Laman Utama › Jawatan › Chief Technology Officer
Chief Technology Officer: Gaji H-1B
699 permohonan syarat buruh menggunakan gelaran jawatan Chief Technology Officer. Gaji asas median yang ditawarkan $182,010; separuh tengah $146,484–$238,670.
Permohonan (LCA)699
Median gaji yang ditawarkan$182,010
Separuh tengah gaji$146,484–$238,670
Persentil ke-10 hingga ke-90$116,978–$294,224
Peguam imigresen, perekrut atau majikan? Paparkan perkhidmatan anda di bahagian atas halaman ini — $99 untuk 30 hari →
Majikan
| Majikan | LCA | Gaji median |
|---|
| SDVOSB Materials Technology & Supply LLC | 4 | $102,150 |
| Aerocine Ventures Inc. | 4 | $182,500 |
| Float Technologies Inc. | 4 | $200,000 |
| Jiva Health Inc | 4 | $102,294 |
| AMV, Inc. | 4 | $81,058 |
| Magrathea Metals Inc. | 3 | $170,000 |
| Telgorithm Inc. (f/k/a: Telstring Inc.) | 3 | $141,150 |
| pulsd, Inc. | 3 | $160,850 |
| PAXAFE, Inc. | 3 | $104,312 |
| Kernel Trading Technologies LP | 3 | $200,000 |
| SideGuide Technologies Inc. | 3 | $250,000 |
| IOTAP, Inc. | 3 | $190,000 |
| Hayden AI Technologies, Inc. | 3 | $300,000 |
| Froedtert Health, Inc. | 3 | $415,000 |
| Knit, Inc. | 3 | $210,000 |
| Health Hero, Inc. | 3 | $124,800 |
| Aidora Inc. | 3 | $178,506 |
| Probax USA Inc. | 3 | $261,248 |
| ProdTrace, Inc. | 3 | $120,000 |
| Bugcrowd, Inc. | 3 | $274,206 |
| Macro Labs, Inc. | 3 | $250,000 |
| Kloudrac Group Inc. | 3 | $104,094 |
| Drobot, Inc. | 3 | $140,000 |
| Inception AI, Inc. | 3 | $200,000 |
| Influur Corporation | 3 | $146,453 |
| DOT Compliance Group LLC | 3 | $300,000 |
| Nuscale Inc | 3 | $300,000 |
| Dermacare LLC | 3 | $550,000 |
| Hill Pepper, Inc. | 3 | — |
| Valoros, Inc. | 3 | $180,000 |
| Athena Labs Research Inc. | 3 | $161,637 |
| Natrion Inc. | 3 | $180,000 |
| Real Vision Productions Inc | 2 | $375,000 |
| DataWalk, Inc. | 2 | $207,136 |
| Docsi18n, Inc. | 2 | $135,000 |
| Oorwin Labs Inc | 2 | $106,912 |
| Disto, Inc | 2 | $116,418 |
| BiVACOR, Inc. | 2 | $250,000 |
| Hyperbolic Labs, Inc. | 2 | $224,000 |
| TCB Pay LTD | 2 | $515,000 |
| Synthesis School, Inc. | 2 | $250,000 |
| Fastr Tech Inc. | 2 | — |
| WingWork, Inc. | 2 | $175,000 |
| MangoDCA, Inc. | 2 | $175,000 |
| Magic Labs, Inc. | 2 | $235,040 |
| YDC, Inc. | 2 | $225,000 |
| PandanAI, Inc. | 2 | $110,500 |
| DiaSys Diagnostic Systems USA LLC | 2 | $150,000 |
| Alphacore, Inc. | 2 | $225,000 |
| Homespace Services LLC | 2 | $193,500 |
| Huxley Health Inc | 2 | $173,451 |
| Bryt360, Inc. | 2 | $167,190 |
| DevSquad LLC | 2 | $250,000 |
| GuidedChoice.com, Inc | 2 | $174,891 |
| Speedy Brand, Inc. | 2 | $140,254 |
| MeldCX USA Inc. | 2 | $227,500 |
| Allied Telesis Inc. | 2 | $203,237 |
| The Shams Group, LLC | 2 | $187,654 |
| Seal Global Inc. | 2 | $135,000 |
| Baxus Corp. | 2 | $165,000 |
Mengikut tahap gaji
| Tahap gaji | Gaji median |
|---|
| Tahap I (permulaan) | $148,450 |
| Tahap II (berkelayakan) | $155,802 |
| Tahap III (berpengalaman) | $200,000 |
| Tahap IV (kompeten sepenuhnya) | $250,000 |
Jabatan Buruh menetapkan empat tahap gaji lazim untuk setiap pekerjaan dan kawasan, dari Tahap I (permulaan) hingga Tahap IV (cekap sepenuhnya). Majikan memilih tahap yang sepadan dengan keperluan jawatan.
Mengikut tahun fiskal
| Tahun fiskal | LCA | Gaji median |
|---|
| FY2023 | 123 | $170,227 |
| FY2024 | 141 | $187,533 |
| FY2025 | 172 | $179,253 |
| FY2026 | 146 | $200,000 |
Bandar
- San Francisco, CA113
- New York, NY82
- Bellevue, WA17
- Brooklyn, NY16
- San Jose, CA14
- Palo Alto, CA12
- Oakland, CA12
- Chicago, IL11
- San Mateo, CA11
- Austin, TX11
- Miami, FL11
- San Diego, CA10
- Houston, TX8
- Seattle, WA7
- Frisco, TX6
- Mountain View, CA6
- Santa Clara, CA6
- Atlanta, GA5
- Los Angeles, CA5
- Pittsburgh, PA5
- Berkeley, CA5
- Santa Monica, CA4
- Fort Myers, FL4
- Reston, VA4
- Jersey City, NJ4
- Wilmington, DE4
- Redwood City, CA4
- Mesa, AZ4
- Sunnyvale, CA4
- Cambridge, MA4
Gaji adalah bahagian bawah gaji yang ditawarkan dalam setiap permohonan, ditukar kepada jumlah tahunan; statistik hanya menggunakan permohonan sepenuh masa yang disahkan. LCA bukan kelulusan visa dan satu LCA boleh merangkumi beberapa jawatan. Sumber: Jabatan Buruh AS, Data Pendedahan LCA OFLC, tahun fiskal 2023–2026 (keputusan terkini 30 Jun 2026).