Home › Werkgevers › Tesla, Inc. › Sourcing Engineer
Sourcing Engineer bij Tesla, Inc.: H-1B-salarissen
136 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Sourcing Engineer bij Tesla, Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $124.145; middenhelft $115.000–$142.372.
Aanvragen (LCA's)136
Mediaan aangeboden salaris$124.145
Middelste helft van salarissen$115.000–$142.372
10e–90e percentiel$108.000–$164.143
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 17 | $115.000 |
| FY2024 | 22 | $114.909 |
| FY2025 | 23 | $119.600 |
| FY2026 | 73 | $138.000 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $125.000 Niveau III | Fremont, CA | 23 jun. 2026 | 3 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $121.347 | Palo Alto, CA | 15 jun. 2026 | 22 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $149.000 Niveau II | Austin, TX | 10 jun. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $120.000 Niveau II | Fremont, CA | 4 jun. 2026 | 8 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| — | Palo Alto, CA | 4 jun. 2026 | 15 jun. 2026 | Afgewezen |
| $172.936 Niveau II | Palo Alto, CA | 29 mei 2026 | 4 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $120.000 Niveau II | Fremont, CA | 20 mei 2026 | 8 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $113.553 Niveau II | Fremont, CA | 16 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $148.672 Niveau II | Fremont, CA | 16 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $138.561 Niveau II | Fremont, CA | 16 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $115.280 Niveau II | Palo Alto, CA | 16 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $200.052 Niveau II | Palo Alto, CA | 16 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $166.986 Niveau II | Austin, TX | 16 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $107.610 Niveau II | Fremont, CA | 16 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $103.100 Niveau II | Austin, TX | 16 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $133.835 Niveau II | Austin, TX | 16 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $182.344 Niveau II | Palo Alto, CA | 15 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $187.845 Niveau II | Fremont, CA | 14 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $143.569 Niveau II | Fremont, CA | 14 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $149.125 Niveau II | Fremont, CA | 14 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $128.883 Niveau II | Palo Alto, CA | 14 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $121.500 Niveau II | Austin, TX | 14 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $148.351 Niveau III | Fremont, CA | 13 mei 2026 | 1 nov. 2026 | Gecertificeerd |
| $152.975 Niveau II | Fremont, CA | 12 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $112.200 Niveau II | Fremont, CA | 11 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $137.700 Niveau II | Fremont, CA | 11 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $124.230 Niveau III | Palo Alto, CA | 9 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $124.230 Niveau II | Palo Alto, CA | 9 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $111.000 Niveau II | Austin, TX | 9 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $155.417 Niveau II | Palo Alto, CA | 8 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $140.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 6 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 6 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $113.940 Niveau II | Austin, TX | 6 mei 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $148.691 Niveau II | Palo Alto, CA | 1 mei 2026 | 18 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $175.000 Niveau II | Fremont, CA | 30 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $144.535 Niveau II | Palo Alto, CA | 30 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $133.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 27 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $146.500 Niveau II | Palo Alto, CA | 26 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $110.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 26 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $149.568 Niveau II | Austin, TX | 24 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $210.688 Niveau II | Fremont, CA | 22 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $119.025 Niveau II | Fremont, CA | 22 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $127.000 | Palo Alto, CA | 21 apr. 2026 | 4 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $138.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 21 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $185.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 17 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $115.000 Niveau II | Fremont, CA | 17 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 15 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $138.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 14 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $165.200 Niveau III | Fremont, CA | 10 apr. 2026 | 16 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $141.176 Niveau II | Palo Alto, CA | 9 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $185.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 9 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $164.680 Niveau II | Palo Alto, CA | 9 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $120.000 Niveau I | Palo Alto, CA | 9 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $118.000 Niveau II | Fremont, CA | 9 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $149.000 Niveau II | Fremont, CA | 9 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $120.488 Niveau II | Austin, TX | 8 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $119.025 Niveau II | Fremont, CA | 8 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $185.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 8 apr. 2026 | 27 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $155.336 Niveau II | Palo Alto, CA | 2 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $127.600 Niveau II | Fremont, CA | 24 mrt. 2026 | 23 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $154.578 Niveau II | Fremont, CA | 24 mrt. 2026 | 23 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $153.175 Niveau II | Fremont, CA | 24 mrt. 2026 | 23 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $163.337 Niveau II | Palo Alto, CA | 23 mrt. 2026 | 22 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $134.000 | Palo Alto, CA | 17 mrt. 2026 | 11 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $122.206 Niveau II | Fremont, CA | 1 mrt. 2026 | 29 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $157.500 Niveau II | Palo Alto, CA | 21 jan. 2026 | 9 feb. 2026 | Gecertificeerd |
