ទិន្នន័យប្រាក់ខែ H1B

ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Wal-Mart Associates, Inc. › Principal Software Engineer

Principal Software Engineer នៅ Wal-Mart Associates, Inc.: ប្រាក់ខែ H-1B

281 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Principal Software Engineer នៅ Wal-Mart Associates, Inc.។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $167.149; កន្លះកណ្តាល $150.762–$185.587។

ពាក្យសុំ (LCA)281
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$167.149
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$150.762–$185.587
ភាគរយទី 10–90$150.080–$215.050

តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ

ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុLCAsប្រាក់ខែមធ្យម
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 202354$168.000
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 202467$150.762
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 202571$153.301
ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 202687$180.482

ពាក្យសុំ

ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានទីតាំងបានដាក់ស្នើកាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើមស្ថានភាព
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA23 មិថុនា 20266 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA22 មិថុនា 20267 ធ្នូ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$177.727
កម្រិត IV
Bentonville, AR12 មិថុនា 20269 វិច្ឆិកា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$172.451
កម្រិត IV
Bentonville, AR1 មិថុនា 202626 វិច្ឆិកា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA27 ឧសភា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$194.227
កម្រិត IV
Bentonville, AR14 ឧសភា 20267 កញ្ញា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000
កម្រិត IV
Lathrop, CA13 ឧសភា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA5 ឧសភា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$174.361
កម្រិត IV
Bentonville, AR5 ឧសភា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA4 ឧសភា 202628 កញ្ញា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$228.984
កម្រិត IV
Hoboken, NJ1 ឧសភា 202618 ឧសភា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA22 មេសា 202620 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA22 មេសា 202611 កញ្ញា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000
កម្រិត IV
Tracy, CA21 មេសា 202616 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA21 មេសា 202616 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000
កម្រិត IV
Mountain House, CA21 មេសា 202612 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA21 មេសា 202612 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA20 មេសា 202618 កញ្ញា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000
កម្រិត IV
Tracy, CA20 មេសា 202618 កញ្ញា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA17 មេសា 202625 កញ្ញា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA16 មេសា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA16 មេសា 20262 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$177.077
កម្រិត IV
Bentonville, AR15 មេសា 202624 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA15 មេសា 202614 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$220.000Sunnyvale, CA15 មេសា 202618 ឧសភា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$220.000
កម្រិត IV
Lathrop, CA15 មេសា 202618 ឧសភា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$223.295
កម្រិត IV
Bellevue, WA15 មេសា 202624 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA15 មេសា 202610 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$160.160
កម្រិត IV
Bentonville, AR14 មេសា 202625 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA13 មេសា 202616 មិថុនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000
កម្រិត IV
Mountain House, CA13 មេសា 202616 មិថុនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA13 មេសា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA10 មេសា 202620 ឧសភា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.587–$286.000Sunnyvale, CA10 មេសា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.400
កម្រិត IV
Bentonville, AR10 មេសា 202620 មេសា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA7 មេសា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA3 មេសា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA2 មេសា 20261 តុលា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$177.077
កម្រិត III
Bentonville, AR1 មេសា 202624 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA31 មីនា 202625 កញ្ញា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA30 មីនា 202614 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA19 មីនា 202618 កញ្ញា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$150.080–$286.000
កម្រិត III
Tracy, CA19 មីនា 202618 កញ្ញា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA18 មីនា 202616 មិថុនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$150.080–$286.000
កម្រិត III
Mountain House, CA18 មីនា 202616 មិថុនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$185.400
កម្រិត III
Bentonville, AR17 មីនា 202630 មីនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA12 មីនា 202611 កញ្ញា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$230.803
កម្រិត III
Hoboken, NJ4 មីនា 202622 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$160.160
កម្រិត III
Bentonville, AR4 មីនា 202625 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA3 មីនា 202622 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$143.000–$286.000
E-3
