Home › Werkgevers › Tesla, Inc. › Sr. Mechanical Design Engineer
Sr. Mechanical Design Engineer bij Tesla, Inc.: H-1B-salarissen
105 arbeidsvoorwaardenaanvragen voor de functie Sr. Mechanical Design Engineer bij Tesla, Inc.. Mediaan aangeboden basissalaris $150.000; middenhelft $140.910–$156.643.
Aanvragen (LCA's)105
Mediaan aangeboden salaris$150.000
Middelste helft van salarissen$140.910–$156.643
10e–90e percentiel$137.000–$164.675
Per boekjaar
| Boekjaar | LCAs | Mediaan salaris |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $137.947 |
| FY2024 | 33 | $141.080 |
| FY2025 | 38 | $154.381 |
| FY2026 | 28 | $157.686 |
Aanvragen
| Basissalaris | Locatie | Ingediend | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $137.000 Niveau II | Palo Alto, CA | 22 mei 2026 | 29 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $180.000 Niveau III | Hayward, CA | 28 apr. 2026 | 1 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $172.611 Niveau III | Palo Alto, CA | 14 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $165.760 Niveau III | Palo Alto, CA | 3 apr. 2026 | 1 okt. 2026 | Gecertificeerd |
| $160.862 Niveau III | Palo Alto, CA | 30 mrt. 2026 | 29 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $140.098 Niveau II | Fremont, CA | 25 mrt. 2026 | 24 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $141.300 Niveau III | Austin, TX | 23 mrt. 2026 | 22 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $151.990 Niveau III | Fremont, CA | 20 mrt. 2026 | 17 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $178.984 Niveau III | Fremont, CA | 10 mrt. 2026 | 1 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $160.741 Niveau III | Fremont, CA | 6 mrt. 2026 | 5 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $153.035 Niveau II | Palo Alto, CA | 3 mrt. 2026 | 2 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $152.373 Niveau III | Fremont, CA | 3 mrt. 2026 | 2 sep. 2026 | Gecertificeerd |
| $147.516 Niveau II | Fremont, CA | 28 feb. 2026 | 26 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $159.718 Niveau III | Fremont, CA | 27 feb. 2026 | 29 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $151.700 Niveau III | Fremont, CA | 25 feb. 2026 | 27 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $147.643 | Fremont, CA | 25 feb. 2026 | 27 aug. 2026 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $178.468 Niveau III | Palo Alto, CA | 25 feb. 2026 | 26 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $171.329 Niveau III | Fremont, CA | 25 feb. 2026 | 27 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $137.429 Niveau III | Austin, TX | 19 feb. 2026 | 21 aug. 2026 | Gecertificeerd |
| $153.838 Niveau III | Fremont, CA | 28 jan. 2026 | 5 jun. 2026 | Gecertificeerd |
| $162.107 Niveau III | Fremont, CA | 16 jan. 2026 | 15 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $146.285 Niveau II | Fremont, CA | 15 jan. 2026 | 17 jul. 2026 | Gecertificeerd |
| $162.142 Niveau III | Fremont, CA | 5 jan. 2026 | 26 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $200.000 Niveau III | Fremont, CA | 3 dec. 2025 | 20 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $156.611 Niveau III | Fremont, CA | 21 nov. 2025 | 15 mei 2026 | Gecertificeerd |
| $156.611 Niveau III | Fremont, CA | 20 nov. 2025 | 3 apr. 2026 | Gecertificeerd |
| $200.000 Niveau III | Fremont, CA | 4 nov. 2025 | 1 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $158.760 E-3 | Palo Alto, CA | 24 sep. 2025 | 18 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $138.250 Niveau III | Austin, TX | 23 sep. 2025 | 20 mrt. 2026 | Gecertificeerd |
| $160.000 Niveau III | Fremont, CA | 15 sep. 2025 | 1 nov. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.394 Niveau III | Fremont, CA | 25 aug. 2025 | 29 aug. 2025 | Gecertificeerd |
| $131.209 Niveau III | Austin, TX | 20 aug. 2025 | 30 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $141.360 Niveau III | Austin, TX | 13 aug. 2025 | 23 jan. 2026 | Gecertificeerd |
