ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Snap Inc. › Software Engineer (5)
Software Engineer (5) នៅ Snap Inc.: ប្រាក់ខែ H-1B
148 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Software Engineer (5) នៅ Snap Inc.។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $190.486; កន្លះកណ្តាល $177.123–$202.796។
ពាក្យសុំ (LCA)148
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$190.486
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$177.123–$202.796
ភាគរយទី 10–90$168.709–$215.197
តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 33 | $182.312 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 37 | $182.312 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 42 | $190.486 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 32 | $204.330 |
ពាក្យសុំ
| ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|
| $264.514–$270.000 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 10 មិថុនា 2026 | 17 មិថុនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $202.346–$239.190 | Palo Alto, CA | 26 ឧសភា 2026 | 23 វិច្ឆិកា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$250.050 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 26 ឧសភា 2026 | 22 វិច្ឆិកា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$254.130 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 26 ឧសភា 2026 | 25 វិច្ឆិកា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $160.805–$222.500 កម្រិត III | New York, NY | 11 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $189.592–$249.710 កម្រិត IV | New York, NY | 11 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $180.710–$237.200 កម្រិត III | Seattle, WA | 6 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $213.512–$238.050 កម្រិត IV | San Francisco, CA | 6 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $226.138–$268.830 កម្រិត III | Palo Alto, CA | 29 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $184.558–$236.800 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 28 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $184.558–$227.940 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 28 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $184.558–$233.000 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 1 មេសា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $202.346–$248.330 | Palo Alto, CA | 24 មីនា 2026 | 11 កញ្ញា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$225.100 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 19 មីនា 2026 | 31 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$274.350 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 9 កុម្ភៈ 2026 | 10 សីហា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $202.346–$245.000 | Palo Alto, CA | 6 កុម្ភៈ 2026 | 13 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $202.346–$242.400 | Palo Alto, CA | 2 កុម្ភៈ 2026 | 2 សីហា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $184.558–$236.150 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 23 មករា 2026 | 24 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$270.590 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 15 មករា 2026 | 17 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $264.514–$281.740 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 19 ធ្នូ 2025 | 22 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $163.550–$261.690 កម្រិត IV | Austin, TX | 5 វិច្ឆិកា 2025 | 3 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$283.610 កម្រិត IV | Seattle, WA | 4 វិច្ឆិកា 2025 | 1 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $189.592–$242.130 កម្រិត IV | New York, NY | 4 វិច្ឆិកា 2025 | 18 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $202.346–$261.000 | Palo Alto, CA | 3 វិច្ឆិកា 2025 | 10 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$261.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 3 វិច្ឆិកា 2025 | 10 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$262.500 កម្រិត IV | Seattle, WA | 31 តុលា 2025 | 3 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$260.000 កម្រិត IV | Seattle, WA | 26 កញ្ញា 2025 | 3 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$267.080 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 22 កញ្ញា 2025 | 23 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$251.270 កម្រិត IV | Seattle, WA | 11 កញ្ញា 2025 | 18 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $204.145–$260.590 | Palo Alto, CA | 4 សីហា 2025 | 1 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$285.110 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 22 កក្កដា 2025 | 20 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $212.202–$239.740 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 10 កក្កដា 2025 | 8 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $226.158–$259.670 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 24 មិថុនា 2025 | 5 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $176.134–$232.780 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 19 ឧសភា 2025 | 26 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$261.000 កម្រិត IV | Seattle, WA | 16 ឧសភា 2025 | 23 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $190.486–$270.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 16 ឧសភា 2025 | 23 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$261.250 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 15 ឧសភា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$261.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 23 មេសា 2025 | 30 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$250.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 14 មេសា 2025 | 21 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $179.982–$263.070 កម្រិត IV | New York, NY | 9 មេសា 2025 | 15 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $176.134–$239.300 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 1 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$230.800 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 1 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$224.900 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 1 មេសា 2025 | 1 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$261.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 28 មីនា 2025 | 3 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $226.158–$261.000 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 27 មីនា 2025 | 2 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $226.158–$254.000 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 24 មីនា 2025 | 28 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $176.134–$250.000 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 19 មីនា 2025 | 25 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $226.158–$261.000 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 18 មីនា 2025 | 24 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $176.134–$236.600 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 4 មីនា 2025 | 20 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$250.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 28 កុម្ភៈ 2025 | 6 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$250.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 28 កុម្ភៈ 2025 | 6 មីនា 2025 | បានដកហូត |
