Strona główna › Miasta › Pennsylvania › Moon Twp
Sponsorzy H-1B w mieście Moon Twp, stan PA
Pracodawcy złożyli 22 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowisk w mieście Moon Twp, stan PA, w latach budżetowych 2023–2026. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $101 878.
Wnioski (LCA)22
Mediana oferowanego wynagrodzenia$101 878
Środkowa połowa wynagrodzeń$90 000–$115 000
Percentyl 10.–90.$66 900–$120 000
Najlepsi sponsorzy
| Pracodawca | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Mphasis Corporation | 5 | $120 000 |
| Dwyer Lodha & Associates, Inc. | 3 | $59 835 |
| Ket Software Services, LLC | 2 | $90 000 |
| L&T Technology Services Limited | 2 | $93 782 |
| Abn Tech Corporation | 1 | $101 878 |
| Marshall Technologies Inc. | 1 | $60 258 |
| RPA Technology Inc | 1 | $84 614 |
| Workcog Inc | 1 | $102 690 |
| Eaton Corporation | 1 | $104 000 |
| Robert Morris University | 1 | $102 055 |
| Eidiko Systems Integrators LLC | 1 | $93 500 |
| Accenture LLP | 1 | $112 600 |
| Atkore Management LLC | 1 | $117 588 |
| Federal Express Corporation | 1 | $117 978 |
Zawody
| Zawód | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Developers | 7 | $93 500 |
| Computer Programmers | 5 | $120 000 |
| Computer Systems Engineers/Architects | 2 | $107 989 |
| Accountants and Auditors | 2 | $66 900 |
| Database Administrators | 1 | $101 878 |
| Computer Systems Analysts | 1 | $60 258 |
| Business Teachers, Postsecondary | 1 | $102 055 |
| Data Scientists | 1 | $90 000 |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | 1 | $112 600 |
| Tax Preparers | 1 | $52 770 |
Stanowiska
- Software Engineer6
- Database Administrator1
- Programmer Analyst1
- Java Developer1
- Senior Software Developer Analyst1
- Assistant Professor – Marketing and Sales1
- Data Analyst1
- BI Developer1
- Software Developer1
- Information Security Engineers1
- Data Engineer1
- Quality Engineering Arch Assoc Manager1
- Salesforce Developer1
- Application Architect1
- Tax Associate1
- Accountant & Tax Associate1
- Tax Preparer/Financial and Tax Analyst1
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).