Hjem › Arbeidsgivere › Humana Inc. › Senior Application Architect
Senior Application Architect hos Humana Inc.: H-1B-lønninger
42 søknader om arbeidsforhold for stillingen Senior Application Architect hos Humana Inc.. Medianlønn $134 992; midtre halvdel $129 042–$145 000.
Søknader (LCA)42
Medianlønn$134 992
Midtre halvdel av lønnsnivå$129 042–$145 000
10.–90. persentil$122 073–$150 698
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 17 | $135 040 |
| FY2024 | 7 | $122 283 |
| FY2025 | 7 | $132 221 |
| FY2026 | 10 | $136 110 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $153 317–$163 317 Nivå IV | Schaumburg, IL | 17. jun. 2026 | 6. jul. 2026 | Sertifisert |
| $129 042–$147 513 | Plano, TX | 17. jun. 2026 | 23. okt. 2026 | Sertifisert |
| $156 998–$166 998 Nivå IV | Frisco, TX | 27. mai 2026 | 8. jun. 2026 | Sertifisert |
| $137 000–$157 000 Nivå IV | Bloomington, IL | 27. mai 2026 | 22. jun. 2026 | Sertifisert |
| $132 568–$152 568 | Plano, TX | 15. apr. 2026 | 14. aug. 2026 | Sertifisert |
| $128 000–$148 000 Nivå IV | Louisville, KY | 16. des. 2025 | 8. mai 2026 | Sertifisert |
| $123 600–$143 600 Nivå III | Louisville, KY | 1. des. 2025 | 2. jun. 2026 | Sertifisert |
| $135 221–$155 221 Nivå IV | Louisville, KY | 26. nov. 2025 | 4. mai 2026 | Sertifisert |
| $150 698–$170 698 Nivå IV | Prosper, TX | 5. nov. 2025 | 17. nov. 2025 | Sertifisert |
| $145 330–$155 330 Nivå IV | Monrovia, MD | 29. sep. 2025 | 6. okt. 2025 | Sertifisert |
| $132 221–$150 312 | Celina, TX | 11. aug. 2025 | 9. feb. 2026 | Sertifisert |
| $127 916–$147 916 Nivå IV | Louisville, KY | 31. jul. 2025 | 18. jan. 2026 | Sertifisert |
| $151 700–$171 700 Nivå IV | Mars, PA | 17. jun. 2025 | 24. jun. 2025 | Sertifisert |
| $138 526–$158 526 Nivå IV | Louisville, KY | 19. mai 2025 | 14. nov. 2025 | Sertifisert |
| $122 824–$135 000 Nivå IV | Austin, TX | 28. mar. 2025 | 3. apr. 2025 | Sertifisert |
| $112 522–$132 522 Nivå IV | Louisville, KY | 28. jan. 2025 | 30. jul. 2025 | Sertifisert |
| $146 778–$166 778 Nivå IV | Louisville, KY | 10. okt. 2024 | 2. apr. 2025 | Sertifisert |
| $130 000–$150 000 Nivå IV | Louisville, KY | 17. jun. 2024 | 28. jun. 2024 | Sertifisert |
| $135 600–$155 600 Nivå IV | Louisville, KY | 25. apr. 2024 | 21. mai 2024 | Sertifisert |
| $122 073–$142 073 Nivå IV | Louisville, KY | 22. apr. 2024 | 18. okt. 2024 | Sertifisert |
| $122 283–$137 150 Nivå IV | Louisville, KY | 16. feb. 2024 | 16. aug. 2024 | Sertifisert |
| $145 574–$165 574 Nivå IV | Louisville, KY | 9. feb. 2024 | 21. mai 2024 | Sertifisert |
| $110 750–$130 750 Nivå IV | Louisville, KY | 13. okt. 2023 | 8. apr. 2024 | Sertifisert |
| $104 374–$122 572 Nivå IV | Louisville, KY | 3. okt. 2023 | 16. okt. 2023 | Sertifisert |
| $139 050 | Sammamish, WA | 5. sep. 2023 | 25. jan. 2024 | Sertifisert |
| $139 050 | Sammamish, WA | 5. sep. 2023 | 25. jan. 2024 | Sertifisert |
| $139 050 | Sammamish, WA | 1. sep. 2023 | 25. jan. 2024 | Avvist |
| $145 600 Nivå IV | Louisville, KY | 31. jul. 2023 | 19. aug. 2023 | Sertifisert |
| $135 040 | Irving, TX | 21. jul. 2023 | 14. aug. 2023 | Sertifisert |
| $134 992 Nivå IV | Louisville, KY | 15. mai 2023 | 22. mai 2023 | Sertifisert |
| $138 000 Nivå IV | Louisville, KY | 24. apr. 2023 | 8. mai 2023 | Sertifisert |
| $145 000 Nivå IV | Louisville, KY | 6. apr. 2023 | 13. apr. 2023 | Sertifisert |
| $130 000 Nivå IV | Waltham, MA | 5. apr. 2023 | 12. apr. 2023 | Sertifisert |
| $130 000 Nivå IV | Cincinnati, OH | 28. mar. 2023 | 3. apr. 2023 | Sertifisert |
| $145 600 Nivå IV | Louisville, KY | 15. mar. 2023 | 27. mar. 2023 | Sertifisert |
| $152 000 Nivå IV | Woodbridge, NJ | 12. jan. 2023 | 19. jan. 2023 | Sertifisert |
| $130 000 Nivå IV | Louisville, KY | 6. jan. 2023 | 18. jan. 2023 | Sertifisert |
| $119 274 Nivå III | Louisville, KY | 16. des. 2022 | 2. jun. 2023 | Sertifisert |
| $131 250 Nivå IV | Louisville, KY | 13. des. 2022 | 5. jun. 2023 | Sertifisert |
| $129 892 Nivå IV | Louisville, KY | 5. des. 2022 | 4. mai 2023 | Sertifisert |
| $140 000 Nivå IV | Louisville, KY | 4. nov. 2022 | 14. nov. 2022 | Sertifisert |
| $131 250 Nivå IV | Louisville, KY | 17. okt. 2022 | 20. okt. 2022 | Sertifisert |
Senior Application Architect hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Humana Inc.
- Senior Software Engineer$128 566
- Senior Full Stack Engineer$130 645
- Lead Technology Leadership Professional$139 508
- Senior Cloud Solutions Engineer$137 000
- Senior Business Intelligence Engineer$104 624
- Lead Cloud Architect$157 560
- Lead Software Engineer$152 565
- Senior Data Engineer$143 000
- Lead Application Architect$155 000
- Physical Therapist$94 619
- Senior Technology Leadership Professional$129 000
- Senior Cloud Architect$147 899
- Senior Data Scientist$136 975
- Software Engineer 2$105 500
- Lead Full Stack Engineer$154 967
- Senior Cloud Services Engineer$132 860
- Lead Data Scientist$155 000
- Lead Solutions Architect$165 000
- Lead Cloud Solutions Engineer$155 344
- Senior Cognitive/Machine Learning Professional$154 542
- Associate Director, Technology Solutions$156 125
- Senior Solutions Architect$140 000
- Cognitive/Machine Learning Lead$172 000
- Senior Product Owner$111 113
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).