 (សិង្ហបុរី) · កម្រិត III | San Jose, CA | 21 ឧសភា 2025 | 21 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $126.984–$127.920 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | San Jose, CA | 21 ឧសភា 2025 | 21 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.693–$142.480 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | Oakland, CA | 21 ឧសភា 2025 | 21 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.840 កម្រិត I | San Jose, CA | 21 ឧសភា 2025 | 22 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $126.984–$141.440 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | San Jose, CA | 13 ឧសភា 2025 | 13 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.891–$124.800 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 13 ឧសភា 2025 | 13 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $124.405–$136.240 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | McClellan, CA | 13 ឧសភា 2025 | 13 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $124.405–$141.440 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | McClellan, CA | 13 ឧសភា 2025 | 13 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $124.405–$124.800 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | McClellan, CA | 13 ឧសភា 2025 | 13 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $107.682–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Oakland, CA | 6 ឧសភា 2025 | 6 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $113.152–$124.800 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | Modesto, CA | 15 មេសា 2025 | 15 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $91.666 កម្រិត I | Redwood City, CA | 7 មេសា 2025 | 17 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $86.400 កម្រិត I | Azusa, CA | 20 កុម្ភៈ 2025 | 3 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.517–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | McClellan, CA | 4 កុម្ភៈ 2025 | 4 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.891–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 23 មករា 2025 | 23 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.800 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Mendota, CA | 19 មករា 2025 | 28 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $98.259–$110.240 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Santa Barbara, CA | 23 ធ្នូ 2024 | 23 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.891–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 20 ធ្នូ 2024 | 20 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $123.677–$135.200 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | San Francisco, CA | 10 ធ្នូ 2024 | 10 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $123.677–$135.200 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | San Francisco, CA | 10 ធ្នូ 2024 | 10 ធ្នូ 2024 | បានដកហូត |
| $94.973–$95.040 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Fairfield, CA | 2 ធ្នូ 2024 | 2 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $94.536 កម្រិត II | Los Angeles, CA | 25 វិច្ឆិកា 2024 | 25 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.891–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Mountain View, CA | 22 វិច្ឆិកា 2024 | 22 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.840 កម្រិត I | San Jose, CA | 17 តុលា 2024 | 7 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $123.677–$131.040 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | Concord, CA | 16 តុលា 2024 | 16 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.891–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 19 កក្កដា 2024 | 19 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.160 កម្រិត I | San Jose, CA | 10 កក្កដា 2024 | 10 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.160 កម្រិត I | San Jose, CA | 8 កក្កដា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $84.960 កម្រិត I | Fairfield, CA | 8 កក្កដា 2024 | 14 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.826–$115.544 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | Soledad, CA | 24 មិថុនា 2024 | 24 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $94.494 កម្រិត I | Dublin, CA | 17 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $94.494 កម្រិត I | Dublin, CA | 17 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានដកហូត |
| $90.720 កម្រិត I | Fairfield, CA | 13 មិថុនា 2024 | 7 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.040 កម្រិត I | San Jose, CA | 11 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.494–$122.762 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | San Ysidro, CA | 6 មិថុនា 2024 | 6 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $86.400 កម្រិត I | Chula Vista, CA | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $89.280 កម្រិត I | San Jose, CA | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $86.174 កម្រិត I | San Jose, CA | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $89.280 កម្រិត I | San Jose, CA | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $94.494 កម្រិត I | San Francisco, CA | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $86.400 កម្រិត I | Fairfield, CA | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $79.685 កម្រិត I | Fairfield, CA | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $93.600 កម្រិត I | San Jose, CA | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $94.494 កម្រិត I | Oakland, CA | 6 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $78.042 កម្រិត I | Chula Vista, CA | 5 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានដកហូត |
| $86.174 កម្រិត I | San Jose, CA | 5 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានដកហូត |
| $86.174 កម្រិត I | San Jose, CA | 5 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានដកហូត |
| $86.174 កម្រិត I | San Jose, CA | 5 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានដកហូត |
| $94.494 កម្រិត I | San Francisco, CA | 5 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានដកហូត |
| $79.685 កម្រិត I | Fairfield, CA | 5 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានដកហូត |
| $79.685 កម្រិត I | Fairfield, CA | 5 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានដកហូត |
| $86.174 កម្រិត I | San Jose, CA | 5 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានដកហូត |
| $94.494 កម្រិត I | Oakland, CA | 5 មិថុនា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានដកហូត |
