Strona główna › Miasta › California › South El Monte
Sponsorzy H-1B w mieście South El Monte, stan CA
Pracodawcy złożyli 71 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowisk w mieście South El Monte, stan CA, w latach budżetowych 2023–2026. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $68 640.
Wnioski (LCA)71
Mediana oferowanego wynagrodzenia$68 640
Środkowa połowa wynagrodzeń$65 000–$89 315
Percentyl 10.–90.$58 062–$103 109
Najlepsi sponsorzy
| Pracodawca | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Auto Parts Prime Inc | 8 | $88 608 |
| Profit Bloom INC | 7 | — |
| Lawrence Equipment, Inc. | 6 | $145 000 |
| Trojan Tech Inc | 4 | $68 640 |
| Genuine Parts Giant Inc | 3 | $96 000 |
| Turbo Parts City Corp. | 3 | $67 413 |
| KF Pro Construction | 3 | $74 000 |
| Simple Things in Life Inc | 2 | $79 000 |
| National Auto Glass Direct, Inc. | 2 | $61 360 |
| Hairun Investment Inc | 2 | — |
| Whale Splash MFG LLC | 2 | $70 720 |
| Axiom Ag-Metrics LLC | 2 | $89 918 |
| WA Fan Tuan Inc | 1 | $48 000 |
| Momoko International Inc | 1 | $60 715 |
| Wellington Trading Enterprise Inc | 1 | — |
| Luseta Beauty Inc. | 1 | $68 400 |
| Leeds Technology Inc. | 1 | $63 710 |
| Feng Construction Corp | 1 | — |
| Brothers Cabinet Inc | 1 | — |
| Yihai (US) Food Inc. | 1 | $47 195 |
| Pelikan Trading Inc | 1 | $65 000 |
| Sanyi Lights Inc | 1 | $65 000 |
| Obw Global Inc | 1 | $66 000 |
| Lyricalhair Inc | 1 | $68 640 |
| Acrylic Home LLC | 1 | — |
| Pure Power Health Inc. | 1 | $68 640 |
| Exquisite Cabinet and Counter-Top Corp | 1 | $67 500 |
| Exquisite Cabinet | 1 | $67 500 |
| Unihome New York Inc | 1 | — |
| CNS Motors Inc. | 1 | $68 000 |
| C.P. Food Products, Inc. | 1 | $103 186 |
| Fred Hutchinson Cancer Center | 1 | $88 712 |
| Golden Light International Inc. | 1 | $72 883 |
| Besta Construction LLC | 1 | — |
| Dura Glass & Hardware Inc. | 1 | $57 700 |
| Mega Racer, Inc. | 1 | $102 000 |
| DDC Electric Supply, Inc. | 1 | $82 618 |
| Xpeak Global Inc. | 1 | — |
| Dream Media USA, Inc | 1 | $50 000 |
Zawody
| Zawód | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Market Research Analysts and Marketing Specialists | 16 | $67 413 |
| Data Scientists | 8 | $86 360 |
| Operations Research Analysts | 6 | $80 777 |
| Mechanical Engineers | 4 | $142 355 |
| General and Operations Managers | 4 | $65 000 |
| Database Administrators | 3 | $89 398 |
| Computer Systems Analysts | 3 | $84 000 |
| Accountants and Auditors | 2 | $68 400 |
| Financial and Investment Analysts | 2 | $68 640 |
| Graphic Designers | 2 | $79 000 |
| Management Analysts | 2 | $67 000 |
| Commercial and Industrial Designers | 2 | — |
| Conservation Scientists | 2 | $89 918 |
| Cost Estimators | 2 | $74 000 |
| Mechatronics Engineers | 2 | $153 753 |
| Budget Analysts | 1 | $96 000 |
| Social Science Research Assistants | 1 | $48 000 |
| Marketing Managers | 1 | — |
| Public Relations Specialists | 1 | $63 710 |
| Interior Designers | 1 | — |
| Human Resources Specialists | 1 | — |
| Architectural and Civil Drafters | 1 | $59 509 |
| Sales Managers | 1 | $103 186 |
| Statisticians | 1 | $88 712 |
| Logisticians | 1 | $57 700 |
| Music Directors and Composers | 1 | $50 000 |
Stanowiska
- Marketing Specialist7
- Mechanical Engineer4
- Business Intelligence Analyst4
- Business Analyst4
- Operations Manager3
- Data Analyst3
- Marketing Analyst3
- Database Analyst, Corporate3
- Computer Systems Analyst3
- Business Analyst (Operations Research Analyst)2
- Profit Bloom Inc2
- Product Designer2
- Market Analyst2
- Multimedia Designer2
- Conservation Consultant2
- Construction Cost Estimator2
- Mechatronics Engineer2
- Budget Analyst1
- Research Associate1
- Operation Research Analyst1
- Marketing Manager1
- Accountant1
- Business and Financial Analyst1
- Brand Communications Specialist1
- Interior Designer1
- Online Business Manager1
- Human Resources1
- Architectural Designer1
- Staff Accountant1
- Management Analyst1
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).