Hjem › Arbeidsgivere › NVIDIA Corporation › Architect Senior
Architect Senior hos NVIDIA Corporation: H-1B-lønninger
102 søknader om arbeidsforhold for stillingen Architect Senior hos NVIDIA Corporation. Medianlønn $186 472; midtre halvdel $178 006–$216 091.
Søknader (LCA)102
Medianlønn$186 472
Midtre halvdel av lønnsnivå$178 006–$216 091
10.–90. persentil$160 727–$224 000
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2024 | 12 | $181 448 |
| FY2025 | 11 | $179 982 |
| FY2026 | 77 | $186 472 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $164 112–$241 500 Nivå IV | Broomfield, CO | 16. jun. 2026 | 1. aug. 2026 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 Nivå IV | Seattle, WA | 12. jun. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 4. jun. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $224 000–$356 500 Nivå IV | Austin, TX | 29. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 Nivå IV | Redmond, WA | 29. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 deltid · Nivå IV | Seattle, WA | 28. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $224 000–$356 500 Nivå IV | Plainfield, IL | 28. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $164 528–$241 500 Nivå IV | Austin, TX | 28. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $163 846–$241 500 | Santa Clara, CA | 28. mai 2026 | 28. mai 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 26. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $198 598–$241 500 Nivå IV | San Diego, CA | 26. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $197 475–$287 500 Nivå IV | Hillsboro, OR | 19. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $165 963–$241 500 Nivå IV | Seattle, WA | 19. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $264 514–$356 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 19. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $224 000–$356 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 13. mai 2026 | 15. jul. 2026 | Sertifisert |
| $224 000–$356 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 11. mai 2026 | 3. aug. 2026 | Sertifisert |
| $163 846–$241 500 | Santa Clara, CA | 11. mai 2026 | 25. mai 2026 | Sertifisert |
| $224 000–$356 500 Nivå IV | Hillsboro, OR | 4. mai 2026 | 2. jun. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 29. apr. 2026 | 2. mai 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 28. apr. 2026 | 4. jun. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$241 500 | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$241 500 | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $188 293–$287 500 | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 2. jun. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$241 500 | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$241 500 | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$241 500 | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$241 500 | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$241 500 | Santa Clara, CA | 23. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $188 293–$287 500 | Santa Clara, CA | 23. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$241 500 | Santa Clara, CA | 23. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$241 500 | Santa Clara, CA | 23. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $188 293–$287 500 | Santa Clara, CA | 22. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 22. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $188 293–$287 500 | Santa Clara, CA | 21. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $197 558–$241 500 | Santa Clara, CA | 20. apr. 2026 | 30. apr. 2026 | Sertifisert |
| $238 873–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 16. apr. 2026 | 10. okt. 2026 | Sertifisert |
| $188 293–$287 500 | Santa Clara, CA | 16. apr. 2026 | 20. apr. 2026 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 Nivå IV | Herndon, VA | 30. mar. 2026 | 1. apr. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 24. mar. 2026 | 2. apr. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 6. mar. 2026 | 2. jun. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$235 750 | Santa Clara, CA | 3. mar. 2026 | 9. mar. 2026 | Sertifisert |
| $211 249–$287 500 Nivå IV | Austin, TX | 26. feb. 2026 | 9. mar. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$235 750 | Santa Clara, CA | 26. feb. 2026 | 19. aug. 2026 | Sertifisert |
| $188 293–$287 500 | Santa Clara, CA | 20. feb. 2026 | 2. mar. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$235 750 | Santa Clara, CA | 17. feb. 2026 | 26. feb. 2026 | Sertifisert |
| $213 512–$287 500 | Santa Clara, CA | 12. feb. 2026 | 27. feb. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$235 750 | Santa Clara, CA | 11. feb. 2026 | 20. feb. 2026 | Sertifisert |
| $160 727–$235 750 | Santa Clara, CA | 9. feb. 2026 | 2. apr. 2026 | Sertifisert |
| $186 472–$235 750 Nivå III | Santa Clara, CA | 2. feb. 2026 | 20. feb. 2026 | Sertifisert |
| $186 472–$235 750 Nivå III | Santa Clara, CA | 30. jan. 2026 | 21. feb. 2026 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 Nivå IV | Austin, TX | 30. jan. 2026 | 20. feb. 2026 | Sertifisert |
| $186 472–$235 750 Nivå III | Santa Clara, CA | 28. jan. 2026 | 20. feb. 2026 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 Nivå IV | Durham, NC | 22. jan. 2026 | 11. feb. 2026 | Sertifisert |
| $186 472–$235 750 Nivå III | Santa Clara, CA | 22. jan. 2026 | 2. apr. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 22. jan. 2026 | 31. jan. 2026 | Sertifisert |
