H1B-salarisgegevens

Home › Werkgevers › Intuit Inc. › Senior Staff Software Engineer

Senior Staff Software Engineer bij Intuit Inc.: H-1B-salarissen

56 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Senior Staff Software Engineer bij Intuit Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $234.021; middenhelft $224.025–$242.193.

Aanvragen (LCA's)56
Mediaan aangeboden salaris$234.021
Middelste helft van salarissen$224.025–$242.193
10e–90e percentiel$216.900–$264.514

Per boekjaar

BoekjaarLCAsMediaan salaris
FY20231$217.500
FY202415$224.025
FY202519$234.021
FY202621$242.193

Aanvragen

BasissalarisLocatieIngediendStartdatumStatus
$227.200–$300.000New York, NY16 jun. 202622 jun. 2026Gecertificeerd
$241.423–$290.000Mountain View, CA15 jun. 202619 jun. 2026Gecertificeerd
$226.668–$260.668Oakland, CA5 jun. 20261 aug. 2026Gecertificeerd
$256.384–$290.000Mountain View, CA2 apr. 202626 sep. 2026Gecertificeerd
$256.384–$300.000Mountain View, CA1 apr. 202627 sep. 2026Gecertificeerd
$264.514–$290.000
Niveau IV
Mountain View, CA13 mrt. 20261 aug. 2026Gecertificeerd
$264.514–$290.000
Niveau IV
Mountain View, CA9 mrt. 202616 mrt. 2026Gecertificeerd
$264.514–$300.000
Niveau IV
Mountain View, CA24 feb. 20262 mrt. 2026Gecertificeerd
$280.000–$300.000
Niveau IV
Mountain View, CA18 feb. 202623 feb. 2026Gecertificeerd
$252.750–$300.000
Niveau IV
New York, NY16 feb. 202612 aug. 2026Gecertificeerd
$219.536–$263.670Mountain View, CA22 jan. 20267 jul. 2026Gecertificeerd
$227.212–$283.305
Niveau IV
San Diego, CA30 dec. 202530 jun. 2026Gecertificeerd
$219.536–$300.000Mountain View, CA17 dec. 202511 jun. 2026Gecertificeerd
$219.536–$300.000Mountain View, CA3 dec. 20251 mei 2026Gecertificeerd
$264.514–$300.000
Niveau IV
Mountain View, CA14 nov. 202524 nov. 2025Gecertificeerd
$242.193–$300.000Mountain View, CA6 nov. 20257 mei 2026Gecertificeerd
$242.193–$300.000Mountain View, CA5 nov. 202526 apr. 2026Gecertificeerd
$242.193–$300.000Mountain View, CA4 nov. 202510 nov. 2025Gecertificeerd
$260.076–$300.000Mountain View, CA4 nov. 20258 jan. 2026Gecertificeerd
$264.514–$300.000
Niveau IV
Mountain View, CA4 nov. 202516 nov. 2025Gecertificeerd
$242.193–$300.000Mountain View, CA29 sep. 20252 okt. 2025Gecertificeerd
$177.807–$306.554
Niveau IV
Atlanta, GA5 sep. 20258 sep. 2025Gecertificeerd
$264.514–$300.000
Niveau IV
Mountain View, CA29 aug. 20258 sep. 2025Gecertificeerd
$264.260–$300.000
Niveau IV
New York, NY13 aug. 202524 aug. 2025Gecertificeerd
$200.186–$222.614
Niveau IV
Plano, TX25 jul. 202528 jul. 2025Gecertificeerd
$234.021–$275.000Mountain View, CA23 jul. 202514 jan. 2026Gecertificeerd
$234.021–$275.000Mountain View, CA15 jul. 202513 jan. 2026Gecertificeerd
$234.021–$275.000Mountain View, CA9 jul. 202521 dec. 2025Gecertificeerd
$234.021–$275.000
Niveau IV
Mountain View, CA4 jun. 20254 dec. 2025Gecertificeerd
$234.021–$275.000
Niveau IV
Mountain View, CA16 mei 20259 nov. 2025Gecertificeerd
$229.560–$280.500
Niveau IV
San Diego, CA12 mei 202530 sep. 2025Gecertificeerd
$234.021–$286.824Mountain View, CA30 apr. 202513 aug. 2025Gecertificeerd
$234.021–$286.824
Niveau IV
Mountain View, CA25 apr. 202515 okt. 2025Gecertificeerd
$234.021–$286.824
Niveau IV
Mountain View, CA26 mrt. 20252 sep. 2025Gecertificeerd
$189.351–$244.250
Niveau IV
San Diego, CA12 mrt. 20256 jun. 2025Gecertificeerd
$234.021–$286.824
Niveau IV
Mountain View, CA11 mrt. 202514 aug. 2025Gecertificeerd
$236.127–$286.824
Niveau IV
Mountain View, CA3 jan. 202529 jun. 2025Gecertificeerd
$236.127–$286.824
Niveau IV
New York, NY26 dec. 202427 dec. 2024Gecertificeerd
$222.093–$280.500
Niveau IV
San Diego, CA19 dec. 20249 jun. 2025Gecertificeerd
$226.158–$281.200
Niveau IV
Mountain View, CA22 nov. 202410 mei 2025Gecertificeerd
$226.158–$281.200
Niveau IV
Mountain View, CA10 sep. 202420 feb. 2025Gecertificeerd
$226.158–$281.200
Niveau IV
Mountain View, CA21 aug. 202416 sep. 2024Gecertificeerd
$226.158–$281.200
Niveau IV
Mountain View, CA19 aug. 202428 nov. 2024Gecertificeerd
$226.158–$281.200
Niveau IV
Mountain View, CA16 aug. 202426 jan. 2025Gecertificeerd
$220.667–$275.000
Niveau IV
San Diego, CA1 aug. 202410 aug. 2024Gecertificeerd
$226.158–$281.200
Niveau IV
Mountain View, CA25 jul. 202422 jan. 2025Gecertificeerd
$212.599–$214.002
Niveau IV
Plano, TX25 jul. 202422 jan. 2025Gecertificeerd
$224.205–$281.200Mountain View, CA2 mei 20248 mei 2024Gecertificeerd
$216.300–$249.470
Niveau IV
Atlanta, GA16 apr. 202423 apr. 2024Gecertificeerd
$224.025–$281.200Mountain View, CA11 apr. 20241 okt. 2024Gecertificeerd
$224.025–$281.200San Pedro, CA10 apr. 202415 apr. 2024Gecertificeerd
$224.025–$281.200Mountain View, CA21 mrt. 202412 sep. 2024Gecertificeerd
$171.080–$239.741
Niveau IV
San Diego, CA27 feb. 202417 aug. 2024Gecertificeerd
$240.269–$281.200Mountain View, CA21 feb. 202421 feb. 2024Gecertificeerd
$224.025–$281.200Mountain View, CA19 feb. 202417 jul. 2024Gecertificeerd
$217.500–$281.200
Niveau IV
Mountain View, CA2 mrt. 20231 aug. 2023Gecertificeerd

Senior Staff Software Engineer bij alle werkgevers →

Andere functies bij Intuit Inc.

Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).