| $150.738–$202.000 កម្រិត IV | Lehi, UT | 26 កុម្ភៈ 2025 | 4 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $172.022–$214.200 | Palo Alto, CA | 26 កុម្ភៈ 2025 | 4 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$261.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 24 កុម្ភៈ 2025 | 27 កុម្ភៈ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$229.500 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 18 កុម្ភៈ 2025 | 19 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$229.400 កម្រិត IV | Seattle, WA | 7 កុម្ភៈ 2025 | 9 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $226.158–$244.700 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 30 មករា 2025 | 28 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$257.900 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 24 មករា 2025 | 22 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $226.158–$266.200 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 22 មករា 2025 | 24 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $177.154–$225.400 កម្រិត IV | San Diego, CA | 22 មករា 2025 | 24 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $206.315–$257.300 កម្រិត IV | San Francisco, CA | 22 មករា 2025 | 1 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $190.486–$233.200 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 16 មករា 2025 | 21 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$262.000 កម្រិត IV | Seattle, WA | 23 ធ្នូ 2024 | 30 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $176.134–$261.100 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 23 ធ្នូ 2024 | 24 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $176.134–$266.200 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 19 ធ្នូ 2024 | 11 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$250.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 12 វិច្ឆិកា 2024 | 13 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $179.982–$230.600 កម្រិត IV | New York, NY | 28 តុលា 2024 | 1 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$224.900 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 18 តុលា 2024 | 18 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $226.158–$228.200 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 14 តុលា 2024 | 14 មេសា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $179.982–$253.000 កម្រិត IV | New York, NY | 10 តុលា 2024 | 21 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $137.259–$155.100 កម្រិត II | Bellevue, WA | 23 កញ្ញា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានដកហូត |
| $179.982–$253.000 កម្រិត IV | New York, NY | 16 កញ្ញា 2024 | 23 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $173.763–$221.500 កម្រិត IV | Ashburn, VA | 28 សីហា 2024 | 10 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $206.315–$221.900 កម្រិត IV | San Francisco, CA | 14 សីហា 2024 | 19 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $195.430–$210.100 | Palo Alto, CA | 26 កក្កដា 2024 | 5 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.486–$221.900 កម្រិត IV | Seattle, WA | 16 កក្កដា 2024 | 31 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $179.982–$238.100 កម្រិត IV | New York, NY | 10 កក្កដា 2024 | 2 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $171.080–$252.000 កម្រិត IV | San Diego, CA | 24 មិថុនា 2024 | 1 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.464–$248.500 កម្រិត IV | Austin, TX | 18 មិថុនា 2024 | 29 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $186.732–$254.600 | Palo Alto, CA | 28 ឧសភា 2024 | 27 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.818–$202.000 កម្រិត IV | Lehi, UT | 6 ឧសភា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.818–$202.000 កម្រិត IV | Lehi, UT | 6 ឧសភា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានដកហូត |
| $215.197–$221.900 | Palo Alto, CA | 6 ឧសភា 2024 | 9 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $182.312–$249.500 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 2 ឧសភា 2024 | 15 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.312–$250.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 2 ឧសភា 2024 | 13 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $186.732–$255.000 | Palo Alto, CA | 29 មេសា 2024 | 6 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $186.732–$221.900 | Palo Alto, CA | 22 មេសា 2024 | 22 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $169.229–$246.000 កម្រិត IV | New York, NY | 8 មេសា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.312–$205.720 កម្រិត IV | Seattle, WA | 2 មេសា 2024 | 1 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $215.197–$252.514 កម្រិត IV | San Francisco, CA | 29 មីនា 2024 | 28 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $195.430–$227.854 | Palo Alto, CA | 20 មីនា 2024 | 19 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.312–$205.720 កម្រិត IV | Seattle, WA | 6 មីនា 2024 | 5 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $169.229–$250.000 កម្រិត IV | New York, NY | 29 កុម្ភៈ 2024 | 7 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $195.430–$233.100 | Palo Alto, CA | 27 កុម្ភៈ 2024 | 28 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $195.430–$233.100 | Palo Alto, CA | 22 កុម្ភៈ 2024 | 28 មិថុនា 2024 | បានដកហូត |