| $127.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 17 dec. 2025 | 20 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $151.920 Niveau II | Palo Alto, CA | 11 dec. 2025 | 20 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $130.000 | Palo Alto, CA | 18 nov. 2025 | 8 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $129.617 Niveau II | Palo Alto, CA | 12 nov. 2025 | 17 nov. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $150.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 6 nov. 2025 | 10 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $110.000 Niveau II | Austin, TX | 6 nov. 2025 | 13 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $160.000 | Palo Alto, CA | 5 nov. 2025 | 1 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $127.575 Niveau III | Austin, TX | 5 nov. 2025 | 20 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $124.145 Niveau II | Fremont, CA | 20 aug. 2025 | 17 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $108.000 Niveau II | Austin, TX | 6 jun. 2025 | 9 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $119.600 Niveau II | Fremont, CA | 24 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $119.600 Niveau II | Fremont, CA | 23 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $98.610 Niveau II | Sparks, NV | 15 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $110.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 15 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $125.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 10 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $112.805 Niveau II | Fremont, CA | 10 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $126.636 Niveau II | Palo Alto, CA | 9 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $130.000 | Palo Alto, CA | 19 mrt. 2025 | 12 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $130.000 | Palo Alto, CA | 19 mrt. 2025 | 12 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $171.035 Niveau III | Milpitas, CA | 5 mrt. 2025 | 4 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $171.035 Niveau III | Fremont, CA | 5 mrt. 2025 | 4 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $122.802 Niveau II | Fremont, CA | 11 feb. 2025 | 13 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $122.802 Niveau II | Fremont, CA | 11 feb. 2025 | 13 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $118.188 Niveau II | Fremont, CA | 3 jan. 2025 | 27 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $118.188 Niveau II | Fremont, CA | 3 jan. 2025 | 27 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $124.145 | Hawyard, CA | 29 nov. 2024 | 5 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| $124.145 | Fremont, CA | 29 nov. 2024 | 5 dec. 2024 | Gecertificeerd |
| $108.000 Niveau II | Austin, TX | 9 sep. 2024 | 16 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $108.000 Niveau II | Charlotte, NC | 9 sep. 2024 | 16 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $119.600 | Hawyard, CA | 28 aug. 2024 | 14 feb. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $119.600 | Fremont, CA | 28 aug. 2024 | 14 feb. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $105.000 | Milpitas, CA | 27 aug. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $105.000 | Fremont, CA | 27 aug. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $107.730 Niveau III | Austin, TX | 6 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $114.818 | Fremont, CA | 5 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $105.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 3 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $115.000 | Fremont, CA | 31 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $105.000 Niveau III | Austin, TX | 23 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $103.000 Niveau III | Austin, TX | 21 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $120.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 21 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $122.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 21 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $115.000 | Palo Alto, CA | 21 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $110.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 21 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $128.000 Niveau III | Fremont, CA | 17 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $117.500 Niveau II | Palo Alto, CA | 15 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $125.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 13 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $110.000 Niveau II | Fremont, CA | 11 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $107.290 Niveau III | Fremont, CA | 10 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $108.675 Niveau III | Fremont, CA | 10 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $117.850 Niveau III | Palo Alto, CA | 9 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $115.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 8 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $115.000 Niveau III | Fremont, CA | 25 apr. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $115.000 | Palo Alto, CA | 9 okt. 2023 | 1 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $115.000 | California, CA | 21 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $105.000 Niveau III | Fremont, CA | 21 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $110.000 | Fremont, CA | 21 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $115.000 | Fremont, CA | 20 sep. 2023 | 1 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $127.906 Niveau II | Fremont, CA | 26 jun. 2023 | 10 jul. 2023 | Gecertificeerd |
| $103.356 | Palo Alto, CA | 24 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $111.017 | Fremont, CA | 9 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $111.017 | Fremont, CA | 9 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $130.000 | Palo Alto, CA | 9 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $115.000 | Fremont, CA | 8 mei 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $110.000 | Palo Alto, CA | 25 apr. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $125.000 | Palo Alto, CA | 19 apr. 2023 | 1 mei 2023 | Gecertificeerd |
| $123.000 | Fremont, CA | 16 mrt. 2023 | 10 apr. 2023 | Gecertificeerd |
| $125.000 | Palo Alto, CA | 1 dec. 2022 | 11 jan. 2023 | Gecertificeerd |
| $112.475 | Fremont, CA | 18 nov. 2022 | 28 nov. 2022 | Gecertificeerd |
| $115.000 | Austin, TX | 28 okt. 2022 | 4 nov. 2022 | Gecertificeerd |
| $120.000 | Palo Alto, CA | 25 okt. 2022 | 4 nov. 2022 | Gecertificeerd |
Sourcing Engineer bij alle werkgevers →
Andere functies bij Tesla, Inc.
- Mechanical Design Engineer$130.000
- Software Development Engineer$158.355
- Sr Software Development Engineer$180.013
- Process Engineer$106.700
- Manufacturing Engineer$125.000
- Manufacturing Equipment Engineer$114.911
- Staff Software Development Engineer$201.140
- Sr. Manufacturing Engineer$139.646
- Staff Manufacturing Engineer$160.000
- Sr. Process Engineer$123.124
- Sr. Mechanical Design Engineer$150.000
- Senior Software Development Engineer$164.581
- Software Development Engineer - Eng$156.750
- QA Engineer$120.000
- Manufacturing Controls Dev Engineer$130.170
- Sr Software Development Engineer - Eng$180.000
- Sr Manufacturing Equipment Engineer$131.040
- Software Engineer$155.000
- Manufacturing Controls Engineer$127.876
- Staff Mechanical Design Engineer$173.000
- Test Engineer$135.734
- Data Engineer$140.000
- Technical Program Manager$132.250
- Associate Process Engineer$88.000
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).