Strona główna › Miasta › Pennsylvania › Fairless Hills
Sponsorzy H-1B w mieście Fairless Hills, stan PA
Pracodawcy złożyli 23 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowisk w mieście Fairless Hills, stan PA, w latach budżetowych 2023–2026. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $108 716.
Wnioski (LCA)23
Mediana oferowanego wynagrodzenia$108 716
Środkowa połowa wynagrodzeń$78 068–$131 452
Percentyl 10.–90.$50 969–$170 000
Najlepsi sponsorzy
| Pracodawca | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| NorthPoint Development, LLC | 5 | $170 000 |
| ITConsulting Services, Inc. | 3 | $77 397 |
| US Elogistics Service Corp | 3 | $48 818 |
| MM Metals USA, LLC | 2 | $126 500 |
| KDC Agribusiness LLC | 1 | $70 325 |
| GMA Garnet USA, Corp. | 1 | $93 959 |
| Heubach Ltd. | 1 | $110 000 |
| IT Consulting Services Inc | 1 | $80 100 |
| Amazon Data Services, Inc | 1 | $131 000 |
| Currie & Brown Inc. | 1 | $107 432 |
| Netline Technologies, LLC. | 1 | $85 072 |
| Aria Health Physician Services | 1 | $220 000 |
| Genesis Corp | 1 | $131 602 |
| Sudarshan Fairless Hills MFG Ltd., LP | 1 | $113 300 |
Zawody
| Zawód | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Developers | 5 | $80 080 |
| Computer Systems Engineers/Architects | 3 | $146 798 |
| Market Research Analysts and Marketing Specialists | 3 | $48 818 |
| Industrial Engineers | 2 | $82 142 |
| Accountants and Auditors | 2 | $111 650 |
| Computer and Information Systems Managers | 2 | $170 000 |
| Civil Engineers | 1 | $131 000 |
| Construction Managers | 1 | $107 432 |
| Electrical Engineers | 1 | $113 000 |
| Network and Computer Systems Administrators | 1 | $85 072 |
| Materials Engineers | 1 | $140 000 |
| General Internal Medicine Physicians | 1 | $220 000 |
Stanowiska
- Technical Project Manager3
- Market Research Analyst3
- Process Engineer2
- Software Developer2
- Senior Financial Planning and Analyst2
- Software Engineer2
- Director of Business Intelligence2
- Technical Operations Engineer I1
- Cost Manager1
- Electrical Process Engineer (Ferrochrome)1
- ServiceNow Consultant1
- Process Metallurgist1
- Primary Care Physician1
- Application Programmer1
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).