Hjem › Arbeidsgivere › Yahoo Holdings Inc. › Software Apps Engineer II
Software Apps Engineer II hos Yahoo Holdings Inc.: H-1B-lønninger
29 søknader om arbeidsforhold for stillingen Software Apps Engineer II hos Yahoo Holdings Inc.. Medianlønn $153 358; midtre halvdel $141 069–$167 149.
Søknader (LCA)29
Medianlønn$153 358
Midtre halvdel av lønnsnivå$141 069–$167 149
10.–90. persentil$126 540–$172 931
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $164 864 |
| FY2024 | 2 | $133 498 |
| FY2025 | 11 | $146 307 |
| FY2026 | 10 | $153 700 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $149 240 Nivå II | Lynnwood, WA | 16. jun. 2026 | 30. jun. 2026 | Sertifisert |
| $160 239 | Redmond, WA | 27. mai 2026 | 10. jun. 2026 | Sertifisert |
| $160 805 Nivå III | New York, NY | 14. mai 2026 | 4. jun. 2026 | Sertifisert, deretter trukket |
| $149 365 Nivå I | Mountain View, CA | 12. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $100 547 Nivå II | West Chester Township, OH | 1. mai 2026 | 2. sep. 2026 | Sertifisert |
| $149 365 Nivå I | Sunnyvale, CA | 17. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $187 200 | San Jose, CA | 9. mar. 2026 | 23. mar. 2026 | Sertifisert |
| $154 042 | San Diego, CA | 19. des. 2025 | 1. jan. 2026 | Sertifisert |
| $154 042 | San Diego, CA | 19. des. 2025 | 1. jan. 2026 | Sertifisert |
| $153 358 Nivå IV | Honey Brook, PA | 3. nov. 2025 | 14. apr. 2026 | Sertifisert |
| $127 878 Nivå II | Portland, OR | 9. sep. 2025 | 9. des. 2025 | Sertifisert |
| $172 931 Nivå II | Fremont, CA | 4. jun. 2025 | 4. des. 2025 | Sertifisert |
| $126 693 Nivå II | Newark, CA | 23. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $172 931 Nivå II | San Jose, CA | 14. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $127 878 Nivå III | Aubrey, TX | 6. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $172 931 Nivå II | San Jose, CA | 2. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $127 878 Nivå III | Aubrey, TX | 2. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $172 931 Nivå II | Mountain View, CA | 7. mar. 2025 | 6. sep. 2025 | Sertifisert |
| $146 307 Nivå I | Mountain View, CA | 26. nov. 2024 | 9. des. 2024 | Sertifisert |
| $146 078 Nivå IV | Exton, PA | 22. nov. 2024 | 11. mar. 2025 | Sertifisert |
| $151 819 Nivå III | New York, NY | 18. okt. 2024 | 6. mar. 2025 | Sertifisert |
| $141 069 | Mountain View, CA | 7. jun. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $125 928 | Allen, TX | 30. apr. 2024 | 30. apr. 2024 | Sertifisert |
| $172 113–$231 250 | Mountain View, CA | 17. aug. 2023 | 1. sep. 2023 | Sertifisert |
| $162 578–$231 250 | Mountain View, CA | 10. jul. 2023 | 21. jul. 2023 | Sertifisert |
| $111 000–$185 000 Nivå III | Loveland, OH | 5. jul. 2023 | 21. jul. 2023 | Sertifisert |
| $155 584–$231 250 | Mountain View, CA | 29. jun. 2023 | 21. jul. 2023 | Sertifisert |
| $167 149–$231 250 Nivå III | Sunnyvale, CA | 29. jun. 2023 | 21. jul. 2023 | Sertifisert |
| $170 000–$231 250 Nivå III | Mountain View, CA | 11. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
Andre stillinger hos Yahoo Holdings Inc.
- Sr Software Dev Engineer$172 931
- Software Dev Engineer II$143 185
- Princ Software Dev Engineer$199 534
- Software Dev Engineer I$123 656
- Sr Software Apps Engineer$173 763
- Sr Princ Software Dev Engineer$226 138
- Princ Software Apps Engineer$186 732
- Software Apps Engineer I$127 338
- Production Engineer II$118 851
- Sr Production Engineer$160 044
- Service Reliability Engineer I$86 736
- Sr. Data Engineer$150 040
- Dir, Software Dev Engineering$247 671
- Research Scientist$188 249
- Princ Production Engineer$181 813
- Sr Mgr, Software Dev Engineering$220 573
- Sr Technical Security Engineer$155 356
- Sr Product Mgr$147 566
- Machine Learning Engineer I$126 662
- Technical Security Engineer II$132 000
- Data Scientist II$130 466
- Network Engineer II$114 000
- Sr Mgr, Production Engineering$216 590
- Systems Engineer II$99 798
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).