Strona główna › Miasta › Colorado › Northglenn
Sponsorzy H-1B w mieście Northglenn, stan CO
Pracodawcy złożyli 38 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowisk w mieście Northglenn, stan CO, w latach budżetowych 2023–2026. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $90 000.
Wnioski (LCA)38
Mediana oferowanego wynagrodzenia$90 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$87 443–$112 008
Percentyl 10.–90.$79 489–$119 461
Najlepsi sponsorzy
| Pracodawca | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Concert Tech Corporation | 21 | $92 165 |
| FactSet Research Systems Inc. | 3 | $160 000 |
| WestTel International, Inc. | 3 | $89 000 |
| Capital IT Solutions INC | 2 | $79 290 |
| Nextgen IT Solutions Inc | 2 | $82 004 |
| Mountain View Pain Specialists LLC | 2 | $90 000 |
| Roeslein & Associates of Denver LLC | 1 | $119 102 |
| Global Village Academy - Northglenn | 1 | $43 680 |
| Cadence Design Systems, Inc. | 1 | $105 893 |
| Northglenn Dental Partners LLP | 1 | $120 000 |
| Cummins Inc. | 1 | $112 195 |
Zawody
| Zawód | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Developers | 17 | $88 222 |
| Database Architects | 4 | $112 008 |
| Database Administrators | 4 | $86 226 |
| Project Management Specialists | 3 | $160 000 |
| Web Developers | 3 | $78 291 |
| Physical Therapists | 2 | $90 000 |
| Mechanical Engineers | 1 | $119 102 |
| Elementary School Teachers, Except Special Education | 1 | $43 680 |
| Electronics Engineers, Except Computer | 1 | $105 893 |
| Dentists, General | 1 | $120 000 |
| Market Research Analysts and Marketing Specialists | 1 | $112 195 |
Stanowiska
- Software Developer9
- Database Developer4
- Software Engineer4
- Lead Software Engineer3
- Web Developer3
- Solution Engineer3
- Database Adminstrator2
- Physical Therapist2
- Mechanical Engineer III1
- ETL Developer1
- Data Engineer1
- Mainframe Operations Analyst1
- Bilingual Elementary Teacher (Spanish)1
- Product Engineer II1
- Dentist1
- Product Manager1
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).