San Bruno, CA27 កុម្ភៈ 20261 មេសា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA12 កុម្ភៈ 202610 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000
កម្រិត III
Mountain House, CA12 កុម្ភៈ 202611 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA12 កុម្ភៈ 202611 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000
កម្រិត III
Lathrop, CA10 កុម្ភៈ 20262 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA10 កុម្ភៈ 20262 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA9 កុម្ភៈ 20266 សីហា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000
កម្រិត III
Tracy, CA2 កុម្ភៈ 202620 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA2 កុម្ភៈ 202620 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$202.386
កម្រិត III
Bentonville, AR30 មករា 20269 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$160.000
កម្រិត III
Bentonville, AR28 មករា 202630 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$180.482
កម្រិត IV
Bentonville, AR28 មករា 202630 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$217.671
កម្រិត III
Bentonville, AR27 មករា 20262 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$223.295
កម្រិត III
Bellevue, WA23 មករា 202624 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$135.787–$286.000
E-3
San Bruno, CA21 មករា 20266 មិថុនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA15 មករា 202610 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$161.750
កម្រិត IV
Bentonville, AR15 មករា 202630 មករា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$165.422–$286.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA14 មករា 202612 កក្កដា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$228.566
កម្រិត III
Bellevue, WA9 មករា 202626 មិថុនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$217.671
កម្រិត III
Bentonville, AR8 មករា 202612 មករា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$187.114
កម្រិត III
Bentonville, AR7 មករា 202612 មករា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$217.671
កម្រិត III
Bentonville, AR31 ធ្នូ 202512 មករា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$187.114
កម្រិត III
Bentonville, AR29 ធ្នូ 20255 មករា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$147.731
កម្រិត III
Bentonville, AR18 ធ្នូ 202527 មេសា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA17 ធ្នូ 202513 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$188.076
កម្រិត III
Frisco, TX17 ធ្នូ 202518 ឧសភា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA9 ធ្នូ 202531 មីនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$249.768
កម្រិត III
Hoboken, NJ9 ធ្នូ 20256 មេសា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA20 វិច្ឆិកា 202528 មេសា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$147.950–$286.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA18 វិច្ឆិកា 202516 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$244.399
កម្រិត III
Bellevue, WA18 វិច្ឆិកា 202517 មេសា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA18 វិច្ឆិកា 20256 មេសា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$181.621
កម្រិត III
Bentonville, AR17 វិច្ឆិកា 202510 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$166.225
កម្រិត IV
Bentonville, AR6 វិច្ឆិកា 20255 មីនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000
កម្រិត III
Mountain House, CA4 វិច្ឆិកា 202516 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA4 វិច្ឆិកា 202516 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.080–$286.000Sunnyvale, CA26 កញ្ញា 202517 មករា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$160.140
កម្រិត III
Bentonville, AR19 កញ្ញា 202516 មីនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$188.287
កម្រិត III
Bentonville, AR15 កញ្ញា 202510 មីនា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$175.000
កម្រិត III
Bentonville, AR12 កញ្ញា 20256 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000
កម្រិត III
Lathrop, CA9 កញ្ញា 202527 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA9 កញ្ញា 202527 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA4 កញ្ញា 202520 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA28 សីហា 20255 វិច្ឆិកា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA25 សីហា 20258 កុម្ភៈ 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000
កម្រិត III
Tracy, CA15 សីហា 202530 មករា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA15 សីហា 202530 មករា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA11 សីហា 202530 មករា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA11 សីហា 202525 មករា 2026បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$156.061
កម្រិត IV
Bentonville, AR5 សីហា 20255 វិច្ឆិកា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA16 កក្កដា 202523 ធ្នូ 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA16 កក្កដា 20257 វិច្ឆិកា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA7 កក្កដា 202514 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$206.922
កម្រិត III
Bentonville, AR26 មិថុនា 202522 កក្កដា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$149.607
កម្រិត III
Bentonville, AR25 មិថុនា 202527 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA20 មិថុនា 202519 ធ្នូ 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA3 មិថុនា 202514 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$180.960–$220.000
កម្រិត III
Bentonville, AR29 ឧសភា 20252 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA27 ឧសភា 202523 វិច្ឆិកា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$202.928
កម្រិត III
Hoboken, NJ16 ឧសភា 202514 វិច្ឆិកា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.000–$220.000
