Laman Utama › Majikan › JPMorgan Chase & Co. › Software Engineering
Software Engineering di JPMorgan Chase & Co.: Gaji H-1B
43 permohonan syarat buruh untuk jawatan Software Engineering di JPMorgan Chase & Co.. Gaji asas median yang ditawarkan $115,918; separuh tengah $101,192–$119,694.
Permohonan (LCA)43
Median gaji yang ditawarkan$115,918
Separuh tengah gaji$101,192–$119,694
Persentil ke-10 hingga ke-90$91,266–$129,411
Mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|---|---|
| FY2023 | 40 | $115,459 |
| FY2024 | 3 | $118,600 |
Permohonan
| Gaji asas | Lokasi | Dihantar | Tarikh mula | Status |
|---|---|---|---|---|
| $107,903 | Columbus, OH | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $98,301 Tahap II | Houston, TX | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $184,662 Tahap II | Palo Alto, CA | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $131,739 | San Francisco, CA | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $118,939 | Plano, TX | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $101,192 Tahap II | Plano, TX | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $147,368 Tahap II | San Francisco, CA | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $115,918 Tahap II | Jersey City, NJ | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $127,054 | Jersey City, NJ | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $115,918 Tahap II | Jersey City, NJ | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $127,054 | Jersey City, NJ | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $127,054 | New York, NY | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $119,389 | Chicago, IL | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $115,918 Tahap II | New York, NY | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $114,504 | Tampa, FL | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $102,690 Tahap II | Chicago, IL | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $127,054 | New York, NY | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $101,192 Tahap II | Plano, TX | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $115,918 Tahap II | New York, NY | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $109,211 | Houston, TX | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $100,069 Tahap II | Wilmington, DE | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $127,054 | New York, NY | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $117,634 | Wilmington, DE | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $118,939 | Plano, TX | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $115,918 Tahap II | New York, NY | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $89,939 Tahap II | Tampa, FL | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $107,903 | Columbus, OH | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $100,069 Tahap II | Newark, DE | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $96,574 Tahap II | Columbus, OH | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $89,939 Tahap II | Tampa, FL | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $150,762 | Palo Alto, CA | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $114,504 | Tampa, FL | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $89,939 Tahap II | Tampa, FL | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $117,634 | Newark, DE | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $114,504 | Tampa, FL | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $89,939 Tahap II | Tampa, FL | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $114,504 | Tampa, FL | 21 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $89,939 Tahap II | Tampa, FL | 20 Sep 2023 | 1 Okt 2023 | Disahkan |
| $130,000 Tahap III | Wilmington, DE | 10 Jan 2023 | 30 Jan 2023 | Disahkan |
| $120,000 | Jersey City, NJ | 16 Apr 2021 | 17 Mei 2021 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
| $115,000 | Houston, TX | 24 Mac 2021 | 5 Apr 2021 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
| $118,600 | Plano, TX | 15 Mac 2021 | 10 Sep 2021 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
| $101,000 | Westerville, OH | 15 Jun 2020 | 30 Okt 2020 | Disahkan, kemudian ditarik balik |
Software Engineering di semua majikan →
Jawatan lain di JPMorgan Chase & Co.
- Vice President, Lead Software Engineer$160,000
- Associate, Software Engineer III$139,000
- Associate, Software Engineer$131,000
- Vice President, Software Engineer$160,000
- Vice President, Sr Lead Software Engineer$177,750
- Vice President, Sr Manager of Software Engineering$181,700
- Vice President, Software Engineering$153,300
- Software Engineer$130,000
- Vice President, Product Manager$159,500
- Vice President, Manager of Software Engineering$164,650
- Vice President, Applied AI ML Lead$182,000
- Associate, Software Engineering$126,000
- Associate$150,000
- Vice President, Quantitative Research$205,000
- Associate, Investment Banking$175,000
- Associate, Software Engineer II$121,500
- Associate, Quant Analytics$115,000
- Associate, Quant Analytics Associate Sr$125,000
- Vice President, Quant Modeling Lead$170,000
- Associate, Strategic Analytics$107,000
- Vice President, Data Scientist Lead$162,000
- Vice President, Lead Infrastructure Engineer$157,050
- Financial Analyst$108,723
- Vice President, Technology Support Lead$141,000
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).