| $186 472–$235 750 Nivå III | Santa Clara, CA | 21. jan. 2026 | 10. feb. 2026 | Sertifisert |
| $148 000–$235 750 Nivå III | Austin, TX | 20. jan. 2026 | 25. feb. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 9. jan. 2026 | 21. jan. 2026 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 Nivå IV | Durham, NC | 2. jan. 2026 | 9. jan. 2026 | Sertifisert |
| $224 000–$356 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 29. des. 2025 | 5. jan. 2026 | Sertifisert |
| $224 000–$356 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 26. des. 2025 | 10. jan. 2026 | Sertifisert |
| $157 857–$235 750 | Santa Clara, CA | 22. des. 2025 | 2. jan. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 22. des. 2025 | 30. des. 2025 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 Nivå IV | San Diego, CA | 15. des. 2025 | 2. jun. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 11. des. 2025 | 16. des. 2025 | Sertifisert |
| $186 472–$235 750 Nivå III | Santa Clara, CA | 11. des. 2025 | 15. des. 2025 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 Nivå IV | San Diego, CA | 10. des. 2025 | 16. des. 2025 | Sertifisert |
| $186 472–$235 750 Nivå III | Santa Clara, CA | 5. des. 2025 | 15. des. 2025 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 4. des. 2025 | 6. des. 2025 | Sertifisert |
| $186 472–$235 750 Nivå III | Santa Clara, CA | 28. nov. 2025 | 3. des. 2025 | Sertifisert |
| $224 000–$356 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 28. nov. 2025 | 5. jan. 2026 | Sertifisert |
| $224 000–$356 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 26. nov. 2025 | 5. des. 2025 | Sertifisert |
| $223 142–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 26. nov. 2025 | 30. nov. 2025 | Sertifisert |
| $186 472–$287 500 Nivå III | Santa Clara, CA | 24. nov. 2025 | 30. nov. 2025 | Sertifisert |
| $216 091–$287 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 20. nov. 2025 | 30. nov. 2025 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 Nivå IV | Folsom, CA | 11. nov. 2025 | 15. nov. 2025 | Sertifisert |
| $224 000–$356 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 24. sep. 2025 | 2. des. 2025 | Sertifisert |
| $155 685–$235 750 | Santa Clara, CA | 7. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 Nivå IV | Ridgefield, WA | 18. apr. 2025 | 21. apr. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $179 982–$235 750 Nivå IV | New York, NY | 10. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 deltid · Nivå IV | Ridgefield, WA | 9. apr. 2025 | 21. apr. 2025 | Sertifisert |
| $165 610–$235 750 Nivå IV | Kirkland, WA | 13. mar. 2025 | 12. sep. 2025 | Sertifisert |
| $151 819–$235 750 Nivå III | Glen Oaks, NY | 20. feb. 2025 | 22. aug. 2025 | Sertifisert |
| $184 000–$287 500 Nivå IV | Cerritos, CA | 10. jan. 2025 | 27. jan. 2025 | Sertifisert |
| $220 000–$339 250 Nivå IV | Santa Clara, CA | 19. nov. 2024 | 2. jan. 2025 | Sertifisert |
| $201 323–$276 000 Nivå IV | Santa Clara, CA | 31. okt. 2024 | 4. apr. 2025 | Sertifisert |
| $178 006–$230 000 Nivå III | Santa Clara, CA | 22. okt. 2024 | 15. mar. 2025 | Sertifisert |
| $199 534–$230 000 Nivå III | Santa Clara, CA | 11. okt. 2024 | 27. mar. 2025 | Sertifisert |
| $190 486–$276 000 Nivå IV | Redmond, WA | 9. okt. 2024 | 21. feb. 2025 | Sertifisert |
| $178 006–$230 000 Nivå III | Santa Clara, CA | 8. okt. 2024 | 8. apr. 2025 | Sertifisert |
| $178 006–$230 000 Nivå III | Santa Clara, CA | 7. aug. 2024 | 6. feb. 2025 | Sertifisert |
| $199 534–$230 000 Nivå III | Santa Clara, CA | 23. jul. 2024 | 17. jan. 2025 | Sertifisert |
| $190 486–$276 000 Nivå IV | Redmond, WA | 16. jul. 2024 | 15. jan. 2025 | Sertifisert |
| $180 000–$276 000 Nivå IV | Gilbert, AZ | 5. jun. 2024 | 17. jun. 2024 | Sertifisert |
| $184 662–$230 000 Nivå III | San Jose, CA | 4. jun. 2024 | 29. sep. 2024 | Sertifisert |
| $180 000–$276 000 Nivå IV | Madison, WI | 29. mai 2024 | 4. jun. 2024 | Sertifisert |
| $180 000–$276 000 Nivå IV | Gilbert, AZ | 24. mai 2024 | 17. jun. 2024 | Sertifisert |
| $184 662–$230 000 Nivå III | San Jose, CA | 17. mai 2024 | 29. sep. 2024 | Sertifisert |
| $215 009–$333 500 | Santa Clara, CA | 21. mar. 2024 | 20. sep. 2024 | Sertifisert |
| $182 892–$270 250 | Santa Clara, CA | 18. mar. 2024 | 17. sep. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$270 250 Nivå IV | Santa Clara, CA | 11. des. 2023 | 2. jan. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$270 250 Nivå IV | Sacramento, CA | 26. okt. 2023 | 6. nov. 2023 | Sertifisert |
Architect Senior hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos NVIDIA Corporation
- Software Engineer$184 000
- Engineer Senior Systems Software$184 000
- Hardware Engineer, Electronics$166 366
- Research Scientist$173 971
- Engineer Senior ASIC$170 509
- Architect$181 293
- Program Manager$189 736
- Product Manager$198 702
- Verification Engineer$168 000
- Manager Systems Software$224 000
- ASIC Engineer$196 000
- Engineer Senior Verification$169 666
- Solutions Architect$169 770
- Engineer Systems Software$142 318
- Physical Design Engineer$177 341
- Business Systems Analyst$167 190
- Architect Solutions$153 103
- Senior Research Scientist$201 094
- Engineer Senior Software$183 083
- Engineer Senior Mixed Signal Design$186 472
- CAD Engineer$180 003
- Senior Architect$192 941
- Engineer Senior Physical Design$185 864
- System Design Engineer$157 779
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).