Hjem › Arbeidsgivere › NVIDIA Corporation › Engineer Senior Verification
Engineer Senior Verification hos NVIDIA Corporation: H-1B-lønninger
97 søknader om arbeidsforhold for stillingen Engineer Senior Verification hos NVIDIA Corporation. Medianlønn $169 666; midtre halvdel $167 636–$196 679.
Søknader (LCA)97
Medianlønn$169 666
Midtre halvdel av lønnsnivå$167 636–$196 679
10.–90. persentil$148 305–$216 091
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $163 000 |
| FY2024 | 3 | $156 000 |
| FY2025 | 7 | $171 787 |
| FY2026 | 83 | $169 666 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 23. jun. 2026 | 5. jul. 2026 | Sertifisert |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 11. jun. 2026 | 20. jun. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$310 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 11. jun. 2026 | 1. jul. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$264 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 8. jun. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $168 000–$264 500 Nivå IV | Austin, TX | 2. jun. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 2. jun. 2026 | 15. jun. 2026 | Sertifisert |
| $196 000–$310 500 Nivå IV | Durham, NC | 28. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $200 171–$264 500 | Santa Clara, CA | 27. mai 2026 | 2. jun. 2026 | Sertifisert |
| $161 179–$218 500 Nivå IV | Austin, TX | 26. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $159 578–$218 500 Nivå IV | Durham, NC | 22. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$264 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 22. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. mai 2026 | 19. jul. 2026 | Sertifisert |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 20. mai 2026 | 25. mai 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$264 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 15. mai 2026 | 1. jun. 2026 | Sertifisert |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 12. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 7. mai 2026 | 20. mai 2026 | Sertifisert |
| $171 787–$264 500 Nivå IV | Westford, MA | 6. mai 2026 | 19. jul. 2026 | Sertifisert |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 23. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 23. apr. 2026 | 1. jun. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $145 007–$218 500 | Austin, TX | 14. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 14. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$264 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 13. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 13. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 6. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $244 536–$264 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 6. apr. 2026 | 27. sep. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 31. mar. 2026 | 12. apr. 2026 | Sertifisert |
| $168 000–$264 500 Nivå IV | Austin, TX | 31. mar. 2026 | 2. mai 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$264 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 30. mar. 2026 | 2. jun. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$310 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 25. mar. 2026 | 2. jun. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$310 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 23. mar. 2026 | 2. jun. 2026 | Sertifisert |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 19. mar. 2026 | 2. apr. 2026 | Sertifisert |
| $173 858–$212 750 | Santa Clara, CA | 17. mar. 2026 | 12. apr. 2026 | Sertifisert |
| $171 787–$264 500 Nivå IV | Westford, MA | 5. mar. 2026 | 2. apr. 2026 | Sertifisert |
| $136 000–$218 500 Nivå IV | Merrimack, NH | 5. mar. 2026 | 6. mar. 2026 | Sertifisert |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 18. feb. 2026 | 2. mar. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 17. feb. 2026 | 2. apr. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$310 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 15. feb. 2026 | 28. feb. 2026 | Sertifisert |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 11. feb. 2026 | 20. feb. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$264 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 11. feb. 2026 | 2. apr. 2026 | Sertifisert |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 11. feb. 2026 | 20. feb. 2026 | Sertifisert |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 10. feb. 2026 | 26. feb. 2026 | Sertifisert |
| $168 000–$264 500 Nivå IV | Austin, TX | 30. jan. 2026 | 20. feb. 2026 | Sertifisert |
| $186 472–$212 750 Nivå III | Santa Clara, CA | 28. jan. 2026 | 20. feb. 2026 | Sertifisert |
| $168 000–$264 500 Nivå IV | Austin, TX | 27. jan. 2026 | 31. jan. 2026 | Sertifisert |
| $186 472–$212 750 Nivå III | Santa Clara, CA | 21. jan. 2026 | 2. apr. 2026 | Sertifisert |
| $186 472–$235 652 Nivå III | Milpitas, CA | 12. jan. 2026 | 19. jan. 2026 | Sertifisert |
