Strona główna › Pracodawcy › Analog Devices, Inc. › Senior Engineer, Product Engineering (Prod Dev)
Senior Engineer, Product Engineering (Prod Dev) w firmie Analog Devices, Inc.: wynagrodzenia H-1B
11 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Senior Engineer, Product Engineering (Prod Dev) w firmie Analog Devices, Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $112 905; połowa środkowa: $108 334–$122 424.
Wnioski (LCA)11
Mediana oferowanego wynagrodzenia$112 905
Środkowa połowa wynagrodzeń$108 334–$122 424
Percentyl 10.–90.$105 950–$134 597
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 5 | $105 950 |
| Rok 2024 | 3 | $125 000 |
| Rok 2025 | 1 | $112 289 |
| Rok 2026 | 2 | $125 700 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $134 597 Poziom III | Wilmington, MA | 5 cze 2026 | 1 paź 2026 | Certyfikowane |
| $116 804 Poziom II | Durham, NC | 16 gru 2025 | 1 cze 2026 | Certyfikowane |
| $112 289 Poziom II | Chandler, AZ | 5 maj 2025 | 22 wrz 2025 | Certyfikowane |
| $137 039 Poziom II | San Jose, CA | 28 cze 2024 | 1 lis 2024 | Certyfikowane |
| $125 000 | Wilmington, MA | 2 maj 2024 | 1 paź 2024 | Certyfikowane |
| $110 718 Poziom I | Durham, NC | 25 kwi 2024 | 8 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $119 847 Poziom I | Boston, MA | 21 cze 2023 | 4 wrz 2023 | Certyfikowane |
| $112 905 Poziom II | Wilmington, MA | 25 kwi 2023 | 15 sie 2023 | Certyfikowane |
| $105 950 Poziom I | Raleigh, NC | 13 sty 2023 | 30 sty 2023 | Certyfikowane |
| $105 950 Poziom I | Raleigh, NC | 6 sty 2023 | 16 sty 2023 | Certyfikowane, następnie wycofane |
| $105 950 Poziom I | Raleigh, NC | 22 sie 2022 | 29 sie 2022 | Certyfikowane, następnie wycofane |
Inne stanowiska w firmie Analog Devices, Inc.
- Engineer, Product Applications$107 000
- Senior Engineer, Product Applications$144 649
- Senior Engineer, Analog Design Engineering$134 491
- Staff Engineer, Product Applications$159 215
- Senior Engineer, Digital Design Engineering$120 000
- Senior Engineer, Machine Learning$165 000
- Senior Engineer, Design Verification Engineering$131 103
- Senior Analyst, Supply Chain Planning$123 774
- Senior Engineer, Software Development Engineering$130 000
- Staff Engineer, Analog Design Engineering$156 753
- Senior Engineer, Test Engineering - Product Development$119 648
- Engineer, Analog Design Engineering$109 000
- Staff Engineer, Product Engineering (Prod Dev)$137 222
- Senior Engineer, Design Evaluation Engineering$145 531
- Staff Engineer, Software Development Engineering$143 430
- Senior Engineer, Product Engineering (Mfg.)$131 084
- Staff Engineer, Mixed Signal Design Engineering$143 569
- Engineer, Design Evaluation Engineering$116 508
- Engineer, Product Engineering (Prod Dev)$102 000
- Senior Engineer, Research Science Engineering$127 200
- Engineer, Process Sustaining Engineering$100 658
- Engineer, Software Development Engineering$115 000
- Engineer, Test Engineering - Product Development$106 500
- Engineer, Digital Design Engineering$109 273
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).