| $154.394 Niveau III | Fremont, CA | 21 jul. 2025 | 8 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $154.368 Niveau II | Palo Alto, CA | 8 jul. 2025 | 21 jul. 2025 | Gecertificeerd |
| $149.165 Niveau III | Fremont, CA | 27 jun. 2025 | 5 dec. 2025 | Gecertificeerd |
| $166.358 Niveau III | Hayward, CA | 5 jun. 2025 | 30 sep. 2025 | Gecertificeerd |
| $175.000 Niveau III | Fremont, CA | 22 mei 2025 | 30 jun. 2025 | Gecertificeerd |
| $158.660 Niveau III | Cupertino, CA | 9 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $158.660 Niveau III | Fremont, CA | 9 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $149.636 Niveau III | Fremont, CA | 7 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $149.636 Niveau III | Fremont, CA | 7 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $153.283 Niveau III | Fremont, CA | 6 mei 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $154.440 Niveau III | Fremont, CA | 29 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $153.252 Niveau II | Sunnyvale, CA | 28 apr. 2025 | 21 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $153.252 Niveau II | Palo Alto, CA | 28 apr. 2025 | 21 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $133.205 Niveau IV | Austin, TX | 25 apr. 2025 | 9 jun. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $133.205 Niveau IV | Austin, TX | 25 apr. 2025 | 9 jun. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $155.886 Niveau III | Fremont, CA | 22 apr. 2025 | 28 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $155.886 Niveau III | Fremont, CA | 22 apr. 2025 | 28 apr. 2025 | Gecertificeerd |
| $156.060 Niveau III | Fremont, CA | 17 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $151.351 Niveau II | San Francisco, CA | 14 apr. 2025 | 5 mei 2025 | Gecertificeerd |
| $151.351 Niveau II | Palo Alto, CA | 14 apr. 2025 | 5 mei 2025 | Gecertificeerd |
| $160.000 Niveau III | Palo Alto, CA | 11 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $156.740 Niveau III | Fremont, CA | 10 apr. 2025 | 1 okt. 2025 | Gecertificeerd |
| $155.886 Niveau III | Fremont, CA | 28 mrt. 2025 | 8 sep. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $155.886 Niveau III | Fremont, CA | 28 mrt. 2025 | 8 sep. 2025 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $147.041 Niveau II | Sunnyvale, CA | 30 jan. 2025 | 24 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| $147.041 Niveau II | Fremont, CA | 30 jan. 2025 | 24 feb. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.593 | Milpitas, CA | 27 jan. 2025 | 31 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $157.593 | Fremont, CA | 27 jan. 2025 | 31 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $151.956 | San Francisco, CA | 22 jan. 2025 | 23 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $151.956 | Palo Alto, CA | 22 jan. 2025 | 23 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $156.611 | San Francisco, CA | 18 dec. 2024 | 13 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $156.611 | Fremont, CA | 18 dec. 2024 | 13 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $137.000 | Austin, TX | 12 dec. 2024 | 13 jan. 2025 | Gecertificeerd |
| $135.389 | Palo Alto, CA | 5 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $147.900 | Palo Alto, CA | 5 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $147.949 | Fremont, CA | 5 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $130.542 | Palo Alto, CA | 5 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $141.500 | Fremont, CA | 4 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.000 Niveau III | Fremont, CA | 4 jun. 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $141.928 | Fremont, CA | 24 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $145.600 | Palo Alto, CA | 16 mei 2024 | 1 okt. 2024 | Gecertificeerd |
| $150.000 | Palo Alto, CA | 22 apr. 2024 | 6 mei 2024 | Gecertificeerd |
