ទំព័រដើម › ម្ចាស់ការ › Wal-Mart Associates, Inc. › Staff Data Engineer
Staff Data Engineer នៅ Wal-Mart Associates, Inc.: ប្រាក់ខែ H-1B
74 ពាក្យសុំលក្ខខណ្ឌការងារសម្រាប់តួនាទី Staff Data Engineer នៅ Wal-Mart Associates, Inc.។ ប្រាក់ខែមូលដ្ឋានមធ្យមភាគ $153.301; កន្លះកណ្តាល $148.619–$160.081។
ពាក្យសុំ (LCA)74
ប្រាក់ខែមធ្យមដែលបានផ្តល់ជូន$153.301
ពាក់កណ្តាលនៃប្រាក់ខែ$148.619–$160.081
ភាគរយទី 10–90$139.283–$169.139
តាមឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ | LCAs | ប្រាក់ខែមធ្យម |
|---|---|---|
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023 | 15 | $160.325 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2024 | 26 | $150.762 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2025 | 23 | $153.301 |
| ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2026 | 8 | $147.208 |
ពាក្យសុំ
| ប្រាក់ខែមូលដ្ឋាន | ទីតាំង | បានដាក់ស្នើ | កាលបរិច្ឆេទចាប់ផ្តើម | ស្ថានភាព |
|---|---|---|---|---|
| $154.508 កម្រិត III | Bentonville, AR | 4 ឧសភា 2026 | 31 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.080–$286.000 | Sunnyvale, CA | 1 ឧសភា 2026 | 1 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $133.869 កម្រិត III | Bentonville, AR | 22 មេសា 2026 | 17 តុលា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $141.074 កម្រិត III | Bentonville, AR | 27 កុម្ភៈ 2026 | 10 សីហា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $144.335 កម្រិត III | Aubrey, TX | 23 មករា 2026 | 29 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $130.000 កម្រិត III | Bentonville, AR | 22 មករា 2026 | 20 ឧសភា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.080–$286.000 | Sunnyvale, CA | 20 មករា 2026 | 2 មេសា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.054 កម្រិត III | Bentonville, AR | 20 មករា 2026 | 19 កក្កដា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $146.277 កម្រិត III | Bentonville, AR | 19 កញ្ញា 2025 | 16 មីនា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.301–$286.000 កម្រិត III | Lathrop, CA | 5 កញ្ញា 2025 | 29 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.301–$286.000 | Sunnyvale, CA | 5 កញ្ញា 2025 | 29 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.301–$286.000 | Sunnyvale, CA | 12 សីហា 2025 | 6 កុម្ភៈ 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.181 កម្រិត III | Bentonville, AR | 31 កក្កដា 2025 | 5 ធ្នូ 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $155.000 កម្រិត III | Bentonville, AR | 30 កក្កដា 2025 | 18 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.301–$286.000 | Sunnyvale, CA | 25 កក្កដា 2025 | 24 មករា 2026 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $169.248 កម្រិត III | Bentonville, AR | 16 កក្កដា 2025 | 24 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.301–$286.000 | Sunnyvale, CA | 1 កក្កដា 2025 | 24 តុលា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $143.862 កម្រិត III | Bentonville, AR | 16 ឧសភា 2025 | 4 វិច្ឆិកា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.000 កម្រិត III | Bentonville, AR | 23 មេសា 2025 | 19 ឧសភា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $143.222 កម្រិត III | Bentonville, AR | 17 មេសា 2025 | 1 សីហា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $156.049 កម្រិត III | Bentonville, AR | 8 មេសា 2025 | 30 កញ្ញា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.301–$286.000 កម្រិត III | Mountain House, CA | 26 កុម្ភៈ 2025 | 5 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.301–$286.000 | Sunnyvale, CA | 26 កុម្ភៈ 2025 | 5 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.301–$286.000 | Sunnyvale, CA | 11 កុម្ភៈ 2025 | 2 មិថុនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $155.000 កម្រិត III | Bentonville, AR | 6 កុម្ភៈ 2025 | 3 មីនា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.301–$286.000 | Sunnyvale, CA | 30 មករា 2025 | 29 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.301–$286.000 | Sunnyvale, CA | 8 មករា 2025 | 1 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.301–$286.000 | Sunnyvale, CA | 7 មករា 2025 | 1 កក្កដា 2025 | បានបដិសេធ |
| $153.301–$286.000 កម្រិត III | Tracy, CA | 2 មករា 2025 | 2 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.301–$286.000 | Sunnyvale, CA | 2 មករា 2025 | 2 កក្កដា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $160.000 កម្រិត III | Dallas, TX | 20 ធ្នូ 2024 | 13 មករា 2025 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $140.000 កម្រិត III | Bentonville, AR | 28 តុលា 2024 | 4 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $167.890 កម្រិត III | Bentonville, AR | 17 កញ្ញា 2024 | 30 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.762–$216.000 | Sunnyvale, CA | 16 កញ្ញា 2024 | 7 តុលា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $157.095 កម្រិត IV | Bentonville, AR | 5 កញ្ញា 2024 | 23 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $163.200 កម្រិត IV | Bentonville, AR | 16 សីហា 2024 | 2 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $166.744 កម្រិត III | Bentonville, AR | 14 សីហា 2024 | 9 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $149.968 កម្រិត III | Bentonville, AR | 22 កក្កដា 2024 | 5 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $147.175–$190.000 | Sunnyvale, CA | 28 មិថុនា 2024 | 9 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $139.203 កម្រិត III | Bentonville, AR | 25 មិថុនា 2024 | 8 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $149.410 កម្រិត IV | Bentonville, AR | 20 មិថុនា 2024 | 27 វិច្ឆិកា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.762–$286.000 | Sunnyvale, CA | 3 មិថុនា 2024 | 3 ធ្នូ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $168.154–$286.000 | Sunnyvale, CA | 24 ឧសភា 2024 | 3 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $163.933 កម្រិត III | Bentonville, AR | 17 ឧសភា 2024 | 3 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $149.100 កម្រិត III | Bentonville, AR | 17 ឧសភា 2024 | 3 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $149.100 កម្រិត III | Bentonville, AR | 17 ឧសភា 2024 | 3 មិថុនា 2024 | បានដកហូត |
