Hjem › Yrker › Electrical Engineers › Cupertino, CA
Electrical Engineers i Cupertino, CA: H-1B-lønninger
512 søknader om arbeidsforhold for denne yrkesgruppen med arbeidssted i Cupertino, CA. Medianlønn $169 394; midtre halvdel $151 433–$188 019.
Søknader (LCA)512
Medianlønn$169 394
Midtre halvdel av lønnsnivå$151 433–$188 019
10.–90. persentil$147 400–$213 595
Etter lønnsnivå
| Lønnsnivå | Medianlønn |
|---|---|
| Nivå I (nyansatt) | $128 149 |
| Nivå II (kvalifisert) | $159 890 |
| Nivå III (erfaren) | $162 070 |
| Nivå IV (fullt kompetent) | $213 595 |
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Arbeidsgivere
| Arbeidsgiver | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Apple Inc. | 470 | $171 753 |
| Ulkasemi | 10 | $99 861 |
| Mirafra Inc | 6 | $172 640 |
| Etchedai Inc | 4 | $213 595 |
| Horizon Robotics Inc. | 3 | $165 000 |
| Knaq Inc | 2 | $149 032 |
| Sunway Communication Inc. | 2 | $170 000 |
| Tesla, Inc. | 2 | $180 527 |
| EPAM Systems Inc. | 2 | $158 500 |
| Aptiv Corporation | 1 | $125 000 |
| Annapurna Labs (U.S.) Inc. | 1 | $230 000 |
| Block, Inc. | 1 | $270 000 |
| Xpert Technologies Inc | 1 | $170 000 |
| Mindlance Inc. | 1 | $183 000 |
| CMOS Sensor Inc. | 1 | $99 445 |
| GN Audio USA Inc. | 1 | $170 000 |
| Meta IT Corp | 1 | $86 050 |
| Aptiv US Services General Partnership | 1 | $145 180 |
| Kforce Inc. | 1 | $156 624 |
| Lumiva Inc. | 1 | $132 000 |
Stillingstitler
- Hardware Systems Engineering63
- Electrical Engineer49
- Hardware Systems Engineer42
- Wireless Systems Validation Engineer26
- Module Design Engineer24
- Hardware Development21
- Wireless System Validation Engineer15
- Systems Design Engineering11
- Design for Test Engineer11
- Engineering Project/Program9
- FE Engineering9
- Systems Design Engineer8
- Design Verification Engineer7
- FE Engineer7
- Hardware Development Engineer7
H-1B-sponsorer i Cupertino, CA →
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).