Strona główna › Pracodawcy › Apple Inc. › Business Systems Analyst
Business Systems Analyst w firmie Apple Inc.: wynagrodzenia H-1B
23 wniosków o warunki zatrudnienia dla stanowiska Business Systems Analyst w firmie Apple Inc.. Mediana podstawowego wynagrodzenia: $133 896; połowa środkowa: $120 102–$154 658.
Wnioski (LCA)23
Mediana oferowanego wynagrodzenia$133 896
Środkowa połowa wynagrodzeń$120 102–$154 658
Percentyl 10.–90.$109 883–$173 810
Według roku budżetowego
| Rok fiskalny | LCA | Mediana wynagrodzenia |
|---|---|---|
| Rok 2023 | 12 | $140 805 |
| Rok 2024 | 9 | $130 270 |
| Rok 2025 | 2 | $134 007 |
Wnioski
| Wynagrodzenie zasadnicze | Lokalizacja | Złożono | Data rozpoczęcia | Status |
|---|---|---|---|---|
| $147 514–$186 500 | Austin, TX | 5 sie 2025 | 18 sie 2025 | Certyfikowane |
| $120 500–$181 100 Poziom IV | Austin, TX | 14 mar 2025 | 24 mar 2025 | Certyfikowane |
| $120 000–$181 000 Poziom IV | Austin, TX | 30 sie 2024 | 9 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $156 770–$197 400 Poziom IV | Cupertino, CA | 20 sie 2024 | 29 sty 2025 | Certyfikowane |
| $136 989–$177 500 Poziom IV | Austin, TX | 16 lip 2024 | 11 gru 2024 | Certyfikowane |
| $152 547–$177 500 Poziom IV | Costa Mesa, CA | 4 lip 2024 | 8 lip 2024 | Certyfikowane |
| $137 842–$158 100 | Cupertino, CA | 15 maj 2024 | 16 sie 2024 | Certyfikowane |
| $118 100–$177 500 Poziom IV | Austin, TX | 26 mar 2024 | 11 wrz 2024 | Certyfikowane |
| $101 046–$142 200 Poziom III | Austin, TX | 4 sty 2024 | 22 cze 2024 | Certyfikowane |
| $126 672–$177 500 Poziom IV | Austin, TX | 14 gru 2023 | 13 cze 2024 | Certyfikowane |
| $130 270–$158 000 Poziom IV | Prosper, TX | 29 lis 2023 | 11 gru 2023 | Certyfikowane |
| $174 057–$250 400 | Cupertino, CA | 25 sie 2023 | 31 sty 2024 | Certyfikowane |
| $172 823–$197 400 | Cupertino, CA | 9 sie 2023 | 28 sie 2023 | Certyfikowane |
| $147 714–$158 100 | Cupertino, CA | 9 sie 2023 | 28 sie 2023 | Certyfikowane |
| $161 002–$197 400 | Cupertino, CA | 9 sie 2023 | 28 sie 2023 | Certyfikowane |
| $133 896–$158 100 | Cupertino, CA | 9 sie 2023 | 28 sie 2023 | Certyfikowane |
| $174 117–$250 400 Poziom IV | Cupertino, CA | 4 sie 2023 | 4 lis 2023 | Certyfikowane |
| $107 839–$130 500 | Austin, TX | 22 maj 2023 | 1 paź 2023 | Certyfikowane |
| $118 061–$169 000 Poziom IV | Austin, TX | 18 maj 2023 | 8 lis 2023 | Certyfikowane |
| $120 203 Poziom III | Austin, TX | 8 lut 2023 | 18 cze 2023 | Certyfikowane |
| $178 000 | Cupertino, CA | 23 sty 2023 | 21 lip 2023 | Certyfikowane |
| $131 175 Poziom III | Austin, TX | 15 lis 2022 | 22 lis 2022 | Certyfikowane |
| $103 532 Poziom III | Austin, TX | 26 paź 2022 | 27 kwi 2023 | Certyfikowane |
Business Systems Analyst u wszystkich pracodawców →
Inne stanowiska w firmie Apple Inc.
- Software Engineering Applications$181 100
- Software Development Engineering$186 142
- Software Development Engineer$186 000
- Software Engineering Systems$177 154
- Software Development Engineer - Applications$182 312
- Software Development Engineer - Test$174 157
- Machine Learning$190 486
- Machine Learning Engineer$187 737
- Software Development Engineer - Systems$179 000
- Engineering Project/Program$166 962
- Tools and Automation Engineer$163 300
- Software Development Engineer - Firmware$177 154
- Physical Design Engineer$160 553
- Data Scientist$170 373
- Design Verification$161 179
- Design Verification Engineer$157 326
- Software Developer$155 397
- Engineering Project Manager$169 100
- Module Design Engineer$158 995
- Tools & Automation Engineer$164 050
- Strategic Sourcing Manager$151 200
- FE Engineering$171 138
- Hardware Systems Engineering$174 304
- Electronics Engineer$147 553
Wynagrodzenia to dolna granica stawki oferowanej w każdym wniosku, przeliczona na roczną kwotę; statystyki obejmują wyłącznie certyfikowane wnioski dla pełnego etatu. LCA nie jest zatwierdzeniem wizy, a jeden wniosek LCA może dotyczyć kilku stanowisk. Źródło: U.S. Department of Labor, dane LCA OFLC, lata fiskalne 2023–2026 (ostatnia decyzja: 30 cze 2026).