| $171 787–$264 500 Nivå IV | Westford, MA | 12. jan. 2026 | 23. jan. 2026 | Sertifisert |
| $168 000–$278 261 Nivå IV | Orlando, FL | 7. jan. 2026 | 15. jan. 2026 | Sertifisert |
| $168 000–$264 500 Nivå IV | Orlando, FL | 7. jan. 2026 | 15. jan. 2026 | Trukket |
| $164 573–$212 750 | Santa Clara, CA | 5. jan. 2026 | 12. jan. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$264 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 31. des. 2025 | 15. jan. 2026 | Sertifisert |
| $196 000–$310 500 Nivå IV | Durham, NC | 31. des. 2025 | 15. jan. 2026 | Sertifisert |
| $176 134–$264 500 Nivå IV | San Diego, CA | 26. des. 2025 | 2. jun. 2026 | Sertifisert |
| $196 000–$310 500 Nivå IV | Austin, TX | 18. des. 2025 | 30. des. 2025 | Sertifisert |
| $136 000–$212 750 Nivå III | Merrimack, NH | 18. des. 2025 | 20. des. 2025 | Sertifisert |
| $164 573–$212 750 | Santa Clara, CA | 18. des. 2025 | 25. des. 2025 | Sertifisert |
| $135 907–$212 750 Nivå III | Austin, TX | 18. des. 2025 | 26. des. 2025 | Sertifisert |
| $168 000–$264 500 Nivå IV | Durham, NC | 15. des. 2025 | 15. des. 2025 | Sertifisert |
| $216 091–$264 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 11. des. 2025 | 15. des. 2025 | Sertifisert |
| $186 472–$212 750 Nivå III | Santa Clara, CA | 11. des. 2025 | 15. des. 2025 | Sertifisert |
| $136 000–$212 750 Nivå III | Austin, TX | 10. des. 2025 | 5. jan. 2026 | Sertifisert |
| $136 000–$212 750 Nivå III | Austin, TX | 5. des. 2025 | 5. jan. 2026 | Trukket |
| $168 000–$264 500 Nivå IV | Austin, TX | 5. des. 2025 | 15. des. 2025 | Sertifisert |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 4. des. 2025 | 6. des. 2025 | Sertifisert |
| $216 091–$264 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 2. des. 2025 | 2. des. 2025 | Sertifisert |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 26. nov. 2025 | 28. nov. 2025 | Sertifisert |
| $216 091–$310 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 26. nov. 2025 | 30. nov. 2025 | Sertifisert |
| $168 000–$264 500 Nivå IV | Durham, NC | 25. nov. 2025 | 6. des. 2025 | Sertifisert |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 25. nov. 2025 | 5. des. 2025 | Sertifisert |
| $161 179–$212 750 Nivå IV | Austin, TX | 25. nov. 2025 | 30. nov. 2025 | Sertifisert |
| $136 000–$212 750 Nivå III | Austin, TX | 24. nov. 2025 | 30. nov. 2025 | Sertifisert |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 20. nov. 2025 | 13. des. 2025 | Sertifisert |
| $186 472–$212 750 Nivå III | Santa Clara, CA | 20. nov. 2025 | 30. nov. 2025 | Sertifisert |
| $136 000–$212 750 Nivå III | Austin, TX | 20. nov. 2025 | 30. nov. 2025 | Sertifisert |
| $164 573–$212 750 | Santa Clara, CA | 17. nov. 2025 | 26. nov. 2025 | Sertifisert |
| $164 573–$212 750 | Santa Clara, CA | 14. nov. 2025 | 25. nov. 2025 | Sertifisert |
| $168 000–$264 500 Nivå IV | Fort Mill, SC | 11. nov. 2025 | 16. apr. 2026 | Sertifisert |
| $196 000–$310 500 Nivå IV | Durham, NC | 5. nov. 2025 | 2. jan. 2026 | Sertifisert |
| $196 000–$310 500 Nivå IV | Cary, NC | 22. sep. 2025 | 29. sep. 2025 | Sertifisert |
| $171 787–$264 500 Nivå IV | Sherborn, MA | 19. sep. 2025 | 22. sep. 2025 | Sertifisert |
| $216 091–$264 500 Nivå IV | Santa Clara, CA | 19. sep. 2025 | 29. sep. 2025 | Sertifisert |
| $136 000–$212 750 Nivå IV | Nashua, NH | 15. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $136 000–$212 750 Nivå III | Westford, MA | 11. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $136 000–$212 750 Nivå IV | Nashua, NH | 10. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Trukket |
| $196 000–$310 500 Nivå IV | Aliso Viejo, CA | 20. feb. 2025 | 20. aug. 2025 | Sertifisert |
| $168 000–$264 500 Nivå IV | Folsom, CA | 28. jan. 2025 | 28. jan. 2025 | Sertifisert |
| $131 352–$201 250 Nivå III | Austin, TX | 2. aug. 2024 | 8. aug. 2024 | Sertifisert |
| $156 000–$247 250 Nivå IV | Chandler, AZ | 26. feb. 2024 | 11. mar. 2024 | Sertifisert |
| $156 000–$247 250 Nivå IV | Chandler, AZ | 10. jan. 2024 | 25. jan. 2024 | Sertifisert |
| $163 000–$245 000 Nivå IV | San Diego, CA | 28. jun. 2023 | 10. jul. 2023 | Sertifisert |
Engineer Senior Verification hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos NVIDIA Corporation
- Software Engineer$184 000
- Engineer Senior Systems Software$184 000
- Hardware Engineer, Electronics$166 366
- Research Scientist$173 971
- Engineer Senior ASIC$170 509
- Architect$181 293
- Program Manager$189 736
- Product Manager$198 702
- Verification Engineer$168 000
- Manager Systems Software$224 000
- Architect Senior$186 472
- ASIC Engineer$196 000
- Solutions Architect$169 770
- Engineer Systems Software$142 318
- Physical Design Engineer$177 341
- Business Systems Analyst$167 190
- Architect Solutions$153 103
- Senior Research Scientist$201 094
- Engineer Senior Software$183 083
- Engineer Senior Mixed Signal Design$186 472
- CAD Engineer$180 003
- Senior Architect$192 941
- Engineer Senior Physical Design$185 864
- System Design Engineer$157 779
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).