Strona główna › Pracodawcy › AECOM Technical Services Inc › Electrical Engineering II
Electrical Engineering II w firmie AECOM Technical Services Inc: wynagrodzenia H-1B
5 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Electrical Engineering II w firmie AECOM Technical Services Inc. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $90 522; połowa środkowa: $89 201–$94 191.
Wnioski (LCA)5
Mediana oferowanego wynagrodzenia$90 522
Środkowa połowa wynagrodzeń$89 201–$94 191
Percentyl 10.–90.$86 399–$102 485
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 1 | $89 201 |
| Rok 2024 | 2 | $92 356 |
| Rok 2025 | 1 | $108 014 |
| Rok 2026 | 1 | $84 531 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $84 531 Poziom I | Denver, CO | 7 maj 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $108 014 Poziom II | Baltimore, MD | 19 maj 2025 | 1 paź 2025 | Certyfikowane |
| $94 191 Poziom I | Chelmsford, MA | 7 sie 2024 | 15 gru 2024 | Certyfikowane |
| $90 522 Poziom I | Boston, MA | 7 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $89 201 Poziom I | Philadelphia, PA | 31 sie 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
Inne stanowiska w firmie AECOM Technical Services Inc
- Civil Engineering II$86 793
- Civil Engineering I$77 000
- Civil Engineering III$102 116
- Transportation Planner II$80 374
- Project Controls Analyst I$80 081
- Civil Engineer I$77 325
- Civil Engineer II$88 733
- Civil Engineer III$104 604
- Structural Engineering I$78 585
- Project Controls Analyst II$81 567
- Structural Engineering II$90 631
- Project Manager - IV$139 388
- Project Manager I$97 346
- Project Manager II$102 000
- Transportation Engineer$89 960
- Traffic Engineer$95 500
- Transportation Planner I$74 744
- Project Manager$116 032
- Project Controls Analyst III$105 040
- Structural Engineering III$101 920
- Architecture Designer II$82 214
- Civil Engineering IV$134 055
- Project Manager - III$137 000
- Deputy Project Manager$84 098
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).