H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › HP Inc. › Software Firmware Engineer

Software Firmware Engineer bij HP Inc.: H-1B-salarissen

19 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Software Firmware Engineer bij HP Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $122.262; middenhelft $103.823–$137.540.

Aanvragen (LCA's)19
Mediaan aangeboden salaris$122.262
Middelste helft van salarissen$103.823–$137.540
10e–90e percentiel$79.260–$149.718

Per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY20238$120.983
FY20247$119.808
FY20264$142.292

Aanvragen

BasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
$149.718–$200.000
Niveau IV
Spring, TX20 mrt. 20261 apr. 2026Gecertificeerd
$149.718–$215.000
Niveau IV
Spring, TX16 mrt. 202620 apr. 2026Gecertificeerd
$105.976–$220.000
Niveau II
Spring, TX10 feb. 202627 feb. 2026Gecertificeerd
$134.867–$200.000
Niveau III
Fort Collins, CO15 jan. 202615 apr. 2026Gecertificeerd
$101.670–$150.000
Niveau II
Vancouver, WA5 jun. 20248 okt. 2024Gecertificeerd
$119.808–$139.808
Niveau III
Spring, TX16 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$71.531–$123.600
Niveau II
Spring, TX27 mrt. 202411 sep. 2024Gecertificeerd
$80.766–$102.000
Niveau II
Boise, ID27 mrt. 202421 sep. 2024Gecertificeerd
$141.315–$144.690
Niveau IV
Spring, TX8 mrt. 202422 aug. 2024Gecertificeerd
$171.080–$190.000
Niveau IV
San Diego, CA29 jan. 20241 feb. 2024Gecertificeerd
$136.552–$144.489
Niveau IV
San Diego, CA16 nov. 202310 mei 2024Gecertificeerd
$119.704–$130.000
Niveau III
Fort Collins, CO10 apr. 202315 apr. 2023Gecertificeerd
$114.982
Niveau IV
Fort Collins, CO14 mrt. 202324 jul. 2023Gecertificeerd
$90.522
Niveau II
Spring, TX8 mrt. 202324 jun. 2023Gecertificeerd
$122.262–$219.345
Niveau IV
San Diego, CA28 feb. 202320 aug. 2023Gecertificeerd
$73.237–$90.000
Niveau II
Vancouver, WA23 feb. 202315 aug. 2023Gecertificeerd
$129.397
Niveau IV
Spring, TX14 feb. 20233 jun. 2023Gecertificeerd
$129.397–$150.216
Niveau IV
Spring, TX7 feb. 202331 jul. 2023Gecertificeerd
$138.528–$159.093
Niveau IV
Vancouver, WA13 jan. 202310 jul. 2023Gecertificeerd

Andere functies bij HP Inc.

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).