| $151.349 | Palo Alto, CA | 19 mrt. 2024 | 10 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $137.266 | Fremont, CA | 18 mrt. 2024 | 2 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $130.432 | Fremont, CA | 18 mrt. 2024 | 11 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $138.002 | Fremont, CA | 16 mrt. 2024 | 10 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.400 | Palo Alto, CA | 16 mrt. 2024 | 6 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $140.400 | Palo Alto, CA | 16 mrt. 2024 | 5 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $138.000 | Palo Alto, CA | 16 mrt. 2024 | 4 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $145.925 | Fremont, CA | 16 mrt. 2024 | 10 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $137.000 | Palo Alto, CA | 15 mrt. 2024 | 5 sep. 2024 | Gecertificeerd |
| $138.450 | Fremont, CA | 15 mrt. 2024 | 30 aug. 2024 | Gecertificeerd |
| $138.000 | Palo Alto, CA | 28 feb. 2024 | 11 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| $139.617 | Palo Alto, CA | 28 feb. 2024 | 11 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| $160.000 Niveau IV | Hawthorne, CA | 28 feb. 2024 | 11 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| $150.000 | Fremont, CA | 16 feb. 2024 | 26 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| $150.000 | Fremont, CA | 16 feb. 2024 | 26 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| $145.152 | Palo Alto, CA | 9 feb. 2024 | 30 jul. 2024 | Gecertificeerd |
| $141.081 | Palo Alto, CA | 7 feb. 2024 | 26 mrt. 2024 | Gecertificeerd |
| $126.454 | Austin, TX | 5 feb. 2024 | 30 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| $150.000 H-1B1 (Singapore) | Palo Alto, CA | 29 jan. 2024 | 5 feb. 2024 | Gecertificeerd |
| $139.547 | Palo Alto, CA | 25 jan. 2024 | 21 jun. 2024 | Gecertificeerd |
| $141.080 Niveau IV | San Diego, CA | 22 jan. 2024 | 29 jan. 2024 | Gecertificeerd, ingetrokken |
| $141.080 | Fremont, CA | 30 dec. 2023 | 10 jan. 2024 | Gecertificeerd |
| $141.080 | Fremont, CA | 30 dec. 2023 | 10 jan. 2024 | Ingetrokken |
| $145.000 | Palo Alto, CA | 27 nov. 2023 | 4 dec. 2023 | Gecertificeerd |
| $150.000 | Palo Alto, CA | 2 nov. 2023 | 13 nov. 2023 | Gecertificeerd |
| $123.120 | Austin, TX | 22 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $137.947 | Palo Alto, CA | 22 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $150.000 | Palo Alto, CA | 21 sep. 2023 | 1 okt. 2023 | Gecertificeerd |
| $126.000 | Austin, TX | 31 aug. 2023 | 11 sep. 2023 | Gecertificeerd |
| $175.000 | Palo Alto, CA | 18 jul. 2023 | 7 aug. 2023 | Gecertificeerd |
Sr. Mechanical Design Engineer bij alle werkgevers →
Andere functies bij Tesla, Inc.
- Mechanical Design Engineer$130.000
- Software Development Engineer$158.355
- Sr Software Development Engineer$180.013
- Process Engineer$106.700
- Manufacturing Engineer$125.000
- Manufacturing Equipment Engineer$114.911
- Staff Software Development Engineer$201.140
- Sourcing Engineer$124.145
- Sr. Manufacturing Engineer$139.646
- Staff Manufacturing Engineer$160.000
- Sr. Process Engineer$123.124
- Senior Software Development Engineer$164.581
- Software Development Engineer - Eng$156.750
- QA Engineer$120.000
- Manufacturing Controls Dev Engineer$130.170
- Sr Software Development Engineer - Eng$180.000
- Sr Manufacturing Equipment Engineer$131.040
- Software Engineer$155.000
- Manufacturing Controls Engineer$127.876
- Staff Mechanical Design Engineer$173.000
- Test Engineer$135.734
- Data Engineer$140.000
- Technical Program Manager$132.250
- Associate Process Engineer$88.000
Salarissen zijn het laagste eind van het aangeboden loon per aanvraag, omgerekend naar een jaarbedrag; statistieken gebruiken alleen gecertificeerde fulltime aanvragen. Een LCA is geen visumgoedkeuring en één LCA kan meerdere functies dekken. Bron: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, boekjaren 2023–2026 (laatste beslissing 30 jun. 2026).