Home › Werkgevers › Intuit Inc. › Product Manager
Product Manager bij Intuit Inc.: H-1B-salarissen
45 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Product Manager bij Intuit Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $137.635; middenhelft $126.000–$146.055.
Aanvragen (LCA's)45
Mediaan aangeboden salaris$137.635
Middelste helft van salarissen$126.000–$146.055
10e–90e percentiel$121.701–$152.143
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 15 | $138.977 |
| FY2024 | 16 | $146.055 |
| FY2025 | 7 | $126.000 |
| FY2026 | 5 | $137.635 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $137.635–$148.360 | Mountain View, CA | 26 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $137.635–$148.360 | Mountain View, CA | 15 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $107.276–$130.800 | Atlanta, GA | 2 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $137.635–$157.500 Niveau II | Mountain View, CA | 10 mrt. 2026 | 11 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $137.635–$157.500 Niveau II | Mountain View, CA | 11 feb. 2026 | 29 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $121.701–$145.000 Niveau II | Mountain View, CA | 30 jun. 2025 | 25 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $126.000–$145.000 Niveau II | Mountain View, CA | 13 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $126.000–$145.000 Niveau II | Mountain View, CA | 25 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $126.000–$145.000 Niveau II | Mountain View, CA | 15 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $126.000–$145.000 Niveau II | Mountain View, CA | 20 mrt. 2025 | 18 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $126.000–$145.000 Niveau II | Mountain View, CA | 4 feb. 2025 | 29 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $121.701–$149.206 Niveau II | Mountain View, CA | 19 dec. 2024 | 19 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $121.701–$149.206 Niveau II | Mountain View, CA | 19 sep. 2024 | 20 mrt. 2025 | Gecertificeerd |
| $146.055–$199.027 | Mountain View, CA | 6 aug. 2024 | 15 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| $146.055–$199.027 Niveau II | Mountain View, CA | 8 jul. 2024 | 15 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| $146.055–$199.027 Niveau II | Mountain View, CA | 13 jun. 2024 | 20 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| $148.000–$170.200 Niveau II | Charlotte, NC | 7 jun. 2024 | 17 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $120.000–$149.206 Niveau II | Mountain View, CA | 22 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $120.000–$149.206 Niveau II | San Francisco, CA | 7 mei 2024 | 24 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $146.055–$199.027 | Mountain View, CA | 3 apr. 2024 | 17 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $152.526–$182.298 Niveau II | San Diego, CA | 29 mrt. 2024 | 30 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| $146.055–$199.027 | Mountain View, CA | 27 mrt. 2024 | 11 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $149.350–$199.027 Niveau II | Mountain View, CA | 21 feb. 2024 | 25 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $135.408–$149.206 Niveau II | Mountain View, CA | 24 jan. 2024 | 9 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $127.397–$186.000 | New York, NY | 18 dec. 2023 | 11 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| $132.622–$197.027 | Mountain View, CA | 13 dec. 2023 | 5 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| $151.800–$186.000 | New York, NY | 8 dec. 2023 | 5 jun. 2024 | Ingetrokken |
| $135.408–$149.206 Niveau II | Mountain View, CA | 22 nov. 2023 | 21 mei 2024 | Gecertificeerd |
| $171.000–$200.241 Niveau II | San Francisco, CA | 9 okt. 2023 | 5 apr. 2024 | Gecertificeerd |
| $133.081–$225.992 | Mountain View, CA | 20 sep. 2023 | 20 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| $171.000–$200.241 | San Francisco, CA | 7 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $107.475–$133.250 | Atlanta, GA | 31 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $162.019–$193.418 | Mountain View, CA | 16 mei 2023 | 9 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $175.000–$198.258 Niveau II | San Francisco, CA | 10 mrt. 2023 | 5 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $143.374–$195.175 Niveau II | San Diego, CA | 24 jan. 2023 | 30 jun. 2023 | Gecertificeerd |
| $132.829–$180.500 Niveau II | Plano, TX | 12 jan. 2023 | 9 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| $128.462–$193.418 | Mountain View, CA | 11 jan. 2023 | 1 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| $125.000–$193.418 | Mountain View, CA | 6 jan. 2023 | 1 jul. 2023 | Ingetrokken |
| $150.610–$193.418 | Mountain View, CA | 20 dec. 2022 | 23 dec. 2022 | Gecertificeerd |
| $128.462–$193.418 | Mountain View, CA | 5 dec. 2022 | 30 mei 2023 | Gecertificeerd |
| $150.610–$193.418 | Mountain View, CA | 15 nov. 2022 | 22 nov. 2022 | Gecertificeerd |
| $128.462–$193.418 | Mountain View, CA | 14 nov. 2022 | 1 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| $140.000–$210.000 Niveau II | Charlotte, NC | 27 okt. 2022 | 3 nov. 2022 | Gecertificeerd |
| $138.977–$188.700 | Mountain View, CA | 12 okt. 2022 | 19 okt. 2022 | Gecertificeerd |
| $138.977–$188.700 | Mountain View, CA | 30 sep. 2022 | 7 okt. 2022 | Gecertificeerd |
Product Manager bij alle werkgevers →
Andere functies bij Intuit Inc.
- Senior Software Engineer$156.000
- Software Engineer$130.223
- Staff Software Engineer$192.941
- Senior Data Scientist$159.695
- Manager, Software Engineering$226.120
- Senior Business Data Analyst$135.239
- Senior Product Manager$172.221
- Staff Business Data Analyst$163.860
- Staff Data Scientist$184.170
- Staff Product Manager$185.400
- Senior Staff Software Engineer$234.021
- Senior Product Designer$149.200
- Principal Product Manager$229.258
- Senior Fraud and Risk Analyst$148.380
- Principal Software Engineer$253.362
- Manager, Development$217.289
- Staff Technical Program Manager$191.617
- Staff Fraud and Risk Analyst$172.827
- Product Designer$120.330
- Senior AI Scientist$174.881
- Data Scientist$131.051
- Manager, Data and Analytics$194.811
- Senior Staff Product Manager$225.000
- Senior Technical Program Manager$160.000
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).