| $176.377 កម្រិត III | Reston, VA | 18 មេសា 2024 | 17 កញ្ញា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $131.284 កម្រិត III | Bentonville, AR | 10 មេសា 2024 | 13 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $159.935 កម្រិត III | Dallas, TX | 27 មីនា 2024 | 9 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $144.200 កម្រិត III | Dallas, TX | 26 មីនា 2024 | 25 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.762–$286.000 កម្រិត III | Lathrop, CA | 1 មីនា 2024 | 23 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.762–$286.000 | Sunnyvale, CA | 1 មីនា 2024 | 23 សីហា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.000 កម្រិត III | Bentonville, AR | 29 មករា 2024 | 12 កុម្ភៈ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.000 កម្រិត III | Bentonville, AR | 19 មករា 2024 | 12 កុម្ភៈ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $160.000 កម្រិត III | Dallas, TX | 18 មករា 2024 | 29 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $142.000 កម្រិត III | Dallas, TX | 28 ធ្នូ 2023 | 15 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $173.240 កម្រិត III | Reston, VA | 22 ធ្នូ 2023 | 12 មិថុនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.762–$286.000 | Sunnyvale, CA | 22 វិច្ឆិកា 2023 | 9 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $150.762–$180.000 | Sunnyvale, CA | 9 វិច្ឆិកា 2023 | 9 ឧសភា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $120.328 កម្រិត III | Dallas, TX | 22 កញ្ញា 2023 | 9 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $129.924 កម្រិត III | Bentonville, AR | 22 កញ្ញា 2023 | 23 មីនា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $144.200 កម្រិត IV | Bentonville, AR | 16 សីហា 2023 | 5 កុម្ភៈ 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $161.571–$216.000 | Sunnyvale, CA | 31 កក្កដា 2023 | 28 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $153.750 កម្រិត III | Hoboken, NJ | 21 កក្កដា 2023 | 20 មករា 2024 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $160.000 កម្រិត IV | Dallas, TX | 23 មិថុនា 2023 | 21 ធ្នូ 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $131.560 កម្រិត III | Dallas, TX | 2 ឧសភា 2023 | 29 ឧសភា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $123.177 កម្រិត III | Bentonville, AR | 28 មេសា 2023 | 17 តុលា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $176.000 កម្រិត IV | Bentonville, AR | 7 កុម្ភៈ 2023 | 30 កក្កដា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $185.000 កម្រិត III | Hoboken, NJ | 18 មករា 2023 | 30 មករា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $172.508 កម្រិត III | Sunnyvale, CA | 21 វិច្ឆិកា 2022 | 2 មេសា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $163.000 កម្រិត III | Dallas, TX | 25 តុលា 2022 | 21 វិច្ឆិកា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $198.000 កម្រិត III | Sunnyvale, CA | 12 តុលា 2022 | 24 តុលា 2022 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $190.785 កម្រិត III | Sunnyvale, CA | 11 តុលា 2022 | 24 មករា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
| $160.325 កម្រិត IV | Bentonville, AR | 28 កញ្ញា 2022 | 21 មីនា 2023 | បានផ្ទៀងផ្ទាត់ |
Staff Data Engineer នៅគ្រប់ក្រុមហ៊ុន →
ការងារផ្សេងទៀតនៅ Wal-Mart Associates, Inc.
- Software Engineer III$117.000
- Senior Software Engineer$150.080
- Staff Software Engineer$153.301
- Senior Data Scientist$163.668
- Senior Manager, Software Engineering$165.000
- Staff Product Manager$155.374
- Staff Data Scientist$171.337
- Data Engineer III$117.000
- Principal Software Engineer$167.149
- Senior Product Manager$147.175
- Senior Data Analyst$120.000
- Senior Data Engineer$140.000
- Manager, Advanced Analytics$127.875
- Data Scientist III$130.000
- Data Scientist$129.839
- Senior Manager, Data Science$172.170
- Senior Manager, Advanced Analytics$150.000
- Software Engineer II$104.414
- Principal Product Manager$167.904
- Staff Technical Program Manager$161.890
- Quality Engineer III$105.000
- Product Manager III$120.000
- Principal Data Scientist$175.000
- Manager II, Product Management$140.221
ប្រាក់ខែគឺជាចំនួនទាបបំផុតនៃប្រាក់ខែដែលបានផ្តល់ជូននៅក្នុងកម្មវិធីនីមួយៗ ដែលត្រូវបានបម្លែងទៅជាចំនួនប្រចាំឆ្នាំ; ស្ថិតិប្រើប្រាស់តែកម្មវិធីពេញម៉ោងដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ប៉ុណ្ណោះ។ LCA មិនមែនជាការអនុម័តទិដ្ឋាការទេ ហើយ LCA មួយអាចគ្របដណ្តប់លើតួនាទីជាច្រើន។ ប្រភព: ក្រសួងការងារសហរដ្ឋអាមេរិក, ទិន្នន័យបញ្ចេញ LCA OFLC, ឆ្នាំហិរញ្ញវត្ថុ 2023–2026 (ការសម្រេចចិត្តថ្មីបំផុត 30 មិថុនា 2026)។