Dane o wynagrodzeniach H1B

Strona główna › Pracodawcy › Accenture LLP › Technology Architecture Manager

Technology Architecture Manager w firmie Accenture LLP: wynagrodzenia H-1B

16 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Technology Architecture Manager w firmie Accenture LLP. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $160 000; połowa środkowa: $148 750–$165 750.

Wnioski (LCA)16
Mediana oferowanego wynagrodzenia$160 000
Środkowa połowa wynagrodzeń$148 750–$165 750
Percentyl 10.–90.$135 000–$169 000

Według roku budżetowego

Rok fiskalnyLCAMediana wynagrodzenia
Rok 20231$135 000
Rok 202412$160 000
Rok 20251$165 000
Rok 20262$160 900

Wnioski

Wynagrodzenie zasadniczeLokalizacjaZłożonoData rozpoczęciaStatus
$159 900
Poziom IV
Charlotte, NC22 cze 202616 lip 2026Certyfikowane
$161 900
Poziom IV
Houston, TX10 maj 202627 wrz 2026Certyfikowane
$165 000–$270 700
Poziom IV
Chesterfield, MO26 wrz 20242 paź 2024Certyfikowane
$170 000–$270 700
Poziom III
Chesterfield, MO22 lip 202429 lip 2024Certyfikowane
$170 500–$292 400
Poziom IV
Austin, TX22 lip 202425 lip 2024Certyfikowane
$150 000–$270 700
Poziom III
Atlanta, GA15 lip 202419 lip 2024Certyfikowane
$150 000–$270 700
Poziom III
St. Louis, MO15 lip 202419 lip 2024Certyfikowane
$160 000–$292 400
Poziom III
St. Louis, MO4 lip 202412 lip 2024Certyfikowane
$160 000–$279 800
Poziom IV
Chesterfield, MO15 cze 202421 cze 2024Certyfikowane
$145 000–$257 400
Poziom IV
Arlington, VA12 cze 20241 paź 2024Certyfikowane
$160 000–$279 800
Poziom IV
Chesterfield, MO10 cze 202417 cze 2024Certyfikowane
$135 000–$292 400
Poziom IV
Bentonville, AR18 kwi 202426 kwi 2024Certyfikowane
$135 000–$292 400
Poziom IV
Philadelphia, PA18 kwi 202426 kwi 2024Certyfikowane
$168 000–$270 700
Poziom IV
Duluth, GA21 gru 202310 sty 2024Certyfikowane
$168 000–$270 700
Poziom IV
Davie, FL21 gru 202310 sty 2024Certyfikowane
$135 000
Poziom IV
Bentonville, AR7 gru 202214 gru 2022Certyfikowane

Inne stanowiska w firmie Accenture LLP

Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).