Hjem › Arbeidsgivere › Humana Inc. › Senior Cloud Architect
Senior Cloud Architect hos Humana Inc.: H-1B-lønninger
22 søknader om arbeidsforhold for stillingen Senior Cloud Architect hos Humana Inc.. Medianlønn $147 899; midtre halvdel $142 125–$152 868.
Søknader (LCA)22
Medianlønn$147 899
Midtre halvdel av lønnsnivå$142 125–$152 868
10.–90. persentil$133 038–$156 285
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $146 699 |
| FY2024 | 6 | $150 169 |
| FY2025 | 3 | $143 038 |
| FY2026 | 5 | $153 045 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $148 011–$168 011 Nivå IV | Louisville, KY | 15. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $156 321–$176 321 Nivå IV | Louisville, KY | 30. jan. 2026 | 25. mai 2026 | Sertifisert |
| $155 958–$175 958 Nivå IV | Northlake, TX | 22. jan. 2026 | 15. jul. 2026 | Sertifisert |
| $153 045–$173 045 Nivå IV | Louisville, KY | 11. jan. 2026 | 29. jun. 2026 | Sertifisert |
| $128 580–$148 580 Nivå IV | Louisville, KY | 18. nov. 2025 | 13. mar. 2026 | Sertifisert |
| $143 038–$163 038 Nivå IV | Louisville, KY | 14. aug. 2025 | 12. feb. 2026 | Sertifisert |
| $132 800–$152 800 Nivå III | Little Elm, TX | 12. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $145 000–$165 000 Nivå IV | Louisville, KY | 20. apr. 2025 | 4. sep. 2025 | Sertifisert |
| $165 500–$185 500 Nivå IV | Phoenix, AZ | 29. aug. 2024 | 28. feb. 2025 | Sertifisert |
| $142 000–$162 000 Nivå IV | Aurora, IL | 17. mai 2024 | 27. mai 2024 | Sertifisert |
| $152 338–$172 338 Nivå IV | Bee Cave, TX | 5. mai 2024 | 1. nov. 2024 | Sertifisert |
| $135 600–$155 600 Nivå IV | Louisville, KY | 11. mar. 2024 | 19. jul. 2024 | Sertifisert |
| $157 045–$177 045 Nivå IV | Tampa, FL | 23. feb. 2024 | 23. aug. 2024 | Sertifisert |
| $148 000–$168 000 Nivå IV | Louisville, KY | 4. okt. 2023 | 16. feb. 2024 | Sertifisert |
| $149 500 Nivå IV | Louisville, KY | 26. jun. 2023 | 4. nov. 2023 | Sertifisert |
| $135 182 Nivå IV | Louisville, KY | 3. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $130 000 Nivå IV | Louisville, KY | 6. mar. 2023 | 13. mar. 2023 | Sertifisert |
| $150 000 Nivå IV | Irving, TX | 15. feb. 2023 | 15. jul. 2023 | Sertifisert |
| $147 798 Nivå IV | Louisville, KY | 3. jan. 2023 | 29. jun. 2023 | Sertifisert |
| $145 600 Nivå IV | Louisville, KY | 6. des. 2022 | 23. apr. 2023 | Sertifisert |
| $154 000 Nivå IV | Louisville, KY | 31. okt. 2022 | 28. mar. 2023 | Sertifisert |
| $142 500 Nivå IV | Lousiville, KY | 14. okt. 2022 | 24. okt. 2022 | Sertifisert |
Senior Cloud Architect hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Humana Inc.
- Senior Software Engineer$128 566
- Senior Full Stack Engineer$130 645
- Senior Application Architect$134 992
- Lead Technology Leadership Professional$139 508
- Senior Cloud Solutions Engineer$137 000
- Senior Business Intelligence Engineer$104 624
- Lead Cloud Architect$157 560
- Lead Software Engineer$152 565
- Senior Data Engineer$143 000
- Lead Application Architect$155 000
- Physical Therapist$94 619
- Senior Technology Leadership Professional$129 000
- Senior Data Scientist$136 975
- Software Engineer 2$105 500
- Lead Full Stack Engineer$154 967
- Senior Cloud Services Engineer$132 860
- Lead Data Scientist$155 000
- Lead Solutions Architect$165 000
- Lead Cloud Solutions Engineer$155 344
- Senior Cognitive/Machine Learning Professional$154 542
- Associate Director, Technology Solutions$156 125
- Senior Solutions Architect$140 000
- Cognitive/Machine Learning Lead$172 000
- Senior Product Owner$111 113
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).