កម្រិត III
Bentonville, AR12 ឧសភា 20252 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA6 ឧសភា 20252 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA30 មេសា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$165.000
កម្រិត III
Bentonville, AR30 មេសា 202526 ឧសភា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$188.199
កម្រិត IV
Bentonville, AR17 មេសា 202510 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$187.070
កម្រិត III
Bentonville, AR16 មេសា 20252 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$192.000
កម្រិត III
Bentonville, AR16 មេសា 202528 មេសា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA15 មេសា 202526 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA4 មេសា 202526 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$186.343
កម្រិត III
Bentonville, AR3 មេសា 20251 តុលា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$170.000
កម្រិត III
Bentonville, AR31 មីនា 202521 មេសា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$165.000
កម្រិត III
Bentonville, AR20 មីនា 202514 មេសា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000
កម្រិត III
Tracy, CA19 មីនា 202518 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA19 មីនា 202518 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA17 មីនា 202514 កញ្ញា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$208.763
កម្រិត III
Bellevue, WA14 មីនា 20257 មេសា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA26 កុម្ភៈ 202521 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$220.000
កម្រិត III
Bentonville, AR19 កុម្ភៈ 202510 មីនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA11 កុម្ភៈ 202513 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA6 កុម្ភៈ 20255 សីហា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$175.000
កម្រិត III
Bentonville, AR3 កុម្ភៈ 202510 កុម្ភៈ 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA30 មករា 202515 ឧសភា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA29 មករា 202518 កក្កដា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA28 មករា 20251 កក្កដា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$165.772
កម្រិត III
Bentonville, AR23 មករា 202522 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$216.751
កម្រិត III
Parker, CO22 មករា 20258 កក្កដា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$162.782
កម្រិត IV
Bentonville, AR17 មករា 202516 កក្កដា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$172.000
កម្រិត III
Dallas, TX13 មករា 202524 មករា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$175.000
កម្រិត III
Bentonville, AR3 មករា 202513 មករា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$196.988
កម្រិត III
Bentonville, AR30 ធ្នូ 202411 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$218.328
កម្រិត III
Bentonville, AR11 ធ្នូ 202416 ធ្នូ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000
កម្រិត III
Lathrop, CA10 ធ្នូ 202423 មេសា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA10 ធ្នូ 202423 មេសា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$210.900
កម្រិត IV
Bentonville, AR10 ធ្នូ 202430 ធ្នូ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$186.585
កម្រិត III
Bentonville, AR6 ធ្នូ 202423 ធ្នូ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA6 ធ្នូ 20247 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA5 ធ្នូ 20246 មិថុនា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$160.526
កម្រិត III
Bentonville, AR26 វិច្ឆិកា 202423 ធ្នូ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$158.579
កម្រិត IV
McKinney, TX20 វិច្ឆិកា 20242 ឧសភា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.084
កម្រិត III
Bentonville, AR14 វិច្ឆិកា 20249 ធ្នូ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA12 វិច្ឆិកា 202426 មេសា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$175.000
កម្រិត III
Bentonville, AR6 វិច្ឆិកា 20242 ធ្នូ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA6 វិច្ឆិកា 20248 ឧសភា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000
កម្រិត III
Tracy, CA6 វិច្ឆិកា 20248 ឧសភា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$152.027–$264.000
កម្រិត III
San Diego, CA4 វិច្ឆិកា 202429 មេសា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA23 តុលា 20243 មករា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$167.630
កម្រិត IV
Bentonville, AR21 តុលា 202417 មេសា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.301–$286.000Sunnyvale, CA25 កញ្ញា 202428 កុម្ភៈ 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000San Bruno, CA17 កញ្ញា 20247 មករា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA16 កញ្ញា 202418 វិច្ឆិកា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$210.000
កម្រិត III
Bellevue, WA5 កញ្ញា 202423 កញ្ញា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$175.000
កម្រិត III
Bentonville, AR29 សីហា 202423 កញ្ញា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$190.326
កម្រិត IV
Bentonville, AR21 សីហា 20249 កញ្ញា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$194.269
កម្រិត IV
Bentonville, AR16 សីហា 20242 កញ្ញា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000
កម្រិត III
Lathrop, CA14 សីហា 202420 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA14 សីហា 202420 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$185.000
កម្រិត III
Bentonville, AR9 សីហា 20242 កញ្ញា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000
កម្រិត III
Lathrop, CA6 សីហា 202427 មករា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA6 សីហា 202427 មករា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$222.601
កម្រិត III
