Strona główna › Pracodawcy › Aden Staff, Inc.
Aden Staff, Inc.: Wynagrodzenia H-1B i sponsoring
Aden Staff, Inc. złożył 16 wniosków o warunki pracy dla wiz H-1B i pokrewnych w latach fiskalnych 2023–2026; zatwierdzone: 16. Mediana oferowanego wynagrodzenia: $129 375.
Pracodawca zależny od H-1B zatrudnia dużą liczbę pracowników H-1B (np. co najmniej 15% załogi liczącej 51 lub więcej osób) i musi przestrzegać dodatkowych zasad dotyczących ochrony miejsc pracy dla pracowników z USA.
Czy Aden Staff, Inc. sponsoruje wizy H-1B?
Aden Staff, Inc. złożył 16 wniosków o warunki pracy w latach fiskalnych 2023–2026, ostatni złożono 18 maj 2026. LCA to pierwszy krok w procedurze wizowej H-1B, co oznacza, że pracodawca sponsorował lub przygotowywał się do sponsorowania pracowników H-1B; nie gwarantuje to jednak sponsoringu dla konkretnego stanowiska. Sprawdź oferty pracy samego pracodawcy.
Wynagrodzenia wg stanowisk
| Stanowisko | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Software Engineer | 5 | $136 000 |
| Computer Systems Analyst | 2 | $109 699 |
| Senior User Experience Designer | 1 | $105 000 |
| Cyber Security Engineer | 1 | $110 000 |
| Senior Systems Engineer | 1 | $115 066 |
| Software Development Engineer | 1 | $147 368 |
| Software Applications Engineer | 1 | $156 000 |
| Senior Machine Learning Engineer | 1 | $128 500 |
| Technical Program Manager | 1 | $106 000 |
| Java Developer | 1 | $136 000 |
| Data Architect | 1 | $148 720 |
Wnioski wg lat fiskalnych
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 3 | $110 000 |
| Rok 2024 | 6 | $146 484 |
| Rok 2025 | 5 | $128 500 |
| Rok 2026 | 2 | $123 739 |
Poziomy stawek rynkowych
Departament Pracy ustala cztery poziomy stawek rynkowych dla każdego zawodu i regionu, od Poziomu I (początkujący) do Poziomu IV (pełna kompetencja). Pracodawca wybiera poziom odpowiadający wymaganiom stanowiska.
Lokalizacje stanowisk
Zawody
- Software Developers8
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Computer Systems Analysts2
- Web and Digital Interface Designers1
- Data Scientists1
- Database Architects1
Najnowsze wnioski
| Stanowisko | Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Computer Systems Analyst | $98 758 Poziom I | Fremont, CA | 18 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| Data Architect | $148 720 Poziom III | Portland, OR | 30 kwi 2026 | 4 maj 2026 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $136 000 Poziom I | Fremont, CA | 28 lip 2025 | 1 wrz 2025 | Certyfikowane |
| Java Developer | $136 000 Poziom I | Fremont, CA | 16 lip 2025 | 1 wrz 2025 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $124 800 Poziom II | New York, NY | 27 maj 2025 | 28 maj 2025 | Certyfikowane |
| Technical Program Manager | $106 000 Poziom II | Fremont, CA | 26 sty 2025 | 1 lut 2025 | Certyfikowane |
| Senior Machine Learning Engineer | $128 500 Poziom II | Fremont, CA | 1 paź 2024 | 15 paź 2024 | Certyfikowane |
| Computer Systems Analyst | $120 640 Poziom II | Fremont, CA | 29 sie 2024 | 15 wrz 2024 | Certyfikowane |
| Software Applications Engineer | $156 000 E-3 · Poziom II | Fremont, CA | 28 sie 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $156 000 Poziom II | Fremont, CA | 28 sie 2024 | 1 gru 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $130 250 Poziom I | Fremont, CA | 25 sie 2024 | 25 sie 2024 | Certyfikowane |
| Software Development Engineer | $147 368 Poziom II | Fremont, CA | 5 cze 2024 | 6 cze 2024 | Certyfikowane |
| Software Engineer | $145 600 Poziom I | Sunnyvale, CA | 17 mar 2024 | 25 mar 2024 | Certyfikowane |
| Senior Systems Engineer | $115 066 Poziom II | Fremont, CA | 20 lip 2023 | 27 lip 2023 | Certyfikowane |
| Senior User Experience Designer | $105 000 Poziom II | Fremont, CA | 26 maj 2023 | 5 cze 2023 | Certyfikowane |
| Cyber Security Engineer | $110 000 Poziom II | Fremont, CA | 17 kwi 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).