| $182.312–$225.000 កម្រិត IV | Seattle, WA | 8 កុម្ភៈ 2024 | 6 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $215.197–$240.700 | Palo Alto, CA | 18 មករា 2024 | 19 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $182.312–$232.513 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 8 មករា 2024 | 9 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $177.029–$262.000 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 8 មករា 2024 | 8 កក្កដា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $177.029–$248.755 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 4 មករា 2024 | 26 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $195.430–$242.970 | Palo Alto, CA | 3 មករា 2024 | 28 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $221.530–$241.000 | Palo Alto, CA | 20 ធ្នូ 2023 | 20 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.312–$247.500 កម្រិត IV | Seattle, WA | 18 ធ្នូ 2023 | 18 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.312–$225.000 កម្រិត IV | Bellevue, WA | 15 ធ្នូ 2023 | 1 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $215.197–$221.900 | Palo Alto, CA | 6 ធ្នូ 2023 | 6 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $215.197–$250.000 កម្រិត IV | San Francisco, CA | 4 ធ្នូ 2023 | 18 ធ្នូ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $177.029–$250.000 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 7 វិច្ឆិកា 2023 | 20 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.312–$222.530 កម្រិត IV | Seattle, WA | 31 តុលា 2023 | 19 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.312–$245.000 កម្រិត IV | Seattle, WA | 24 តុលា 2023 | 6 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $177.387–$242.000 | Palo Alto, CA | 13 តុលា 2023 | 12 មេសា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $215.197–$250.313 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | San Francisco, CA | 13 កញ្ញា 2023 | 2 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $177.387–$245.000 | Palo Alto, CA | 24 សីហា 2023 | 4 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $215.197–$235.000 កម្រិត IV | San Francisco, CA | 23 សីហា 2023 | 4 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $177.029–$260.000 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 15 សីហា 2023 | 28 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $177.029–$226.688 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 11 សីហា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $169.229–$224.880 កម្រិត IV | New York, NY | 25 កក្កដា 2023 | 24 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.312–$219.994 កម្រិត IV | Seattle, WA | 12 កក្កដា 2023 | 1 កញ្ញា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $182.312–$255.000 កម្រិត IV | Seattle, WA | 6 កក្កដា 2023 | 17 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $168.709–$268.000 កម្រិត IV | Seattle, WA | 24 ឧសភា 2023 | 5 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $147.410–$248.755 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 23 ឧសភា 2023 | 22 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$220.000 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 23 ឧសភា 2023 | 5 មិថុនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $168.709–$205.720 កម្រិត IV | Seattle, WA | 10 ឧសភា 2023 | 2 វិច្ឆិកា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$239.188 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 2 ឧសភា 2023 | 1 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$245.000 កម្រិត IV | San Francisco, CA | 29 មីនា 2023 | 10 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $168.709–$245.000 កម្រិត IV | Seattle, WA | 14 មីនា 2023 | 3 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$234.060 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 21 កុម្ភៈ 2023 | 22 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$235.500 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 21 កុម្ភៈ 2023 | 22 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$220.000 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 15 កុម្ភៈ 2023 | 16 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $192.941–$225.000 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 10 កុម្ភៈ 2023 | 6 មីនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $168.709–$228.000 កម្រិត IV | Seattle, WA | 9 កុម្ភៈ 2023 | 10 សីហា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$225.000 កម្រិត IV | 94306, CA | 3 កុម្ភៈ 2023 | 6 មីនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $147.410–$225.000 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 23 មករា 2023 | 22 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $147.410–$207.420 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 23 មករា 2023 | 22 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $147.410–$226.205 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 13 មករា 2023 | 13 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $168.709–$225.000 កម្រិត IV | Seattle, WA | 10 មករា 2023 | 23 មករា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$225.000 H-1B1 (ឈីលី) · កម្រិត IV | Santa Clara, CA | 7 ធ្នូ 2022 | 23 មករា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$220.000 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 14 វិច្ឆិកា 2022 | 5 ធ្នូ 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$240.220 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 1 វិច្ឆិកា 2022 | 1 ឧសភា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $168.709–$234.060 កម្រិត IV | Seattle, WA | 1 វិច្ឆិកា 2022 | 1 ឧសភា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$240.000 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 17 តុលា 2022 | 13 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$224.690 កម្រិត IV | Palo Alto, CA | 13 តុលា 2022 | 13 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $192.941–$225.000 កម្រិត IV | San Jose, CA | 11 កក្កដា 2022 | 29 សីហា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $139.818–$236.000 កម្រិត IV | Santa Monica, CA | 23 ឧសភា 2022 | 18 វិច្ឆិកា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $145.454–$220.000 កម្រិត IV | New York, NY | 7 កញ្ញា 2021 | 13 កញ្ញា 2021 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $184.080–$205.000 កម្រិត IV | Mountain View, CA | 2 កក្កដា 2021 | 2 សីហា 2021 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $170.872–$216.300 កម្រិត IV | Mountain View, CA | 28 ឧសភា 2021 | 7 មិថុនា 2021 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $208.000–$215.000 | Mountain View, CA | 12 វិច្ឆិកា 2020 | 7 ធ្នូ 2020 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
| $153.795–$210.000 កម្រិត IV | Seattle, WA | 12 កុម្ភៈ 2020 | 23 មីនា 2020 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត |
Software Engineer (5) នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →
ការងារផ្សេងទៀតនៅ Snap Inc.
- Software Engineer (4)$158.080
- Machine Learning Engineer (4)$165.506
- Machine Learning Engineer (5)$196.524
- Software Engineer 3$127.140
- Data Scientist (4)$150.987
- Machine Learning Engineer 3$133.514
- Senior Data Scientist (5)$181.478
- Quality Engineer (4)$133.370
- Software Engineer (6)$190.486
- Manager, Software Engineering (6)$220.854
- Product Manager (4)$126.818
- Security Engineer (4)$157.477
- Product Manager (5)$142.126
- Machine Learning Engineer (6)$212.202
- Staff Software Engineer (6)$190.486
- Marketing Science Lead (4)$139.506
- Software Engineer 2$93.330
- Technical Program Manager (5)$134.722
- Security Engineer (5)$195.430
- Account Manager (3)$79.789
- Software Engineer$144.446
- Manager, Software Engineer (6)$212.202
- Engineering Data Scientist (4)$119.038
- Privacy Engineer (4)$150.137
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។