Hoboken, NJ30 កក្កដា 202422 វិច្ឆិកា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$182.338
កម្រិត III
Bentonville, AR24 កក្កដា 202419 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$172.542
កម្រិត III
Bentonville, AR24 កក្កដា 202427 ធ្នូ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$182.338
កម្រិត III
Bentonville, AR23 កក្កដា 202412 សីហា 2024បានដកហូត
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA22 កក្កដា 202420 មករា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA22 កក្កដា 20244 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA10 កក្កដា 20249 មករា 2025បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA8 កក្កដា 20249 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$175.000
កម្រិត III
Bentonville, AR2 កក្កដា 202422 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$240.763
កម្រិត III
Hoboken, NJ20 មិថុនា 202420 ធ្នូ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA18 មិថុនា 20241 ធ្នូ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA18 មិថុនា 20241 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA7 មិថុនា 20246 ធ្នូ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$180.000
កម្រិត III
Bentonville, AR29 ឧសភា 202424 មិថុនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000
កម្រិត III
Mountain House, CA21 ឧសភា 202414 វិច្ឆិកា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA21 ឧសភា 202414 វិច្ឆិកា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000San Bruno, CA16 ឧសភា 20241 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA30 មេសា 202420 ឧសភា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA24 មេសា 202413 ឧសភា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$174.518–$286.000Sunnyvale, CA23 មេសា 202413 ឧសភា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA23 មេសា 202423 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA18 មេសា 202418 តុលា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$210.000
កម្រិត III
Bellevue, WA10 មេសា 202422 មេសា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA2 មេសា 202424 កញ្ញា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$164.256
កម្រិត III
Bentonville, AR20 មីនា 202413 កញ្ញា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$174.481
កម្រិត IV
Bentonville, AR14 មីនា 202419 មិថុនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA4 មីនា 20243 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.913
កម្រិត IV
Bentonville, AR4 មីនា 202429 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA29 កុម្ភៈ 202431 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$200.813
កម្រិត III
Frisco, TX27 កុម្ភៈ 202416 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Lathrop, CA26 កុម្ភៈ 20248 មេសា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$180.000
កម្រិត III
Reston, VA20 កុម្ភៈ 202418 មីនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$143.000–$286.000
E-3
San Bruno, CA14 កុម្ភៈ 20245 មិថុនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$187.868
កម្រិត IV
Bentonville, AR14 កុម្ភៈ 202414 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$164.006
កម្រិត IV
Bentonville, AR14 កុម្ភៈ 202414 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000
កម្រិត III
Tracy, CA12 កុម្ភៈ 202412 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA12 កុម្ភៈ 202412 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$163.947
កម្រិត IV
Bentonville, AR8 កុម្ភៈ 202431 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$234.829
កម្រិត III
Hoboken, NJ2 កុម្ភៈ 20246 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$192.000
កម្រិត III
Hoboken, NJ2 កុម្ភៈ 202426 កុម្ភៈ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA1 កុម្ភៈ 20242 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000
កម្រិត III
Mountain House, CA1 កុម្ភៈ 20242 សីហា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000
កម្រិត III
Tracy, CA26 មករា 202419 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA26 មករា 202419 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA23 មករា 202422 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$181.455
កម្រិត III
Dallas, TX19 មករា 202412 កុម្ភៈ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA18 មករា 202417 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$143.000–$286.000San Bruno, CA2 មករា 20242 កក្កដា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA19 ធ្នូ 202319 មិថុនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$211.969
កម្រិត III
Dallas, TX15 ធ្នូ 202315 មិថុនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$187.500
កម្រិត IV
Bentonville, AR14 ធ្នូ 202312 មិថុនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$286.000Sunnyvale, CA12 ធ្នូ 202326 ធ្នូ 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$161.864
កម្រិត III
Bentonville, AR6 ធ្នូ 20232 មេសា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000Sunnyvale, CA9 វិច្ឆិកា 20233 ឧសភា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$150.762–$264.000Sunnyvale, CA9 វិច្ឆិកា 202327 វិច្ឆិកា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000Sunnyvale, CA9 វិច្ឆិកា 20238 មេសា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000Sunnyvale, CA3 វិច្ឆិកា 20232 មេសា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000Sunnyvale, CA22 កញ្ញា 20239 មីនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000Sunnyvale, CA12 កញ្ញា 20232 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$179.130
កម្រិត IV
Leander, TX12 កញ្ញា 20231 មីនា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.171
កម្រិត IV
