Hjem › Arbeidsgivere › Yahoo Holdings Inc. › Technical Security Engineer II
Technical Security Engineer II hos Yahoo Holdings Inc.: H-1B-lønninger
5 søknader om arbeidsforhold for stillingen Technical Security Engineer II hos Yahoo Holdings Inc.. Medianlønn $132 000; midtre halvdel $127 006–$140 837.
Søknader (LCA)5
Medianlønn$132 000
Midtre halvdel av lønnsnivå$127 006–$140 837
10.–90. persentil$111 605–$155 988
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $101 338 |
| FY2024 | 2 | $129 503 |
| FY2025 | 1 | $166 088 |
| FY2026 | 1 | $140 837 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $140 837 Nivå III | Arlington, VA | 5. mar. 2026 | 19. mar. 2026 | Sertifisert |
| $166 088 Nivå IV | Reston, VA | 23. okt. 2024 | 21. feb. 2025 | Sertifisert |
| $127 006 | Surprise, AZ | 25. apr. 2024 | 9. mai 2024 | Sertifisert |
| $132 000–$220 000 | Herndon, VA | 10. okt. 2023 | 27. okt. 2023 | Sertifisert |
| $101 338–$220 000 Nivå II | Reston, VA | 9. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
Andre stillinger hos Yahoo Holdings Inc.
- Sr Software Dev Engineer$172 931
- Software Dev Engineer II$143 185
- Princ Software Dev Engineer$199 534
- Software Dev Engineer I$123 656
- Software Apps Engineer II$153 358
- Sr Software Apps Engineer$173 763
- Sr Princ Software Dev Engineer$226 138
- Princ Software Apps Engineer$186 732
- Software Apps Engineer I$127 338
- Production Engineer II$118 851
- Sr Production Engineer$160 044
- Service Reliability Engineer I$86 736
- Sr. Data Engineer$150 040
- Dir, Software Dev Engineering$247 671
- Research Scientist$188 249
- Princ Production Engineer$181 813
- Sr Mgr, Software Dev Engineering$220 573
- Sr Technical Security Engineer$155 356
- Sr Product Mgr$147 566
- Machine Learning Engineer I$126 662
- Data Scientist II$130 466
- Network Engineer II$114 000
- Sr Mgr, Production Engineering$216 590
- Systems Engineer II$99 798
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).