| $117.749–$135.200 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | McClellan, CA | 24 ឧសភា 2024 | 24 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $101.670–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 21 ឧសភា 2024 | 21 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $101.670–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 21 ឧសភា 2024 | 21 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $117.749–$124.800 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | McClellan, CA | 16 ឧសភា 2024 | 16 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.874–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | McClellan, CA | 15 ឧសភា 2024 | 15 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $109.242–$114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Oakland, CA | 15 ឧសភា 2024 | 15 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $132.870 H-1B1 (សិង្ហបុរី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 9 ឧសភា 2024 | 9 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $117.749–$139.360 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | McClellan, CA | 9 ឧសភា 2024 | 9 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.560 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | McClellan Park, CA | 30 មេសា 2024 | 30 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $118.560 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត III | San Jose, CA | 29 មេសា 2024 | 29 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $100.640 កម្រិត I | Morgan Hill, CA | 1 មេសា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.186–$93.600 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Chula Vista, CA | 11 មីនា 2024 | 11 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.000 E-3 · កម្រិត I | Foster City, CA | 5 មីនា 2024 | 5 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $124.010–$137.218 E-3 · កម្រិត III | Foster City, CA | 27 កុម្ភៈ 2024 | 27 កុម្ភៈ 2024 | បានដកហូត |
| $109.242–$115.544 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Oakland, CA | 6 កុម្ភៈ 2024 | 6 កុម្ភៈ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.040 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Mendota, CA | 26 មករា 2024 | 28 កុម្ភៈ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.040 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត I | Mendota, CA | 26 មករា 2024 | 28 កុម្ភៈ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $86.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត I | Fairfield, CA | 11 មករា 2024 | 29 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $81.000 កម្រិត I | Redmond, WA | 27 ធ្នូ 2023 | 8 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $91.686 កម្រិត II | Fillmore, CA | 19 ធ្នូ 2023 | 26 ធ្នូ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $87.840 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត I | San Jose, CA | 15 ធ្នូ 2023 | 27 ធ្នូ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.000 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 11 ធ្នូ 2023 | 8 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $80.640 កម្រិត I | Ojai, CA | 29 កញ្ញា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $74.880 កម្រិត I | Riverside, CA | 29 កញ្ញា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $94.494 កម្រិត I | Oakland, CA | 29 កញ្ញា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.880 កម្រិត I | San Jose, CA | 13 កញ្ញា 2023 | 21 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.000 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Mountain View, CA | 25 កក្កដា 2023 | 1 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $101.670 កម្រិត II | San Jose, CA | 21 កក្កដា 2023 | 21 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.000 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 22 មិថុនា 2023 | 26 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.040 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត I | San Jose, CA | 21 មិថុនា 2023 | 23 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.040 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត I | Oakland, CA | 21 មិថុនា 2023 | 23 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $80.640 កម្រិត II | Ojai, CA | 8 មិថុនា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $106.080 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 5 មិថុនា 2023 | 1 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.000 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 5 មិថុនា 2023 | 1 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $104.000 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 5 មិថុនា 2023 | 1 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $95.040 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត I | Oakland, CA | 5 មិថុនា 2023 | 10 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $114.400 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Oakland, CA | 19 ឧសភា 2023 | 1 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $92.160 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត I | Oakland, CA | 19 ឧសភា 2023 | 1 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.160 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Jose, CA | 27 មីនា 2023 | 10 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $74.880 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត I | Fairfield, CA | 1 មីនា 2023 | 3 មីនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $99.840 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Mendota, CA | 5 មករា 2023 | 28 កុម្ភៈ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $85.000 កម្រិត II | Tracy, CA | 12 ធ្នូ 2022 | 2 មករា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $99.840 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត I | Richmond, CA | 6 ធ្នូ 2022 | 2 មករា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $99.840 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | San Ysidro, CA | 6 ធ្នូ 2022 | 1 មករា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $85.000 កម្រិត II | Tracy, CA | 6 ធ្នូ 2022 | 2 មករា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $99.840 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត I | San Francisco, CA | 19 តុលា 2022 | 1 វិច្ឆិកា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $108.160 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត II | Richmond, CA | 27 កញ្ញា 2022 | 1 តុលា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
Speech Language Pathologist នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →
ការងារផ្សេងទៀតនៅ EdTheory LLC
- Special Education Teacher$77.760
- School Psychologist$100.800
- Occupational Therapist$95.909
- Board Certified Behavior Analyst$91.354
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។