Bentonville, AR11 កញ្ញា 20237 ធ្នូ 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000Sunnyvale, CA7 កញ្ញា 202325 កញ្ញា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000Sunnyvale, CA31 សីហា 202318 កញ្ញា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$144.000–$230.974San Bruno, CA22 សីហា 202318 កុម្ភៈ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$144.000–$216.000San Bruno, CA22 សីហា 202318 កុម្ភៈ 2024បានដកហូត
$151.138–$226.026Sunnyvale, CA21 សីហា 202317 កុម្ភៈ 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$161.571–$252.000
កម្រិត III
Mountain House, CA8 សីហា 202321 មករា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$161.571–$252.000Sunnyvale, CA8 សីហា 202321 មករា 2024បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$234.062–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA12 កក្កដា 202312 ធ្នូ 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$208.079
កម្រិត III
Bellevue, WA30 មិថុនា 202324 កក្កដា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA23 មិថុនា 202310 កក្កដា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA31 ឧសភា 202319 មិថុនា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA23 ឧសភា 20235 មិថុនា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA22 ឧសភា 202310 សីហា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$200.000
កម្រិត III
Dallas, TX18 ឧសភា 202312 មិថុនា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA2 ឧសភា 202311 កញ្ញា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$204.017
កម្រិត IV
Dallas, TX2 ឧសភា 20231 វិច្ឆិកា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA28 មេសា 202320 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$165.000
កម្រិត III
Bentonville, AR20 មេសា 202330 មិថុនា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA3 មេសា 202317 មេសា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$230.000
កម្រិត III
Bellevue, WA3 មេសា 202317 មេសា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA3 មេសា 20231 តុលា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$146.801
កម្រិត IV
Bentonville, AR3 មេសា 202310 កញ្ញា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA30 មីនា 202317 មេសា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$167.149–$260.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA22 មីនា 202322 សីហា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$169.230
កម្រិត IV
Bentonville, AR21 មីនា 20233 កញ្ញា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA15 មីនា 20232 កក្កដា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA22 កុម្ភៈ 202311 សីហា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$168.000–$252.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA1 កុម្ភៈ 202320 កុម្ភៈ 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$165.000
កម្រិត III
Dallas, TX1 កុម្ភៈ 20236 កុម្ភៈ 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$203.940
កម្រិត III
Sunnyvale, CA27 មករា 202312 កក្កដា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$215.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA19 មករា 202330 មករា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$200.743
កម្រិត III
Sunnyvale, CA17 មករា 202317 កក្កដា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$230.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA13 មករា 202330 មករា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$166.099
កម្រិត IV
Dallas, TX7 ធ្នូ 202218 ឧសភា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$230.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA1 ធ្នូ 202219 ធ្នូ 2022បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$243.385
កម្រិត III
Sunnyvale, CA30 វិច្ឆិកា 20224 ឧសភា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$153.498
កម្រិត IV
Bentonville, AR21 វិច្ឆិកា 202210 មីនា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$215.250
កម្រិត III
Hoboken, NJ15 វិច្ឆិកា 20226 មេសា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$225.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA8 វិច្ឆិកា 20225 ធ្នូ 2022បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$215.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA1 វិច្ឆិកា 202231 មីនា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$210.000
កម្រិត IV
Hoboken, NJ25 តុលា 202228 មីនា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$233.183
កម្រិត III
Sunnyvale, CA24 តុលា 202211 កុម្ភៈ 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$237.062
កម្រិត III
Sunnyvale, CA21 តុលា 20222 មេសា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$165.000
កម្រិត III
Round Rock, TX17 តុលា 202231 តុលា 2022បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$165.000
កម្រិត III
Dallas, TX17 តុលា 202231 តុលា 2022បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$144.000
កម្រិត II
Bentonville, AR11 តុលា 20226 មេសា 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$240.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA6 តុលា 202224 តុលា 2022បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$227.441
កម្រិត IV
San Bruno, CA5 តុលា 20228 កុម្ភៈ 2023បានផ្ទៀងផ្ទាត់
$213.333
កម្រិត III
Sunnyvale, CA25 មេសា 202224 សីហា 2022បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$215.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA9 វិច្ឆិកា 202129 វិច្ឆិកា 2021បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត
$230.000
កម្រិត III
Sunnyvale, CA25 ឧសភា 202114 មិថុនា 2021បានផ្ទៀងផ្ទាត់ បន្ទាប់មកបានដកហូត

Principal Software Engineer នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →

ការងារផ្សេងទៀតនៅ Wal-Mart Associates, Inc.

ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។